Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

heh tko enostavno pa spet ni :D moraš it do enga ki dela prepise vozil, jih imaš tudi na netu nekaj, pride pa okol 3k (vsaj tok sem jaz dal za mitota)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko greš sam po papirje za prepis, in tudi sam jih lahko naročiš na netu, prodajalec mora samo podpisat in nest overit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, greš k nekomu ki dela prepise, on napiše pogodbo, rabi od kupca osebno, lastnik mu da prometno. Vnese podatke, napiše ceno, sprinta. Oba podpišeta vse, nato prodajalec nese na ovčino, overi, čist poceni.. pa je to to. Pol pa še edino kako se glede zavarovanja zmenite..!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, greš k nekomu ki dela prepise, on napiše pogodbo, rabi od kupca osebno, lastnik mu da prometno. Vnese podatke, napiše ceno, sprinta. Oba podpišeta vse, nato prodajalec nese na ovčino, overi, čist poceni.. pa je to to. Pol pa še edino kako se glede zavarovanja zmenite..!

:closedeyes: bi mogl bit tko nekak ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp..am zdej me nek zanima kokr sm napisu 1 teden nazaj sm se odločeval med aeroxom nrgjen in runnerjem.

Zdej je tko ratal da ga ta taden enga že naročim. Odloču sem se za nrgja (vodno hlajenje) ker runner je se dražji tko da me zdej zanima če je velika razlika med nrgjem ter runnerjem predelave itd....ter zanima me a blokade odstranim po 1000km ali takoj ko ga kupim. Tko da kdor ma piaggio nej mal pove če je zadovoljen itd...

Hvala za vse odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NRG je super izbira! Za blokade počakaj vsaj 500km.. (če si kej mojstra nardiš to v max 2 dneh :) ). Glede predelav pa nekih bistvenih razlik ni.. Če je ista mašina, zakaj bi bile? Pa boljše da si NRG-ja zbral, ker ni taka krawa kot Runner (moje mnenje, brez zamere :) )

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NRG dobra izbira masina je ena najbolsih za predelvt! Drgac pa z blokadam pocaki od 300-500km itq pr 500km mas prvi servis usaj jest sm meu sam za aprilio. Dobr motor edin mogoce mal mejhn drgac pa super. Uzivi v vozni. Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tvojem mestu bi pobral blokade ven takoj, saj se pri tem pelješ lepo 50 in utekaš motor pri polovičnih obratih, če pa pustiš blokade noter se boš pa pri istih obratih peljal 30, odloči se sam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak potem ga raje ne terat takoj.. Lahko tudi tako, če maš občutek.. Js nebi zdržal hehe :evilgrin: Sem enkrat za hec probal par kilometrov 45, pa me je minlo do vsega :eek: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em jst mam pa eno vprašanje

kulk bi bla vredna gilerca runner letnik 2002, 1 barva, 1. lastnik, brez praske ????

(upam d ne preveč :blush: kr kupujem en moped pa mi je padla u uč )

no dobim jst mail nazaj od tipa reče 1300 ojrov :kva1: :kva1: :kva1: :kva1: pa da bomo na ogledu zbijal

a je res tulk vredna al kak :?

drugač je pa na avto netu če kirga zanima

pod gilerca --> skuter pa pol na drugi strani na sredin brez cene pa vijolčno-črne farbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000 at most ;) Odvisno tudi koliko kilometrov!

9k kmjev je

pa še enmal ugly je :blush:

kak je pa z aprilijami sr50 tiste z minareli mašino(al kak se reče oni mašini)

če ste zadovoljni z njimi pa kakšna razlika je u motorjih (piaggio-minareli)IPB Slika

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa u čem je ditech bolš oz. slabši od navadnga

pa kako ste rešl problem prApriliji sr50 z žmigavci uzad k so na unem blatniku če bi ga dal dol

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ditech manj kuri, naj bi bilo več možnosti da se zjeben vse skupaj.. čeprav sem jo sam imel in me poleg porošnega materiala ni kaj preveč zajebavalo.. niti kolega. Niti še enaga kolega. Pa še enega :) Uglavnem ni tolk slab kot nekateri mislijo. Fergazer je pa manj elektronike, pa glede predelav je 3x cenej pa bl zanesljivo (?). Sem pa oba vozil, pa se mi zdi da ditech dost bolj konstantno vleče.. :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu nejc misliš k si navajen na svoj motor sm taku ti jaz rečem

če mislš se vozt po kakšnih jebovcih pa mal it derkat pol uzem kakšnga aeroxa pa laser x pro avspuh pa delorto 17.5 fergazar pa je to kul motor uglavnm jaz sm naduse zadovoljen

če pa kupuješ motor enaa zanimivost http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1247343 prodajam aprilio ma drug avspuh gianeli for race use stalo na pm

sori za mal reklame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luka, sam tolko.. js sm svojega, ki je 2003 letnik, kupljen 2004, 6k km prodal za 1000€.. tako da imaš kar malce visoko ceno, čeprav je moped lep :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da ni bil nikol razbit pa kilometrov ma isto pa da ma dodatke alumijaste prage pa tako naprej pa da sm zdej naredu generalni servis k sm mislu da bom jaz obrdžov aprilio pa yamaho prodav glih ni velik pa še tu ni zadna cena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tudi prej naredil servis.. moraš pa vedet da se ti dodatna vlaganja v motor pol ne morjo ravno obrestovat.. Po mojem da maksimalno 1000€ pa še to težko.. Ampak to le js mislim.. Srečno pri prodaji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni se m dalo brat cele teme ,sam povem vam js mam piaggio zip ,letnik 2001,nikol še ni nič crknal pa delav velik oslarij z njim =) . Kolega ma peugot speedfight 2 -sej lep je sam k Ku*ac od mašine ,skos crkuje pa neki ventili mu spuščajo itd itd. gilera runner to tak al tak najboljš kar je lohk, yamaha aerox je tut kolega tule zdle zravn mene mu vredu vse dela ves čas , aprilia sr jo majo 2 punci iz celja tut so visoke okol 160cm in normalno vozijo , šmekajo na puno .

Tak d izbira je vaša =) sam js ne prporočam motorja : Peugot,in 4 taktnih motorjev .

LP Strašek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peđo spidfajt se čist dobro obnese :) Oziroma bom tk rekel. Sošolc ga ima, in ko sem bremzal s sprednjo se je balanca kr tresla levo densno.. Z spidijem od tamale pa sm se lepo pelal, nič treslo.. Zdej pa nevem,.. :) Če bi imel normalne vilce spredi nebi bil tk slab :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!