Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Vlek sm 185 cm. Katerga od naslednih skuterjev najbolj priporočate: aprilia sr, yamaha aerox, piaggo nrg. Al kej druzga? :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od teh SR, je še največji. Z navadno SR-ko nimaš kaj zgrešit :OK:

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no js si pa mislim kupit CPI oliverja pa me zanima če ga ma mogoč kdo al pa da ve če je vredi skuter ... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima ga kolega, nima nekih problemov. Edino kar je, ko sem se peljal se mi je zdel okoren ko krava, malo nagnil na levo, celo balanco levo potegnal, malo na deno, desno potegnalo. Pa nekega občutka na bremzah ni blo :blink: (mogoče sem čuden :alien1: ). Drugače pa s tak denar vredu skuter :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kerga npr. ?? kee way focus se mi zdi dober al pa yamaha slider..

aerox pa aprillia sr so tut ok :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja un v trgovini mi je reku d je to avstrijska firma .)

Made in Taiwan je.

ja kerga npr. ?? kee way focus se mi zdi dober al pa yamaha slider..

aerox pa aprillia sr so tut ok :D

Yamaho Slider uzem je kr u redu motorcek, ene par jih mas tud na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) en je mislim da okol 400€ črne barve ampak z italijanskimi papirji - homologacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kerga npr. ?? kee way focus se mi zdi dober al pa yamaha slider..

aerox pa aprillia sr so tut ok :D

Jest bi raj aerox al pa aprilio sr uzeu ce denar ni problem bos dubil kvaliteto in dober motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi raj aerox al pa aprilio sr uzeu ce denar ni problem bos dubil kvaliteto in dober motor

glede cene pod 1500€ pa da ni starejši od 5 let se pravi 2002+ letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej glej, js sm svojo SR 2003, 2004 kupljena, 9k km prodal za 1000€, kar je malo ugodno, ampak vseeno.. pazi se tistih ki za take motorje fehtajo 1500€, četudi je še tako super ohranjen, ednostavno nima več tolk cene. Enako folk nateguje kupce z runnerji, kateri so 10 let stari še vedno vredni 200 jurjov (po njihovo). Za 1500e bi dobil 2004 SR-ko, super ohranjeno, malo kilometri SIGURNO! Js ti definitivno priporočam Aprilio SR. Glede občutka, vodljivosti in vsega nasploh je še najboljša (moje mnenje), pa sem vozil: Gilera runner, ki je pravtako vredu, le malce okorna, Aerox, tudi ni švoh, ampak je absolutno premali, pa še originalen bolj bogo leti, NRG je tudi super, nekje med malim pa velkim, gre super... tudi CPI-je&co sem vozil, pa niso nevemkaj. Keeway pa sploh, raje kupiš flekserja. Z SR-ko nimaš kaj falit!

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam kej dodt probaj dubiti na fergazer drugače pa tudi di tech uredu

Če nimaš namena predelovat je super! Dobr vleče, končna je tud super, poraba je mala.. in niti približno ne zajebava tolko kot drugi pišejo da vse crkuje. Ampak vseeno raje na fergazer vzemi če boš lahko (sam sem sicer me ajšpricerja), ker je pač bolj simpl vse :OK: V nobenem primeru pa ne fališ!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede vodlivosti......vsak se na svojga scoota navad to je definitivno jz sm se na svojga tuk navadu da z drugim tezko lepo polagam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bolj splača vzet kakega cestaša npr. aprilia rs 50, yamaha tzr 50... al skuterja aprilia sr 50 r, yamaha aerox, gilera runner, piaggo nrg... ??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. planu imam v kratkem kupit nov skuter in namreč znamke->aprilia(sr),gilera(ruuner),piago(nrg power), peugot(speed fighter 2)

pa me zanima kaj prporočate,pa kaj je bol ceneje

hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. planu imam v kratkem kupit nov skuter in namreč znamke->aprilia(sr),gilera(ruuner),piago(nrg power), peugot(speed fighter 2)

pa me zanima kaj prporočate,pa kaj je bol ceneje

hvala za odgovore!

vsi nasteti so odlicno razn jz bi na tvojem mestu speedfighta odmislu...se mi ne dopade...drugace jaz mam runner in je odlicen prjatu ma nrg power je uredu sam je mogoce mal zaribu k ni vodno hlajenga uzeu

aha za začetnika....ce mene uprasas se bol splaca scoota cestaka bos meu pol ze lah enga 600 ccm al pa vec..... drugace pa ce imas namnen prerihtavati pa zna bit cestak zanimiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se bolj splača vzet kakega cestaša npr. aprilia rs 50, yamaha tzr 50... al skuterja aprilia sr 50 r, yamaha aerox, gilera runner, piaggo nrg... ??? :evilgrin:

Za mestno vožnjo se ti bolj splača uzeti scooterja bolj prirocen pa tudi drugače uredu.

lp. planu imam v kratkem kupit nov skuter in namreč znamke->aprilia(sr),gilera(ruuner),piago(nrg power), peugot(speed fighter 2)

pa me zanima kaj prporočate,pa kaj je bol ceneje

hvala za odgovore!

Uredu so vsi razen speedfight ni glih najbolje pa runnerjov velik pokradejo. Jaz bi uzeu nrgja ali aprilio sr 50 r na fergazer. 50ccm kako misliš da je scooter malo zaribal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam d je mislu to da je tist prjatl njegov mau zaribou pr nakupu k ni vodnga hlajenja uzeou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!