Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

tej 4 taktni so bol tako .... koncna hitrost recimo 40 nevem kko je z vzdrzlivostjo sm pa preprican da se ti bol splaca 2 taktnega uzet

Si mi mogoče na eno vprašanje odgovoril :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mi mogoče na eno vprašanje odgovoril :rolleyes: .

JA vse kar mors vedt je to da kup 2T!:D ... to si lah razbrav iz tega posta razlika v porabi je manjsa 4takt malo man pije ni pa to razlika 5l !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poraba je tam tam če ne predelavaš (samo blokade vn)

porabe so okoli 2-3l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na netu se prodaja en maxi X9 500 ccm in je podrsan po levi strani. Cena je full ugodna pa prevoženih tudi nima preveč. Zdaj pa me zanima koliko bi prišlo popravilo (barvanje) leve strani ,pa koliko stane barvanje vseh plastik ,ker malo me moti ,da je rumene barve ,me še za poštarja zamenjajo :D LP

Popravljeno . Popravil BoštjanG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj!!!

Danes sm se js pridružil svetu "SESALCEV" hm skuterjev, nabavu sm Aprilio sr50. Pa me zanima če ma kdo kšne dele za ta biser od Aprilie, motor je letnik 1998, vodno hlajen.

Zanimajo me predvsem deli kot so: Sedež, plastike smerokazov (žmigavcev(po možnosti prozorne)), izspuh zx levinci, amortzer z malo močnejšo vzmetjo!

Če ma kdo kaj takega naj piše kar na forumu, ker sm redni bralec tem.

Glede nakupov raznih kitajskih skuterjev, če ste pametni bejšte stran od njih. Vse kar je vredu in samo to je motor ker so narejeni po raznih licencah, ostalo je pa kot bi kupil igračo na baterije, vse se lomi, poka, razpada dele pa teško dobiš, če pa jih dobiš pa so popolnoma enaki prejšnjim, se pravi imajo enako življensko dobo, če ne še krajšo!

No lepo je biti del sesalijade!!!! :rolleyes: :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj oj.....novopečeni sesalc

lej tu maš štacuno http://www.scooterkit.com/indexSL2.htm , če še nisi vedu....sam priporočam čim mn šravfanja pa teh pizdarij, ker dolkler je priginal usaj laufa....usaj pr men je blo tko, takoj k sm kej menou je bla kaka frka....menam izpuh, eh je blo treba še valčke, se vozm en cajt mi dojadi menam frgazer, spet en cajt ql pa kmal spet ni nkamr šlo pa nabavm še kit 70 mid race + športn filter + variator....pa sm dau tok k za nou (rablen) skuter....in mi je full žou k sm tok gnara zmetou za tistih 50 kubičkou.....edin ustvarjalno žilco sm potešiu......

tko d voz pametno in ne :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj oj.....novopečeni sesalc

lej tu maš štacuno http://www.scooterkit.com/indexSL2.htm , če še nisi vedu....sam priporočam čim mn šravfanja pa teh pizdarij, ker dolkler je priginal usaj laufa....usaj pr men je blo tko, takoj k sm kej menou je bla kaka frka....menam izpuh, eh je blo treba še valčke, se vozm en cajt mi dojadi menam frgazer, spet en cajt ql pa kmal spet ni nkamr šlo pa nabavm še kit 70 mid race + športn filter + variator....pa sm dau tok k za nou (rablen) skuter....in mi je full žou k sm tok gnara zmetou za tistih 50 kubičkou.....edin ustvarjalno žilco sm potešiu......

tko d voz pametno in ne :headbang:

X-Ray, hvala ti za odgovor in nasvet, kar se tiče šraufanja je pa tko, sm star 23 let in sm skuter kupu le zaradi želje iz otroštva, je ceu originalen i tak bo tudi ostal, razen izpuha ker mi je originalni tako grd, da ga bo treba tko al tko menat.

Se beremo!!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

s katerim skuterjem se lazje vozi po zadnjem kolesu, v kombinaciji z 15 konji ?

z runnerjem, aerox al area 51 ?

PS.: post ni od replice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kašna je razlika v moči mašine od novega modela runrce 125 in letnika 2006 runrce ki je se sicer star model ker je močnejš ali pa sta enako močna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni razlike oba sta 4taktna..samo pač po plastikah oz. modelu..novejše/starejše ;)

če mene prašaš, se ti bl splača uzet tastar model ker je kr velka razlika v ceni..

glede na to da pri mašini ne pridobiš nič :)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni razlike oba sta 4taktna..samo pač po plastikah oz. modelu..novejše/starejše ;)

če mene prašaš, se ti bl splača uzet tastar model ker je kr velka razlika v ceni..

glede na to da pri mašini ne pridobiš nič :)

ne prbijej, tastara je dvotaktna omg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne prbijej, tastara je dvotaktna omg

ej frajr..predn nabijaš poste si preber 5x al pa še parkrat njegov post..pa boš vidu

kaj je ubistvu napisu...

lalo: "zanima me kašna je razlika v moči mašine od novega modela runrce 125 in letnika 2006 runrce

ki je se sicer star model ker je močnejš ali pa sta enako močna"

od novega modela ..se prau letnik 2007..in letnik 2006 k je še star model..in ker pač vem da nimaš pojma..

ti jst povem.. Od letnika 2002 do 2007 so Runnerji 125 USI 4taktni da o letniku 2006 (kater njega zanima)

sploh ne zgublam besed...

važi?

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej frajr..predn nabijaš poste si preber 5x al pa še parkrat njegov post..pa boš vidu

kaj je ubistvu napisu...

lalo: "zanima me kašna je razlika v moči mašine od novega modela runrce 125 in letnika 2006 runrce

ki je se sicer star model ker je močnejš ali pa sta enako močna"

od novega modela ..se prau letnik 2007..in letnik 2006 k je še star model..in ker pač vem da nimaš pojma..

ti jst povem.. Od letnika 2002 do 2007 so Runnerji 125 USI 4taktni da o letniku 2006 (kater njega zanima)

sploh ne zgublam besed...

važi?

spregledu da se tuki gre o 2006 in 2007

pa ne razburjej se prevec ker ti bo skodlo

vazi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spregledu da se tuki gre o 2006 in 2007

pa ne razburjej se prevec ker ti bo skodlo

vazi ?

ne nism jst nč spregledu..sam ti ne veš da sta oba dva 4 taktna in ni tko kokr si ti reku da je starejši 2taktn..

in bom se razburju doklr mi bodo taki k si ti glumili poznavalce ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za dva scooterja in sicer Kymcota xciting 250ccm in Gilero Runner VXR 200ccm.

Razlika v ceni je približno 200eurov, Kymco ima 0.8kW več, je pa težak 189kg!!!

Katerega bi bolj priporočili? Nekako bolj se nagibam k Xcitingu, ker je bolj masiven.

lp :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za dva scooterja in sicer Kymcota xciting 250ccm in Gilero Runner VXR 200ccm.

Razlika v ceni je približno 200eurov, Kymco ima 0.8kW več, je pa težak 189kg!!!

Katerega bi bolj priporočili? Nekako bolj se nagibam k Xcitingu, ker je bolj masiven.

lp :unsure:

je bolj masiven, je pa kitajsko, vecina ljudi nima dobrih izkusenj s kitajci

tistih 0.8 kW pa mislm da nebos cutu, ker je runnerca lazja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bolj masiven, je pa kitajsko, vecina ljudi nima dobrih izkusenj s kitajci

tistih 0.8 kW pa mislm da nebos cutu, ker je runnerca lazja

Kymco

From Wikipedia, the free encyclopedia

Kymco is the trade name for the Kwang Yang Motor Co, Ltd. The company manufactures motor scooters, motorcycles, and ATVs. It is the largest scooter manufacturer in Taiwan. Kymco was founded in 1963 to make parts for Honda. They built their first bike in 1970 and began marketing under the "Kymco" brand name in 1992. Kymco's factory is located in Kaohsiung, Taiwan, and has roughly 3000 employees. They produce over 480,000 machines per year. They also have overseas production factories in Jakarta (Indonesia), Shanghai, Changsha (China), and Chengdu(China).

Kymco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi se odloču za runner-co ker ko jo boš prodal boš več dobil za njo lažje boš dobil dele, majn okvar , lepša je.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Kymcota....brat ma xcitinga 500 pa tud enga štirikolesnika imamo, tako da so dobre izkušnje s to znamko. B)

To sezono bo še 125-ka pela, pol bom pa menjal, tako da časa za pametno izbiro je še dovolj. :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

one question...

da obrazlozim situacijo

js mam staro yamaho dt50, letnik 1991, zdej sm dobu pa nov cilindr (komplet kit, dihtunge, cilindr, bat itd). prej, na original cilindr nism mogu dobit auspuha, kaj pa zdej k je nov cilindr, se da dobit kak leovince v6 or something podobnega ? mislm, sej zdej letnik nima vec nobenga pomena, ce je nov cilindr ?

cilindr je pa Polini GUS 6 konjev (baje, na DYNOtu mi je pokazalo 11) ?

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni sm nov na forumu in me zanima če se plača kupt runnerja 50 rst?? Zanima me tud kaj je to purejet. In kolko se jo da kej zrihtat da bo kej bl letela če uzamem samo blokado vn kok gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PureJet nima fergija, ampak ma elektronski vbrizg. Teh ne moreš preveč predelovat, oz lahko ampak je predrago in koliko je prebrati, ne najbolj zanesljivo. Bolj se ti splači vzet navadnega runnerja na fergazer. PureJet odprt leti nekje 75 realnih, lepo konstantno vleče in se lepo pelje, vsaj kolikor imam jsz izkušnje. Priporočam pa ti vseeno nekaj na fergazer!

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!