Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

najbolše kr vrstni štirivaljnik 50 cc :naughty: v vsaki cilinder 12,5 :yea1:

hehe... zakaj pa ne, saj modelarski motorčki so tudi manjših prostornin. Lahko tudi V20, 20x2,5cc :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kera skute je bolš k jo nameravam kupt zberam med gilero runner 50 RST pa med aprillio SR 50 factory zdej glede oblike bi izbral aprillio dei pa rabm še vaše mnenje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kera skute je bolš k jo nameravam kupt zberam med gilero runner 50 RST pa med aprillio SR 50 factory zdej glede oblike bi izbral aprillio dei pa rabm še vaše mnenje....

Mašine mata obe dve iste (Piaggio)tko...da je ubistvu sam od tebe odvisn kera ti lepš:)

jst glasujem za Gilero ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam eni so rekl da aprilija tehta 110 kg a je to res k se mi zdi za 50 cc mal velik???

Nekih velkih razlik med tem dvema ni teza nebos nikol pomislu kuk ma ker kil pa tut ce ih ma aprilija vec sej nevem ce ma sam uglavnm kar kol bos od tega kupu ti nebo zov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

kakšna se vam zdi yamaha neos? a je dobr motor pa ne bom kupu nowga dubim ga free od kolega....powni so dnarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna se vam zdi yamaha neos? a je dobr motor pa ne bom kupu nowga dubim ga free od kolega....powni so dnarja

pravjo da se podarjenmu konju ne gleda u zobe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm te prasu kasn mnenje mas pa to maš tut prov hehe useen me zanima mal........a je kvalitetna tko k aerox?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra je samo če misliš kaj predelat ti priporočam vodno hlajeno kar je znanih znamk je uredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljša kot yiying qt 50 super sport O:-)

točno tako :yes:

ko boš z yiyinga presedlal na tole yamahco se ti bo zdel kok to noro potegne...po 5km se boš že navadu, po 10-tih boš že hotu da gre še bol :evilgrin:

nikol nam ni dovolj :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja sj tale yiying ni šou tok počas....meu sm kit pa še par stvari....ene 75 sam tale yamahca bo pa kit dubla pa tko...pa bo šlo ene 95-100 a? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in moreš tudi druge komponente kupit za 100 dobit

avspuh ojnica uplinjač... počasi rata mr potem high end

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dober dan skuteraši mene pa zanima kakšen je kaj skuter Yamaha mbk Skyliner 150. Nikjer ne najdem prav veliko njem. Hvala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Eh, ne, ne, ne prehtiro sklepat. Torej, o njem ogromno piše na netu, ampak poišči pod Yamaha Majesty 125 oziroma 150. Razlike v konjih ni bistvene, 150ccm varianta je za italijanske autostrade (beri: avtoceste). Torej, skuter ni ravno pogost, vendar z deli ni nobenih težav. Dobiš jih enako hitro kot za vse ostale Yamaha skuterje. Redek primerek je recimo Yamaha Maxter 125, ki je bil meni osebno eden lepših skuterjev. Zaradi slabe prodaje so ga umaknili iz proizvodnje (vzrok je bil verjetno v zasoljeni ceni).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!