Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Jaz se tudi odlačam kateri skuter bi kupil :trance_33_sleep:

Najbolj mi jevšeč aprilia sr 50 r ali factory :whistle:

Zanima me vaše mnenej

Hvala za odgovor

lp tugamer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter je super, novi imajo Piaggio motorje, priporočam le da ne vzameš motorja z vbrizgom, ampak navadnega, na fergazer. Pravijo da naj bi bilo veliko problemov z elektroniko in vsem blablabla.. sam sem ga imel, z vbrizgom pa je delal čisto brez problemov. Vseeno pa ti priporočam navdnega! Nimaš kaj falit z nakupom, gre za ta višji rank skuterjev, kot je recimo tudi Gilera Runner.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter je super, novi imajo Piaggio motorje, priporočam le da ne vzameš motorja z vbrizgom, ampak navadnega, na fergazer. Pravijo da naj bi bilo veliko problemov z elektroniko in vsem blablabla.. sam sem ga imel, z vbrizgom pa je delal čisto brez problemov. Vseeno pa ti priporočam navdnega! Nimaš kaj falit z nakupom, gre za ta višji rank skuterjev, kot je recimo tudi Gilera Runner.

Tako kot ti je povedal bos z nakupom zadovoljen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi naj vzamem sr 50 r ???

Pa še nekaj.. Zanimam me končna orginalnega motorja pa npr. brez blokad ali z drugim izpuhom !

:rolleyes:

479795a14b9bb.jpg

Hvala za odgovor

Popravljeno . Popravil tugamer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo vsi elektroštarter, samo poglej. Eni imajo elektronski vbrizg goriva, tisti nimajo kurbla.. če se ne spoznaš ravno, lahko po tem prepoznaš. T pa kupi navadnega, z fergazerjem. Ni nič slabši, manj elektronike, gre pa nič manj. Teoretično je manj možnosti za to da se kej pokvar.

SR 50 R Factory ima vbrizg. No go. Nevem točno , navadna sr50r potem verjetno nima ja. Sej boš videl ko boš kupoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ka pa vem.. js sm ga mel, pa je res sicer kuru ful mal, ampak ni blo neke razlike glede na navadnega. Original če so prov nastavljeni kurijo vsi ful mal, ene 3 litre (tolk k men zdej 125-ka heh).

Maš pa tud one čist razštelane.. kolega je mel Runnerco komplet original predelava :krneki: Pa je kurla cirka 6 litrov na 10km. Zdej ma pa 70-ko notr (sporta), pa večji fergazer, pač čist natunan sport pa mu manj kot 5 kuri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha hvala za odgovore :closedeyes:

Edino to kar je poraba sem tutdi jas slišal da un manj pokuri...(ampak če ni velke razlike NP).

Drgač pa blokade ti na servisu vn vzamejo. Zanima me koliko to stane (odvzem blokad), pa končna po odvzetih blokadah

:worship:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo da ti bo računu eno delovno uro, poglej kolk majo cene. Pol pa nekje 75-80, po števcu verjetno mal več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo ..sem nov na forumu in

me zanimajo mnenja za skuter SYM EURO X

kvaliteta , in ce se nasplosno kaj kvari in te zadeve .. me zanimajo mnenja uporabnikov tega skuterja ..

skuterja nebom predeloval in podobne reci ..za mestno voznjo in tut da potegne v kaki hrib normalno ..

hvala

Lp

Popravljeno . Popravil moto007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo super :) Js ti pol Aeroxa priporočam, k je po mojih izkušnjah bl okretn.. mel sm pa aprilio, pa je tud ena 1. Aeroxa vzami :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Povej finančno stanje pa ti bomo svetovali ;)

Če si bolj za skuterje potem AEROX če si pa pristaš nas ''menjalcev'' pa kupi

aprilia rs,yamaha tzr :wub: ali pa APN 6 :wub: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!