Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Am, mogoče je malo prestar. Verjamem, da je lepo ohranjen, ampak je cena za ta letnik malce previsoka.

Lp

Imaš res. Jaz sem lani Aprilio, ki je cenovno istega ranga, letnik 2003 prodal za 1000€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kok bi biu po vase vredn aprilia sr 50 r. letnik 2007. kasko zavarovan se 11 mesecev, motor odlicno ohranjen razn pras na levem boku ko mi je padel po tleh pri 5kmh? dodam se ZX po moznosti montiram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo!

Sem nov na forumu in cisti amater :unsure: :) Kupujem scooter, ker ga rabim za prevoz v službo in seveda za malo naokoli.Ampak zanima me nižji cenovni razred, tam do 700EUR. Mi lahko kdo pove vsaj kako normalno firmo za ta denar(skuter je lahko tudi rabljen do 4 leta)

Hvala za odgovor in lp

P.S.:Samo nočem biti ovira na cesti s kakšnim zeloo počasnim skuterjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem nov na forumu in cisti amater :unsure: :) Kupujem scooter, ker ga rabim za prevoz v službo in seveda za malo naokoli.Ampak zanima me nižji cenovni razred, tam do 700EUR. Mi lahko kdo pove vsaj kako normalno firmo za ta denar(skuter je lahko tudi rabljen do 4 leta)

Hvala za odgovor in lp

P.S.:Samo nočem biti ovira na cesti s kakšnim zeloo počasnim skuterjem

uhuhuhuhuh tezka bo. Skuterji ki so kvalitetni in dobri so usi drazji ane za 700 eur dobis zelo starega. Za ta denar pa lahko dobis novega ali zelo malo rabljenega kitajca s katerim pa bos ovira v promeu tako da malo za razmislit. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Zdravo!

Sem nov na forumu in cisti amater :unsure: :) Kupujem scooter, ker ga rabim za prevoz v službo in seveda za malo naokoli.Ampak zanima me nižji cenovni razred, tam do 700EUR. Mi lahko kdo pove vsaj kako normalno firmo za ta denar(skuter je lahko tudi rabljen do 4 leta)

Hvala za odgovor in lp

P.S.:Samo nočem biti ovira na cesti s kakšnim zeloo počasnim skuterjem

Za ta denar že lahko najdeš rabljene Yamahe Aeroxe, Jogg-e ali Neo˙s-e, Aprilie SR ali Area 51, Gilere Runner ali Stalker itd. Skratka, pojdi na najbolj znan iskalnih (katerega imena ne smemo izgovoriti) rabljenih vozil in sem ziher, da boš marsikaj našel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka maš kej predelanga ? al ti pol bencina kje ven steče :D runner z enako mašino meni pije 3,5-4 l/100km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka maš kej predelanga ? al ti pol bencina kje ven steče :D runner z enako mašino meni pije 3,5-4 l/100km :)

mal vec saj men :whistle: ..tam od 4,5-5 povprecno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam nč predelanga, razen gianelli izpuh, pa seveda blokade pobrane dol. Na začetku, ko je hladen, mi tudi trokira. A je možno, da pride preveč bencina v fergazer? A je pametno, da sam poskušam nastavit fergazer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kako mas loh tok velko porabo men je isto skutr kuru 4-5litrov. Probi se mau igrt s frgazrjm pa bos pol vidu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V katero stran moram vrteti vijak, da bom spustu več zraka v fergazer? Da ne bom kr neki obračal...pa to je un tamal vijak, ki se ne da na roko vrtet, a ne? Zraven je še en vijak, ki se ga da z roko vrtet, ta je verjetn za štandgas, a ne?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vijak ko ga vrtiš gre notr pomen da zaperaš , drugač pa je tist k se ga da na roko vrtet je za bencin ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vijak ko ga vrtiš gre notr pomen da zaperaš , drugač pa je tist k se ga da na roko vrtet je za bencin ja.

Zapiraš kaj? Bencin al luft? A si mislu rečt, da je tisti, ki se ga da na roko vrtet za štandgas al za luft?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapiraš kaj? Bencin al luft? A si mislu rečt, da je tisti, ki se ga da na roko vrtet za štandgas al za luft?

Lp

tist ko je na roko ko gre not zapres bencin drug je pa standgas ce se nemotm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap tist k nemors na roko je za stantgas rabs sraufncigr

Sem probu oba in je tisti. ki se ga da na roko obračat za štandgas...Sem mal obraču unga, k se ga mora z izvijačem, ampak ni blo nč bolš...kaj bi lahko bil vzrok, da mi tolk pije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, dans me je klicu majster, pa mi je reku, da je jermen znucan, druga naj bi blo vse uredu, edino še fergazer je treba malo nastaviti...jermena še ni zamenjal, ker ga mora naročiti, tako da vam ne morm sedaj sporočiti, kakšno je stanje...robo dobi u torek, tako da vam takrat povem...

A je možno, da je zaradi obrabljenega jermena takšna poraba?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!