Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

no, maxiskuterji so vsaj 3000 ali več, stroški registracije so seveda višji in tudi vzdrževanje je malce večj ekot pri 50cc mopedu. vem da niso to ne vem kakšne cifre, vendar se šteje maxiskuter praktično pod pravi motor, dveh pa seveda nima smisla imet, saj se potem s skuterjem lahko komot peljem tudi na izlet. z 50 cc gre mal bolj težko... :whistle:

torej, ali nekaj mičeknega ali pa ornk.. :naughty:

nexus in t max sta mi med maxiji najbolj všeč, ker sta na videz tudi športna. silverwing, burgman, piaggio x9 ipd. so bolj "fini"

med 50 cc pa bi najraje imel piaggita nrg izpred leta 1996. torej typhoon zadnji del. pa jih ni ravno veliko v slo...

Kaj bo pol :hmm:. A kej "ornk"?

Pozabljaš na gilero GP800 ki ima 70PS in lahko s svojimi zmogljivostmi preseneti marsikaterega motorista, pa še nobeden izmed "nas", ki vozimo sesalce je nima :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP800, jo gledal zadnjč v PVG v Ljubljani in čeprav je v živo lepša, kot na slikah in se gor sedi res gosposko, pa je pod zicom za en "kurc" prostora in to pravim jaz, ki imam pri svojem Nexusu nič prostora. Resno! Niti moja mala Shark integralka S velikosti ne gre noter, kaj šele kaka preklopna čelada. No, morda bi pasala C3, ostalo pa pozabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GP800, jo gledal zadnjč v PVG v Ljubljani in čeprav je v živo lepša, kot na slikah in se gor sedi res gosposko, pa je pod zicom za en "kurc" prostora in to pravim jaz, ki imam pri svojem Nexusu nič prostora. Resno! Niti moja mala Shark integralka S velikosti ne gre noter, kaj šele kaka preklopna čelada. No, morda bi pasala C3, ostalo pa pozabi.

no, sej...motor tako velik, placa pa pod sedežem skoraj nič. tudi sam sem opazil ta fenomen pri nekaterih skuterjih. meni se gre pa tudi za plac pod sedežem, da lahko vanj vržeš kak six pack, čelado, rokavice, kak sveter ipd drobnarijo...

pa tudi pri nogah je fino, da ma ravno dno, tako kot recimo typhoon.

jutri grem pogledat enega x max-a 250, ki mi je tudi padel v uč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Zanima me kaj menite o teh skuterjih ki niso ravno znane znamke (Boatan, Sachs,... )

da so to skuterji za tiste ki se vozijo 1x na 2 tedna oz. za tiste ki se jim ni adrenalin hitro voziti. moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hy!

Sem nova tuki. cool.gif Bi vas pa neki vprašala. Čez kake pol leta načrtujem(o) nakup scooter-ja. trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.giftrance_40_thumbup.gif katere znamke so najboljše? Katere modele mi priporočate(do 400 000)? trance_11_confused.gif

pa še kej mi lahka svetujete glede nakupa.

Lp

Uzami: Yamaha aerox, Gilera runner, Piagio nrg, aprilija sr(to so najbols znamke)

Za tunin in lepoto uzami aerox, Za malo grši izgled in malekost bolšo mašino pa runer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uzami: Yamaha aerox, Gilera runner, Piagio nrg, aprilija sr(to so najbols znamke)

Za tunin in lepoto uzami aerox, Za malo grši izgled in malekost bolšo mašino pa runer.

odgovrajas na 4 leta str post :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

js bi pa prašu če se mi splača nabavlat piaggio NRG power vodno hlajenega, ki ga mislm uzet čez ene 2 mesca k mam bermo. :rolleyes: Prašu bi pa še če dobr putegne pa kok ma prbližn realno končno brez blukad

Popravljeno . Popravil cehaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ok čez kšn mesc nameravam kupt moped.

Kaj predlagate izmed teh treh?

Yamaha Aerox

Gilera runner RST

Piaggo NRG Power

No kerga bi vi zbral pa zakaj?

Gilera in Piaggo sta si glede podatkov zelo podobna.

Zanima me predvsem kateri se lepše pelje ;)

Po nakupu se nameravam znebit blokad, kasneje tudi lotit kašnjih manjših predelav. Predvsem zmogljivosti saj me styling niti ne zanima preveč :D Je možno da bo pri katerem naletev na kašne težave? Oziroma nasplošno ker je bolši?! :D

V naprej hvala za kakršne koli odgovore.

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok čez kšn mesc nameravam kupt moped.

Kaj predlagate izmed teh treh?

Yamaha Aerox

Gilera runner RST

Piaggo NRG Power

No kerga bi vi zbral pa zakaj?

Gilera in Piaggo sta si glede podatkov zelo podobna.

Zanima me predvsem kateri se lepše pelje ;)

Po nakupu se nameravam znebit blokad, kasneje tudi lotit kašnjih manjših predelav. Predvsem zmogljivosti saj me styling niti ne zanima preveč :D Je možno da bo pri katerem naletev na kašne težave? Oziroma nasplošno ker je bolši?! :D

V naprej hvala za kakršne koli odgovore.

Karkol biš izbrav neboš zgrešu :closedeyes: :whistle: ... usi sodijo med bolše skuterje, tako da res z nobenim neboš meu problemu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkol biš izbrav neboš zgrešu :closedeyes: :whistle: ... usi sodijo med bolše skuterje, tako da res z nobenim neboš meu problemu .)

Ja no sej zato pa so v mojem izboru :D

Zanima me kašna je kaj razlika med runner in nrg. Najbrs si bom kupu enga od teh dveh.

Keateri se lepše pelje in še kašne druge za odločitev mogoče pomembne stvari :D

Oziroma... ali sploh so kašne razlike? :D

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej zato pa so v mojem izboru :D

Zanima me kašna je kaj razlika med runner in nrg. Najbrs si bom kupu enga od teh dveh.

Keateri se lepše pelje in še kašne druge za odločitev mogoče pomembne stvari :D

Oziroma... ali sploh so kašne razlike? :D

Glej razlike sploh ni saj že na samo mašini vidiš!!!!

gilera je pa itak dražja, že zaradi oblike!

Tak da ti svetujem če si bolj male rasti---do enih 180 cm ti priporočam piaggiota, če si večji, tak kot jaz--193 cm pa raje vzami gilero----------jaz sn v popolnima isti situaciji da veš!!! sa razmišljam: aerox al pa gillera ker druga je res kuracodovce :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene edino še to zanima, ali ima kdo na tem forumu aeroxa pa da je velik okoli meter devedeset??????

Pa kaj bi blo bolše zbrat runner sp al aerox za mene ker nimam kam noge dati!!!

PROSIM ZA ODGOVORE!!!! :worship:

Popravljeno . Popravil klmnkos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerox ti bi bil mal majhen glede na tvojo višino. Po mojem boljše da vzameš gilero runner. Najboljše bi pa bilo če imaš ki blizi to ko prodajajo te tri motore in se na vsakega usedeš pa boš videl na kateremu boš lahko normalno sedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aerox ti bi bil mal majhen glede na tvojo višino. Po mojem boljše da vzameš gilero runner. Najboljše bi pa bilo če imaš ki blizi to ko prodajajo te tri motore in se na vsakega usedeš pa boš videl na kateremu boš lahko normalno sedel.

Hvala ti andro007 ja sej bom pri prijatlah probau malo......mnda bom aeroxa kupo ker mi je bol všeč oblika kot pri gileri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se za nakup scooterja. Odlčam se med Speedfight 2, Aerox, Rs 50 r, NRG DD, RUNNER, F15

Katerega mi priporočate (kateri se najlažje vozi in kateri ima boljši motor) velik sem 183cm :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se za nakup scooterja. Odlčam se med Speedfight 2, Aerox, Rs 50 r, NRG DD, RUNNER, F15

Katerega mi priporočate (kateri se najlažje vozi in kateri ima boljši motor) velik sem 183cm :closedeyes:

Definitivno aerox, aprilia, nrg ali pa runner. Če imaš res 183cm ti bo aerox verjetno premajhen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločil sem se za nakup scooterja. Odlčam se med Speedfight 2, Aerox, Rs 50 r, NRG DD, RUNNER, F15

Katerega mi priporočate (kateri se najlažje vozi in kateri ima boljši motor) velik sem 183cm :closedeyes:

Runner + ZX avspuf :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bi kupil NRG DD, sam sem slišal, da zelo veliko kuri

če ima kdo izkušnje se priporočam

aprilia se mi zdi draga

aerox bo premajhen

SF2 sem slišal da se mu kvari motor

Runnerca je pa težka :unsure: (....in draga)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj bi kupil NRG DD, sam sem slišal, da zelo veliko kuri

če ima kdo izkušnje se priporočam

aprilia se mi zdi draga

aerox bo premajhen

SF2 sem slišal da se mu kvari motor

Runnerca je pa težka :unsure: (....in draga)

Runnerca :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!