Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Gilera na svoji uradni spletni strani pravi, da naj bi imel Nexus 300i.e 22,4KM pri 7.250 obratih.

Pri PVG-ju imajo torej napačne podatke, jih pa moram pohvaliti (tiste v Ljubljani) saj sem ne dolgo nazaj kupil nekaj rezervnih delov in so imeli vse na zalogi in bojda naj bi bilo še bolje v prihodnosti. worship.gif

Ajoj :( to je malo švoh glede na težo. Škoda ker je motor res lepotec :wub:

Nč bo kar 200VXR ostal v načrtu.

Hvala za vse informacije.

lp

Popravljeno . Popravil peroVXR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj vam je boljse aprilia rs50, yamaha tzr50 ali malaguti drakon ali rieju rs2 matrix

22779_0_1_2_tzr_Image%20credits%20-%20Yamaha.jpgRS_50_1.jpg

malaguti_drakon_ducati1.jpg23184_0_1_2_rs2%20pro%20matrix_Image%20credits%20-%20Rieju.jpg

yamaha tzr 50 :whistle: . drugače pa o tem že obstaja tema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
kaj vam je boljse aprilia rs50, yamaha tzr50 ali malaguti drakon ali rieju rs2 matrix

22779_0_1_2_tzr_Image%20credits%20-%20Yamaha.jpgRS_50_1.jpg

malaguti_drakon_ducati1.jpg23184_0_1_2_rs2%20pro%20matrix_Image%20credits%20-%20Rieju.jpg

aprilia se mi zdi takšna [colour=yellow]spizdjena[/colour] po slikah za tiste zadnje dve mi pa firmi nista najbol...nwm no...če bi se jaz odločil bi se odločil za tzr vendar bi se mogoče spremislil ko bi videl aprilio rs 50 v živo :evilgrin: ...

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :yea1:

Mene zanima predvsem Aprilia Leonardo 4t an...

-kupil bi rabljeno do 1000eur...

-kaj moram paziti pri nakupu (slabosti tega skuterja)...

-kakšna je kej vožnja z dvema osebama" se pravi 2 osebi po 80kg",hitrost,hlajenje motorja...

-kakšni so kaj pospeški tega motorja,saj nočem da bi v prometu delu gužvo :(

imel sem že Gilero Runner 50 ter Aprilio RS50 oba sta bla predelana, sedaj nočem imeti več opravka z predelanimi motorji.Želim si skuterja ki naredi približno 80km na mesec brez problema,polovico od tega mestne vožnje...

-ALI MI GA SPLOH PRIPOROČATE! mogoče kakšnega drugega...!! imam izpit samo za H kategorijo!! :cry:

(se opravičujem če je kje že napisano...sem novinc tukaj) ČIM VEČ ODGOVOROU!

HVALA lp! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leonardo mislm da je sam 125cc + tko da s H katogorijo bo bl težko.

ja vem to :) najrajš bi meu skuter ki se vredo pelje nepredelan...ampak od 50ccm ne moreš pričakovati kaj veliko...zato sem imel v mislih leonardota 125čeprav niam izpita :D

-Kaj pa če bi registriru leonardota pod 50ccm,potem bi spadu pod 50ccm in dejansko bi imel izpit zanjga :D ali je možno kej takšnega ali podobnega ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za nakup nove50 kubične Gilere ,kaj menite,glede na ceno 2430€ :blink: in kvaliteto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za nakup nove50 kubične Gilere ,kaj menite,glede na ceno 2430€ :blink: in kvaliteto ?

Odlična izbira :whistle: kvaliteta odlična pri 12000 niti najmanšega problema. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za nakup nove50 kubične Gilere ,kaj menite,glede na ceno 2430€ :blink: in kvaliteto ?

Gilere so ene izmed vrhunskih skuterjeu,sploh Runner model jaz sem bil znjim še kar zadovoljen. :OK:

Glede cene je pač tk,cena je visoka ampak je skuter tudi nov :) --če pa misliš imeti motor za samo kakšno leto pa rajši kupi rabljenega ter pelji seboj enega ko se spozna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Sem nov in nisem ravno expert za skuterje, in me zanima, če se splača kupit kaj rabljenega za cirka 800-1000€. Najprej sem bil prepričan za 2-taktnega kitajca(novega, Baotian oz. Superking), po nasvetih na tem forumu se nagibam k rabljenim, sam so letnik 01-03, imajo tud po 23000 prevoženih km. :blink:

Zanima me, če se splača kupit takega rabljenega skuterja(konkretno se mi najbol dopade Aprilia sr-50 ditech), nič predelanega(lahko drug auspuh), samo blokade zunaj in da je redno vzdrževan. Ali se res bolj kvarijo kot sem nekje slišal(te Aprilie)? :glare:

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Sem nov in nisem ravno expert za skuterje, in me zanima, če se splača kupit kaj rabljenega za cirka 800-1000€. Najprej sem bil prepričan za 2-taktnega kitajca(novega, Baotian oz. Superking), po nasvetih na tem forumu se nagibam k rabljenim, sam so letnik 01-03, imajo tud po 23000 prevoženih km. :blink:

Zanima me, če se splača kupit takega rabljenega skuterja(konkretno se mi najbol dopade Aprilia sr-50 ditech), nič predelanega(lahko drug auspuh), samo blokade zunaj in da je redno vzdrževan. Ali se res bolj kvarijo kot sem nekje slišal(te Aprilie)? :glare:

Hvala!

Raje vzemi rabljenega (piaggio, gilera, aprilia, yamaha. .) ), kot pa novega kitajca. S katerim koli od teh neboš falil :D Drgač pa aprilia je fajn (tud sam lastnik RS :worship: ) vendar če jo boš uzel, raje vzemi navadno (z uplinjačem) kot pa einspritz (direktn vbrizg goriva--> di-tech). Že z tega vidika če boš hotu jo kdaj predelat je to pr "navadni" dost lažje in ceneje :naughty:

Popravljeno . Popravil Roky994
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlična izbira :whistle: kvaliteta odlična pri 12000 niti najmanšega problema. :whistle:

Gilere so ene izmed vrhunskih skuterjeu,sploh Runner model jaz sem bil znjim še kar zadovoljen. :OK:

Glede cene je pač tk,cena je visoka ampak je skuter tudi nov :) --če pa misliš imeti motor za samo kakšno leto pa rajši kupi rabljenega ter pelji seboj enega ko se spozna...

hvala za odgovore , kupiti nameravam samo novo in čakam na popust,vsaj tako so mi rekli v nekaj trgovinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je dober servis za gilere ,da ti potem tudi blokade odstranijo kot je treba in koliko časa moraš pustiti tam motor ?

že vnaprej se zahvaljujem za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je dober servis za gilere ,da ti potem tudi blokade odstranijo kot je treba in koliko časa moraš pustiti tam motor ?

že vnaprej se zahvaljujem za odgovore

tudi meni bi zelo koristil odgovor na tole uprašanje, pa morm rečt da je runnerca res dobra izbira ;) Sam sm jo kupu pred dobrim mesecem, med tem ko si je prijatelj pred kakšnima dvema tednoma priskrbel aeroxa in mi gilerca bl odgovarja =).

Pa glede servisa... u Ljubljani ali njeni okolici če je možno. Koper bo tud kul =)

Popravljeno . Popravil Mikey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz motosveta.

Jaz sem Piaggio servisiral pri TIMmg na Dolenjski cesti 11 in Piaggio center na Celovški 40. TIMmg je cenejši, kateri je pa "boljši" pa nisem prepričan. Če poznaš serviserje se da marsikaj zmenit, čeprav je v TIMmg verjetno več površnosti kot v Piaggio center.

piaggio/gilera isto sranje :)

še piaggio servisna mreža

http://www.pvg.si/index.php?page=servisna_mreza&nav=14

Popravljeno . Popravil warum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi meni bi zelo koristil odgovor na tole uprašanje, pa morm rečt da je runnerca res dobra izbira ;) Sam sm jo kupu pred dobrim mesecem, med tem ko si je prijatelj pred kakšnima dvema tednoma priskrbel aeroxa in mi gilerca bl odgovarja =).

Pa glede servisa... u Ljubljani ali njeni okolici če je možno. Koper bo tud kul =)

Krsko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

pozna kdo kako trgovino za prodajo rabljenih 50ccm koles slučajno ? :rolleyes: (kako se imenuje...)

hvala

Popravljeno . Popravil Puse
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

pozna kdo kako trgovino za prodajo rabljenih 50ccm koles slučajno ? :rolleyes: (kako se imenuje...)

hvala

Motohit krsko. No ubistvu tam so bol motorji nad 50ccm ampak sm tut že neke skutrčke vidu tam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hej hej.še ena novA tukaj (: v kratkem (drugo leto.. ) mam namen kupit skuterja.

zanima me kaj najbolj priporočate glede na to, da sem bolj na bregu doma in da nimam

še nikakršnih izkušenj z motori.. zelo zanimiva mi zgleda aprilia rs 50, pa me tudi

zanima kako je kaj z temi blokadami, nadalnjimi predelavami..

no, bila bi hvaležna če bi mi kdo svetoval;)

lp, d.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs 50 = sport, ne skuter

za u brek priporočam skuter s piaggio mašino, sam sm iz rovt doma pa se z zablokiranim vozim 45-50 km/h u hrib.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej hej.še ena novA tukaj (: v kratkem (drugo leto.. ) mam namen kupit skuterja.

zanima me kaj najbolj priporočate glede na to, da sem bolj na bregu doma in da nimam

še nikakršnih izkušenj z motori.. zelo zanimiva mi zgleda aprilia rs 50, pa me tudi

zanima kako je kaj z temi blokadami, nadalnjimi predelavami..

no, bila bi hvaležna če bi mi kdo svetoval;)

lp, d.

al si se zmotla pa si misla sr 50?

rs 50

jpg_jpg_Nouvelle_RS50_3.jpg

sr 50

sr50ditech.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!