Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Pozdravljeni,

na forumu sem nov in imam namen kupiti "Piaggio MP3 250 LT" in me zanima,če ima kdo izkušnje s tem skuterjem, glede na to, da se ga lako vozi z izpitom "B" kategorije. Odločil sem se zato, ker, kot prvo se mi ne da iti delat izpit kategorije "A", kot drugo sem ga pa že nekaj časa nazaj opazil na slovenski obali in mi je bil takoj všeč.

LP

hoyla

PIAGGIO MP3 LT.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde stručkoti!

Za fotra kupujem skuter.....kaj izbrati Aprilia RS50 ali Gilera runner 50....2T ali 4T ?!

Nimam pojma o skuterjih.

PS.: Če ni neke razike, se vizualno nagibam Apriliji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde stručkoti!

Za fotra kupujem skuter.....kaj izbrati Aprilia RS50 ali Gilera runner 50....2T ali 4T ?!

Nimam pojma o skuterjih.

PS.: Če ni neke razike, se vizualno nagibam Apriliji :D

Oba sta dobra,samo stvar okusa :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sedaj gledamo že Tomosa Twistera. Simpatičen skuterček, na oko kompaktno narejen.

Kaj pravite na to: http://www.tomos.si/article.aspx?articleid=66224

Zadeva je zelo všečna,vsaj na oko.Me pa res zanima koliko je res tomosa,da niso samo nalepke,pa še te na kitajskem izdelane :surrender: Če ima kdo kaj več podatkov,bi bilo dobrodošlo,da vemo zakaj gre,da ni samo rekla kazala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde stručkoti!

Za fotra kupujem skuter.....kaj izbrati Aprilia RS50 ali Gilera runner 50....2T ali 4T ?!

Nimam pojma o skuterjih.

PS.: Če ni neke razike, se vizualno nagibam Apriliji :D

50ccm obvezno 2t, 4t se res sam za po mestu v hrib sploh ne gre. če gledaš nova skuterja pol mata isto mašino tak da je sam ker ti je lepši =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50ccm obvezno 2t, 4t se res sam za po mestu v hrib sploh ne gre. če gledaš nova skuterja pol mata isto mašino tak da je sam ker ti je lepši =)

oz. staremu:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo!

Jaz imam pa enega skuterja za prodat. In ja, vem da to ni prava tema in tudi ne bom več kot toliko oglaševal. Je pa velik problem v tem, da bi rad še v oktobru in nobembru vozil drug motor, ki je že izbran in vse kar mi manjka, je nekaj €. Zato RES NUJNO moram prodat svojga NRG MC3 50, z diski spredaj in zadaj ter z vodnim hlajenjem. Ker se mi res mudi, dam eno tako prijateljsko ceno za forumaše. Za več podrobnosti PM, pa pošljem link na oglas oziroma odgovorim na kako vprašanje.

Opravičujem se adminom za tule postavljen oglas in bom seveda razumel, če me izbrišete. Ampak res ne vem kaj nardit, pa zelo zelo se mi mudi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živjo!

zanima me če imata aprilia SR in gilera runner isti motor (od L.99 naprej)

katerega mi priporočate, sem malo bolj visok in me tudi zanima kateri je večji oz. višji.

hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdravljeni vsi...sem gledal malo po netu rabljene skuterčke in opazu da imajo enaki letniki full različne kilometrine v oglasih navedene. Pa me zanima kako je kej realno nabijanje km v enem letu? Namreč nimam predstave ker se ze 15 let vozim samo v avtu, zdej pa me malo žre da bi Apriljico SR nabavu.

Skratka me zanima če je skuter pri 25000 km še vedno za kej al to pomeni da imam velike možnosti da bodo stvari začele kmalu crkovat? Do kolko km se gleda da je skuter ok oziroma se ga splača kupit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kok se lastnik vozi, kok daleč ma šolo ipd. js sm na svojmu letos od marca naredu 4000km (14700km prevoženih 2008 letnik). pa tut kok zadeve crkujejo je čist odvisno od lastnika, ma moj kolega '98 letnik NRGja, ki naj bi mel čez 50000km prevoženih in zadeva laufa :D pa starih ditechov (aprilia brez kurbla :) ) bi se js izognu, to so skos problemi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanimam se za nakup rabljenega skuterja nekje 125-250ccm. Uporabljal bi ga predvsem za skakanje po opravkih in tudi kakšne krajše izlete.

Zanj sem pripravljen plačati do nekje 1200€.

Sem malo gledal na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) in sta mi v uč padla Aprilia Scarabeo 200 in 125.

http://(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4780790

http://(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4925464

Malo je čudno da sta ceni identični zato bi prosil za morebitne izkušnje itd. s temi skuterji.

Všeč sta mi predvsem zaradi tega, ker imata malo večja kolesa, šipo, kovčke in nista grda.

Dobrodošli vsi komentarji in predlogi!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Tudi jaz se zanimam za nakup skuterja. Sem čisti začetnik in nimam pojma o skuterjih, tako da vas prosim za nasvet. Predvsem gledam kitajce (vem da jih večina od vas ne mara, pa vseeno mislim, da za moje potrebe bo ok).

Predvsem sem gledal te:

Peda: http://www.tc-motoshop.si/si/skuter-vodno-hlajen-peda-h2o-50cc-i5580.shtml

Baotian: http://www.euroton.si/avtodeli/index.php?option=com_content&task=view&id=219&Itemid=89

Keeway: http://www.keeway.si/artikel.php?artikel=16&kat=4

Rad bi kupil novega, zato gledam bolj poceni verzije ne pa kakšnih uveljavljenih firm. Kateri od teh se vam zdi najboljši (za baotiana ne vem kakšno hlajenje ima in ali je 2t ali 4t, peda pa ima vodno kar naj bi bilo precej boljše?).

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj starega pa bolš znamko vzemi, teli kitajci niso vredni nč. če ne vrjameš pa še boš.. :P

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Iz lastnih izkušenj... NIKOLI...NIIIKOLI NE VZEMI KITAJCA!!! Kot je že prej napisal, rajši dobra znamka pa star motor.

* Mene pa zanima glede tega skuterja: w-w-w-.-a.-v.-t-.o-.-n-e-t-/_MOTO/ad.asp?ID=4972530 . Kako se vam zdi...leppooo prosim za odogovore in mnenja?!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

Odločil sem se da si naslednjo pomlad kupim rabljen skuter zaradi cenejšega vzdrževanja in praktičnosti pri parkiranju... Naj omenim da bo to moj prvi motor in da nimam izpita za motor, a bi vseeno rad kupil motor ki po "legalni" poti preseže hitrost 50km/h ker se mi to zdi enostavno premalo, sploh pa po mestnih upadnicah kjer je hitrost omejena na 60km/h. Zanima me če je možen nakup 125ke oz 200ke ter naknadna "uradna" blokada na 50ccm oz kako je s vprašanji legalnosti pri tem? Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

Odločil sem se da si naslednjo pomlad kupim rabljen skuter zaradi cenejšega vzdrževanja in praktičnosti pri parkiranju... Naj omenim da bo to moj prvi motor in da nimam izpita za motor, a bi vseeno rad kupil motor ki po "legalni" poti preseže hitrost 50km/h ker se mi to zdi enostavno premalo, sploh pa po mestnih upadnicah kjer je hitrost omejena na 60km/h. Zanima me če je možen nakup 125ke oz 200ke ter naknadna "uradna" blokada na 50ccm oz kako je s vprašanji legalnosti pri tem? Hvala!

NE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem!

Odločil sem se da si naslednjo pomlad kupim rabljen skuter zaradi cenejšega vzdrževanja in praktičnosti pri parkiranju... Naj omenim da bo to moj prvi motor in da nimam izpita za motor, a bi vseeno rad kupil motor ki po "legalni" poti preseže hitrost 50km/h ker se mi to zdi enostavno premalo, sploh pa po mestnih upadnicah kjer je hitrost omejena na 60km/h. Zanima me če je možen nakup 125ke oz 200ke ter naknadna "uradna" blokada na 50ccm oz kako je s vprašanji legalnosti pri tem? Hvala!

obstajajo neke gilere runner, ki so kao 50 ccm v resnici pa so 125ccm ali več....

Registrirat se baje prek fake papirjev da, sam če te murija dobi si pa najebu konkretno! Da ne omenjam še tehničnega, ki ne bo šeu skoz! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstajajo neke gilere runner, ki so kao 50 ccm v resnici pa so 125ccm ali več....

Registrirat se baje prek fake papirjev da, sam če te murija dobi si pa najebu konkretno! Da ne omenjam še tehničnega, ki ne bo šeu skoz! :whistle:

evo en primer!

http://www.avto_net/_MOTO/ad.asp?ID=5105437 ( namesto _ vstavi . )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!