Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Okei hvala za odgovore.:D

Zdej mam pa se eno vprasanje, ker peugeot je cenejši ampak že ima odstranjeno blokado špotrtni filter in auspuh leovinci zx, gilera pa je cisto nova in nima nikakiršnih predelav. Koliko bi me vse to prišlo na gileri runner(auspuh,odstrantev blokade..)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest mam en uprasanje mam malaguti xsm 50 pa nwem ce mam se ksno blokado not uno na auspohu je vn sam nwem za elektronsko ce je uzun pa bi prasu kuko se odstarn.. k ko presalatm u 6 prestavo mi ga kr mal zamori in mi gre sam ene 5 kmh hitrej k pa s 5 pa se v sesti mam v končni ful nizke obrate??? a do kej ve o tem??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pickomater a si retard al ne znas brat? a bos zdej v vsaki temi sprasval isto sranje ne glede o cem se gre tema al ka si mislis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Zdravo,

Malo sem brel po temi (prvih 10 strani :) ), vendar nisem nikjer nič zasledil o Piaggiu NRG.

Ali mi lahko kaj poveste o temu model.

se vam že v naprej zahvaljujem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra mašina, velik delov na voljo. pa še (men) je ful lep & dokaj pocen glede na konkurenco (runner 2400, aerox 2300, 2000-2200, nrg 1900)

Ja, men je tud zelo všeč. Sicer pa mislim kupiti rabljenega 2-3 leta, saj ga dobiš že za 1200 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam runnerco (ista mašina). poklič mal po prodajalnah ga bojo pa naročil, sam men je nrg najbol ušeč oranžn :P

piaggio_nrg_power_50_dd_orange_2009_1.jpg

uh kako je lep. Ne splača se mi klicati v trgovino, ker ne bom novega kupil. Mislim ga kupiti okoli maja, ker imam birmo. In bom dal ves denar iz celega leta skupaj in upam, da bom imel približno 1200€, nov pa je še enkrat toliko. Mogoče nekaj takega http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3149579 ali pa takega http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3163890

Popravljeno . Popravil Vene
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ti priporočam da nehaš gledat ker ne boš mogu dočakat maja :D

bi pa raj uzel prvega, manj prevoženih, pa še čist original - pa tadrug je neki popraskan =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!