Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Ampak to ni več skuter, ker ma prestave. Znaš pretikat?

vem ja, da ma prestave.. ne, nevem ŠE xD (: vbistvu še niti izpita nimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: zanima me ,kdaj je konec sezone motoristev,ali pa začetek. Sprašujem zato,ker mi vsak reče da so pred sezono in po sezoni kar dobri popusti,zato čakam in :kava:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: zanima me ,kdaj je konec sezone motoristev,ali pa začetek. Sprašujem zato,ker mi vsak reče da so pred sezono in po sezoni kar dobri popusti,zato čakam in :kava:

uradno mislm da od maja pa do oktobra, novemba :hmm: . Ampak mi ta zagreti se že prej vozmo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je razlika pri oznaki Gilera Runner 50 SP in pa Gilera Runner 50 RST. Ali gre samo za barvno kombinacijo ali opremo,mogoče agregat?

hvala za prejšne in sedanje odgovore .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem kvaliteten skuter in to Gilero ,ne pa "kitajski riž" :headbang::slap: :wacko:

Priporočam ti Gilero DNA, športen videz + je avtomatski. Sicer pa, nevem kaj vam koristi, da greste delat izpit samo za skuterja torej za motor brez brzin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je samo v barvi.

se mi je zdelo,da ne more biti kaj drugega,saj je vse isto od plastike,oblike in motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam ti Gilero DNA, športen videz + je avtomatski. Sicer pa, nevem kaj vam koristi, da greste delat izpit samo za skuterja torej za motor brez brzin.

Meni osebno pomeni skuter malo sprostitve in sem z "pugico" ,ki sem jo prodal pred mesecem dni naredil v 10.letih dobre 4000km. Izpit za štirko sem naredil daljnega leta 1986, da se malo razumemo :yes: Po 10. letih je treba vozni park obnovit ,pa še "sin" je navdušen nad Gilero :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko v € stane odstranitev blokad za Gilero ? O:-)

spet odvisno kermu in pa kam pelaš odstranit :hmm:

PS:pozanimi se kje se nahajajo pa jih sam vn rukn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet odvisno kermu in pa kam pelaš odstranit :hmm:

PS:pozanimi se kje se nahajajo pa jih sam vn rukn...

včasih sem tomose z levo roko šravfau , v skuterje se pa ne mislim poglabljat, in rajši pustim strokovnjakom .) Nekje sem slišal , da je prišlo na servisu 150€ odstranitev blokad. Ali ni malo preterana cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih sem tomose z levo roko šravfau , v skuterje se pa ne mislim poglabljat, in rajši pustim strokovnjakom .) Nekje sem slišal , da je prišlo na servisu 150€ odstranitev blokad. Ali ni malo preterana cena?

Če je celotni servis naredil, potem po mojem ni. Vendar če boš kupil rabljeno gilero boš imel najbrž blokade že zunaj. Drugače pa ni umetnost da jih daš ven. Drugače frend je dal v Krškem 20€ za odstranitev blokad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na leto dni staro Gilero Runner 50 in imajo cene 2000€ ? Ali je to normalna cena,ali previsoka vas vprašam za info?

hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pravite na leto dni staro Gilero Runner 50 in imajo cene 2000€ ? Ali je to normalna cena,ali previsoka vas vprašam za info?

hvala za odgovore :)

Cena je mogoče celo malo nizka oz. ravno pravšnja.. Če gledava isto na avto netu. se mi zdi zelo ugodno za nakup samo kr je kot nova pa še kilometru ima malo. Sm mogoče so nazaj prvrteni. Pa tut garancija je še 1 let skor najbrž :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je mogoče celo malo nizka oz. ravno pravšnja.. Če gledava isto na avto netu. se mi zdi zelo ugodno za nakup samo kr je kot nova pa še kilometru ima malo. Sm mogoče so nazaj prvrteni. Pa tut garancija je še 1 let skor najbrž :whistle:

Če preštudiraš , da bo čez dobra dva ,tri mesece popust in bo nova stala 2200€ se splača počakati ,ker se mi pa tudi ne mudi kupiti. 200€ ne igra vloge, saj je čisto nov in 1.lastnik si . Popravite me , če se motim z mojim razmišljanjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj je boljše Aerox ali Runner ? In v čem je point težjih valčkov oz. kaj je sploh finta valčkov. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kaj je boljše Aerox ali Runner ? In v čem je point težjih valčkov oz. kaj je sploh finta valčkov. LP

Ja oboje je dobro. Sam se morš odločt ka bi uzel pa ka je po tvojmu okusu. Finta je v tem da če daš lažje valjčke ti prej pride na višje obrate, vendar se ti ne zvrti do konca. S težjimi valjčki mogoč malo večja končna hitrost, slabši pospeški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. Nikol v življenju še nisem vozil skuterja. Imam sicer CBF600 ampak za tako ležerno mestno vožnjo bi si vseeno umislil še enga skuterja. Gledal sem predvsem NRG-ja. In me zanima. Kok slabša ali boljša je vožnja s skuterjem (tresljaji, ravnotežje, zavore)?

Mislim glede na hitrosti do 70 km/h?.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In me zanima. Kok slabša ali boljša je vožnja s skuterjem (tresljaji, ravnotežje, zavore)?

Mislim glede na hitrosti do 70 km/h?.

V primerjavi s čim? Hojo, kolesom, avtomobilom, vlakom, letalom... Aaaa... ti to misliš v primerjavi s tvojim motorjem. Kako pa naj vemo kako se tvoj motor pelje?

Vsed se na skuter pa probi, morda boš presenečen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdravo..!

Pred kratkim sem se odločil da želim kupiti skuter. Izberam me dvema: Gilera runner in Peugeot Jetforce c-tech 50 ..

Ali ima kdo kakšne izkušnje s skuterjema.

Prosil bi za nasvete.

Hvala, Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gilera runer 100% .) močnejša in bolj vzdržljiva mašina, dele lahko dobiš skoraj povsod. Poceni deli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!