Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

dej raplica da se pr teb ne lotmo pa o stvareh ki jih nalagas tu na forumu o nekuga 10 motorjih itd...

mas 1 motor (yamaho dt 1994 letnik) in se ta ti je pred 3 dnevi ribnu!!! :headbang:

ne pa neki govorit o nekih scooterjih z HE predelavo in nakladaat o nekih stvareh ki se ti se sanjajo nesam tko da se drugi zvejo kaksne dobre motorje mas pa kolk obvladas o njih k ga za vsak kurac peljes h mehaniku in ti tam use popravi in pol s5 drkas gor in dol!!! :slap: :nono: :BUA:

No comment sam on zna ucitno po 1 mescu vec k ceu forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej mene nekaj čisto tak zanima, jas mam zaj na voljo za kupit bilokeri skuter za ceno do 2.5k €, iskušnje imam eno letne naredil sem 3000 km na mojem skuteru cheap ship :naughty: mene zanima aerox, runner novi, aprilia sr 50 r 2007(je kaj boljšega od tega modela), zaj pa nisem najbolj navdusen nad italjani po mnenju mnogih, zaj pa mene zanima kakša je kaj kvaliteta teh skuterjev, kolkiko se jih da predelati, končna hitrost po odstranitvi blokad in zamenjavi izpuha. Tako da hvala vsem za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno ti italjanski so najboljša kvaliteta , kdo ti je povedal da niso vredu? :wacko: Tudi naštev si same tiste izmed najboljših. Js ti priporočam Aprilio, sicer mi nova oblika ni všeč, pa vseeno. Obvezno pa na fergazer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, gilera runner nova mi ni najbolj všeč v aprilio sem se pa zaljubo, strah me je edino da nem našo delov za friziranje, tapravega auspuha pa to zdi se mi da je aerox bolši, zakaj to? pa občutek mam da aprilia nima tistega napadalnega zvoka po friziranju aerox pa... :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove Aprilie majo Piaggio mašinco, to pa je tanartabulš za tunat :whistle: Aerox je lep, samo majhen. SR-ka na FERGAZER pa si zmagal :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo našel sem idealno stvar... Novo runerco bres ajšprica :winkiss: zastonj ukinitev mehanskih blokad po 500km, ter zaszonj prvi servis za 2.4k € vse dele za frizirat dobim na tele firmi če mi frizira on garancija ostane:D reko je da po odstranitvi mehanskih blokad leti 80 ko pa daš auspuh(mi lahko priporočate keri) pa še za 15 več, plus to da se zamenjajo valjčki ter sklopka plus nevem kolko hitrosti ter pospeškov:D..;) Scooter tuning roox!!!!

Popravljeno . Popravil scooter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo našel sem idealno stvar... Novo runerco bres ajšprica :winkiss: zastonj ukinitev mehanskih blokad po 500km, ter zaszonj prvi servis za 2.4k € vse dele za frizirat dobim na tele firmi če mi frizira on garancija ostane:D reko je da po odstranitvi mehanskih blokad leti 80 ko pa daš auspuh(mi lahko priporočate keri) pa še za 15 več, plus to da se zamenjajo valjčki ter sklopka plus nevem kolko hitrosti ter pospeškov:D..;) Scooter tuning roox!!!!

s kod si ? k mi mamo podobnga serviserja tko ko si ti povedu....no jz mam runnerja in se da tunat in gre zlo zlo zlo dobr brz problemov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kod si ? k mi mamo podobnga serviserja tko ko si ti povedu....no jz mam runnerja in se da tunat in gre zlo zlo zlo dobr brz problemov

amm, iz mbja..tu mamo en pooblaščeno prodajalno gilera / piaggo...pa novega runnera maš? kaj si vse menjo kolko ti leti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm, iz mbja..tu mamo en pooblaščeno prodajalno gilera / piaggo...pa novega runnera maš? kaj si vse menjo kolko ti leti?

brez blokad gre tam okol 80 z novim avspuhom okol 90 realnih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto moja aprilia sej mislim da imajo iste masine not!!!

pr aprili na fergazer je en problem da nebos dobu avspuha ki bi ga lahko homologiral!!!

drugace pa pase gor isti kot na runnerco!!!

P.S. ce boz dal ven samo blokade ti nikoli nebo sla 80 realnih!!

pa se to ce ti bodo na servisu tunali motor te bo vse to drago kostalo!! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez blokad gre tam okol 80 z novim avspuhom okol 90 realnih

Kaj se še da pol kaj zamenjat? na 50 ccm mašini waljči? kolko pol leti? :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre 90 original mašina samo z izpuhom nikoli..

ja brez blokad+avspuh yasuni gre po stevci vec ko 90 pa naprimr da mal laze 90

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre 90 no :) Dej za hec montiraj kolesarski števec (še prej ga pravilno nastavi) in boš presenečen. Za nastalo razočaranje ne odgovarjam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce gre 90 po dolgi strmini navzdol!!!bos videl da negre!!!! :evilgrin:

tud js bom to probal naredit!!!

Popravljeno . Popravil the_boss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce gre 90 po dolgi strmini navzdol!!!bos videl da negre!!!! :evilgrin:

tud js bom to probal naredit!!!

no pol pa negre :unsure: vi ze vete :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pja, tudi za 20, pa še kaj več :doze:

no gre tak motor v original stanju 30 oziroma 40?....dobr no nehimo se kregat pa smetit....bom reku da gre 80 ce bo pol mj krega :worship: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se ne kregamo :winkiss: Js samo povem stvar ali dve, ker sm tudi sam imel skuterja, pa dosti kolegov jih ima, tako da vem stvar ali 2 :) In v original stanju grejo vsi 45/, km/h gor ali dol. "Laganje" ne narašča nujno enakomerno :) Meni je DiTech šel recimo 70 po števcu od motorja in digitalnem. Ko pa je prišel do 70, pa je šlo navzgor le še na števcu od motorja, na digitalnem mogoče kak km/h. Še en primer, Piaggio NRG, MC2, števec 100, moj digitalni sedaj na mojem motorju pa na 80.. :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stevec je do 45 na km/h tocen pol pa vedno bol hitro kot gres vedno bolj laze!!!

P.S. sej se ne kregamo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to ni res kar si napisal. Malo poglej, tile k kupijo nove Runnerje recimo, eli veseli k števec kaže 55, mpak jim ne moreš dopovedat da je to 45.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!