Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

Drejči če te zanima..prodajam Aprilio SR 125 za 1000€ pa še en drobiž ;)

Al je omejitu do 50cc :P

:) hvala lepa za ponudbo, res!

žal pozabil napisat, da je v igri le 50ccm, sorry :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni.

da ne bom odpiral nove teme bom kar tu vprašal...

med skuterji, kot so aerox, rs, runner, speedfight,...sem se nekako odločil, da bom nabavil nrg power.

sedaj me pa zanima, koliko dejansko pijejo (poraba) ti skuterji...dobrodošli so podatki od vseh zgoraj naštetih modelov.

ker sem bral razne podatke iz testiranj in sem zasledil da je poraba 5,6l pa se mi zdi malo visoko (pa sej to je več kot avto)...

no, prosim za kakšno informacijo...hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni.

da ne bom odpiral nove teme bom kar tu vprašal...

med skuterji, kot so aerox, rs, runner, speedfight,...sem se nekako odločil, da bom nabavil nrg power.

sedaj me pa zanima, koliko dejansko pijejo (poraba) ti skuterji...dobrodošli so podatki od vseh zgoraj naštetih modelov.

ker sem bral razne podatke iz testiranj in sem zasledil da je poraba 5,6l pa se mi zdi malo visoko (pa sej to je več kot avto)...

no, prosim za kakšno informacijo...hvala.

za ORIGINAL nrg powerja (sepravi brez blokad) bi mogla poraba bit priblizno 3 litre.

ce bos pa kej predeloval, si pa hmal na 5,6l .. moj bivsi aerox je pil tud 14 litrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ORIGINAL nrg powerja (sepravi brez blokad) bi mogla poraba bit priblizno 3 litre.

ce bos pa kej predeloval, si pa hmal na 5,6l .. moj bivsi aerox je pil tud 14 litrov

ja sej ti vsi verjamemo!! :whistle: kaksno predelavo pa naj bi inew tvoj aerox??? da je pil se vec kot avto??

rs ni skuter!!

poraba pa je s5 odvisna od veliko stvari, k knjigci ti pise da porabijo sam 2L sam tio sigurno ni res kokr ti je replika povedaw je odvisno kolk ga bos predelow!! :closedeyes:

sicer pa sej a napolnit rezervar kakrsnega ima skuter ti je zadosti 5€!!

Popravljeno . Popravil the_boss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predelana cev za dovod bencina.. prerezana na 3 delih :naughty:

nene ne to .. masina od aprilie sr 125 gor, pa polini 180 kit, itd ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi pa vprašu a je 1300 € poštena cena za gilero runner, 1999 letnik, vodno hlajenje, nič predelan ...??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha :lol1:

Ta cena je popolnoma nenormalna! Polovico tega mogoče. Tem runnerjem res nabijajo cene do oblakov. Js sm svojega DiTecha prodal za 1000, pa je bil 2003. Tista Runnerca pomoje ni pol tolk vredna kot on hoče. krneki. N kupuj niti podrazno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi pa vprašu a je 1300 € poštena cena za gilero runner, 1999 letnik, vodno hlajenje, nič predelan ...??

moj frend je dal za runnerco letnik 1998 z mid race predelavo, vodno hlajenje, 800 eur ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma Gilere majo use tok nabite cene da ne morš vrjet. Use od letnika 97-2000 bi mogle bit pod oz. do 1000€

pa še to je kr visoka cena :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Sej ne govorim samo za DiTecha, samo navedel sem moj primer. Kar pravim je to, da je normalna cena tudi za 2003 manjša od 1300e pri večini motorjev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale the_boss ubistvu sam kopera objave drugih clanov, sam da jih drgac pove.

se podpisem pod to :worship: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale the_boss ubistvu sam kopera objave drugih clanov, sam da jih drgac pove.

:topic: je treba nekako nabiti število postov, ko pa so tako nenavadno postavljene številke za napredovanje. 400+ objav pa še vedno vajenec :naughty:

pa brez zamere, prosim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: je treba nekako nabiti število postov, ko pa so tako nenavadno postavljene številke za napredovanje. 400+ objav pa še vedno vajenec :naughty:

pa brez zamere, prosim .)

pa to ne pomen da more koperat stvari k so jih povedal drugi. to sam smetite forum ce ze hocte nabijat ubjave pejte na kr'neki in tm kr neki piste!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ne pomen da more koperat stvari k so jih povedal drugi. to sam smetite forum ce ze hocte nabijat ubjave pejte na kr'neki in tm kr neki piste!!!

A isto ti delaš...kr neki komenteraš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale the_boss ubistvu sam kopera objave drugih clanov, sam da jih drgac pove.

:topic:

lej ce ponovim kar je en drugi pred mano povedal dodam se svoje mnenje in s tem pritrdim kar je povedal tisti prej!!

sploh pa ne ponavljam za drugimi ves cas, ce pa kaj pritrdim povem iz lastnih izkusenjzato da je tisti ki to bere bolj preprican v to da ta stvar res drzi!!!

P.S. a vam je res tolk pomenbno al mas 2000objava al 822 alpa samo 100???

Popravljeno . Popravil the_boss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

lej ce ponovim kar je en drugi pred mano povedal dodam se svoje mnenje in s tem pritrdim kar je povedal tisti prej!!

sploh pa ne ponavljam za drugimi ves cas, ce pa kaj pritrdim povem iz lastnih izkusenjzato da je tisti ki to bere bolj preprican v to da ta stvar res drzi!!!

P.S. a vam je res tolk pomenbno al mas 2000objava al 822 alpa samo 100???

kolkr vem mas bol malo izkusenj, ce mas motor komej en mesc, izpit pa se manj ? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej raplica da se pr teb ne lotmo pa o stvareh ki jih nalagas tu na forumu o nekuga 10 motorjih itd...

mas 1 motor (yamaho dt 1994 letnik) in se ta ti je pred 3 dnevi ribnu!!! :headbang:

ne pa neki govorit o nekih scooterjih z HE predelavo in nakladaat o nekih stvareh ki se ti se sanjajo nesam tko da se drugi zvejo kaksne dobre motorje mas pa kolk obvladas o njih k ga za vsak kurac peljes h mehaniku in ti tam use popravi in pol s5 drkas gor in dol!!! :slap: :nono: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!