Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

pa nrj se važijo al jim gre 45 al46 sej ni važno samo tudi scooter firme da dajejo noter števce ki lažejo si tega ne morem predstavljat. kako si upajo. po mojem dajejo notr števce od motorjev ki imajo večja kolesa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi avtomobilski niso čisto natančni da nebo kdo mislil, tako da tiste meritve z avti so pravtako daleč od realnih. Vredu je GPS, pravilno nastavljen digitalni števec, pa mogoče še kaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scooter stevci lazejo ker je pac predpisano da lahko gre original do 45 in do 45 naj bi bil stevec kolkr tolko tocn, pol k gre bl stevec zacne lagat ker njim pac ni pomenbno al gre 80 al 75!! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sploh ni res to dajo zato da ti misliš a ta motor gre 52 rajš kupim tega kot pa unega ki gre 45 to ji trgovska finta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sploh ni res to dajo zato da ti misliš a ta motor gre 52 rajš kupim tega kot pa unega ki gre 45 to ji trgovska finta

ah to je totalno butasta finta ko ti motor prerihtas je cis druga pesm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej dej mal vec napis ka pa jz vem povej kaj hoces met od motorja bos predeloval al sm za u solo al ...... kuk hocs starga ubistvu mas pa tut vse na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) pa mal poglej ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam zanima za kerim modelim nej sploh gledam LC in AC gre se mi, da dobim nekaj za min. ceno pa, da po možnosti še deluje :) More bit 2takt. Bil bi pa bolj za predelavo.

Popravljeno . Popravil ts007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda je bolse LC, sam je pa tud cena visja...

pa tud z AC se ti s kako sport predelavo nebi smel pregrevat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

vem da je to vprašanje malo čudno, ampak vseeno, kako pomembni so kW pri skuterju, kolko bi naj bili oz. od koliko naprej se reče, da je skuter dober???

zakaj to vpr. namreč trenutno kupujem skuterja pa me zanima malo, na kaj vse morem bit pozorna, pa mi je nekdo omenil kW pa se zdaj zanimam.

če pa mi lahko poveste še kaj več, pa bom zelo vesela. aja kupujem pa ta poceni varjanto, ker sem imela prej gilero runnerja pa so mi ga ukradli, zdaj pa kupujem nekaj za čist mal dnar, tolko da se lahko po mestu vozim te tri leta kaj bom na fax hodila.

aja zanima pa me tudi, ker so mojo gilero najdli, pa sem jo peljala do serviserja da jo oceni, pa mi jo je ocenil samo na 200 eurov(res, da je star že 7 let, pa da je brez plastike tam za smerokaze, pa odzadaj za tablice, pa brez ogledal,...), zdaj pa me zanima, kaj menite, kaj se mi splača jo prodat po delih, al kaj naj nardim???

za odgovore se vam najlepše zahvaljujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sam zanima za kerim modelim nej sploh gledam LC in AC gre se mi, da dobim nekaj za min. ceno pa, da po možnosti še deluje :) More bit 2takt. Bil bi pa bolj za predelavo.

Ni sploh razilke zlo velke tko kot je povedal reaplica no jz bi izbiral med runnerjem aerox pa aprilijo (na frgazar!!!!!) pobrskaj po internetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!

vem da je to vprašanje malo čudno, ampak vseeno, kako pomembni so kW pri skuterju, kolko bi naj bili oz. od koliko naprej se reče, da je skuter dober???

zakaj to vpr. namreč trenutno kupujem skuterja pa me zanima malo, na kaj vse morem bit pozorna, pa mi je nekdo omenil kW pa se zdaj zanimam.

če pa mi lahko poveste še kaj več, pa bom zelo vesela. aja kupujem pa ta poceni varjanto, ker sem imela prej gilero runnerja pa so mi ga ukradli, zdaj pa kupujem nekaj za čist mal dnar, tolko da se lahko po mestu vozim te tri leta kaj bom na fax hodila.

aja zanima pa me tudi, ker so mojo gilero najdli, pa sem jo peljala do serviserja da jo oceni, pa mi jo je ocenil samo na 200 eurov(res, da je star že 7 let, pa da je brez plastike tam za smerokaze, pa odzadaj za tablice, pa brez ogledal,...), zdaj pa me zanima, kaj menite, kaj se mi splača jo prodat po delih, al kaj naj nardim???

za odgovore se vam najlepše zahvaljujem

Tko kW sploh niso vazni isti smorn je vse 50 ccm saj mislm tko.... za to gilero ko so ti jo vkradli pa mislm da se ti je po delih nespača kupovat kej bos vse dele zelo tezko prodala na internet jo dej pa cena po dogovoru pa je to to.....aja ker motor poceni mogoce....sym je med cenejsimi sploh pa ce najdes kaksnega rablenga in kvaliteta navsezadnje ni tako slaba (moje mnenje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kW sploh niso vazni isti smorn je vse 50 ccm saj mislm tko.... za to gilero ko so ti jo vkradli pa mislm da se ti je po delih nespača kupovat kej bos vse dele zelo tezko prodala na internet jo dej pa cena po dogovoru pa je to to.....aja ker motor poceni mogoce....sym je med cenejsimi sploh pa ce najdes kaksnega rablenga in kvaliteta navsezadnje ni tako slaba (moje mnenje)

Aha. no hvala za tvoje mnenje. sej dejansko so ti novi skuterji (4taktni) tako zelo poceni, da je že vse skupaj prav smešno, je pač kitajska roba. sam sej pomojem, za mene tud, kak kitajc ni lih slab. sam ga morem dat nekomu malo spedenat, da mi kako blokado ven vzame, pa še kaj nardi, da bi šel malo več kot pa tistih 45km/h. tak da bi šel 70 bi blo super. a veš tud za to kaj. kaj vse se da narest?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej s 4 taktnim 50 bol težko 70 edino če daš kit 70 ali 80 pole bo lahko šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. no hvala za tvoje mnenje. sej dejansko so ti novi skuterji (4taktni) tako zelo poceni, da je že vse skupaj prav smešno, je pač kitajska roba. sam sej pomojem, za mene tud, kak kitajc ni lih slab. sam ga morem dat nekomu malo spedenat, da mi kako blokado ven vzame, pa še kaj nardi, da bi šel malo več kot pa tistih 45km/h. tak da bi šel 70 bi blo super. a veš tud za to kaj. kaj vse se da narest?

sej pravm mas te ponudbe firme sym dost na netu pa kups pa das enm mehaniku in ti da blokade vn skor zaston ce ne zaston bo sou pol 70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helou. Ker se mi ne da z avtom vozit po vročini, me zanima katerega skuterja mi priporočate?

Nekaj rabljenega do 800€, fajn bi blo če dela, ker se mi ne da šraufat, pa pomembno je, da ma čim več prostora za prtljago(pod sedežom...).

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sta vidva zdaj bolj nezahtevna uporabnika in bota uporabljala skuter samo do službe ali trgovine pa nazaj potem mislim da bojo ti kitajski skuterji res odličen nakup. Pač hitrosti bojo bolj male okrog 65 km/h. So pa ti skuterji fajn za po mestu in tudi pijejo zelo malo, ker so 4 taktni. Če pa sta bolj zahtevna uporabnika in hočeta dosegati tudi večje hitrosti potem pa glejta skuterje od aprilije, gilere, piaggia itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sta vidva zdaj bolj nezahtevna uporabnika in bota uporabljala skuter samo do službe ali trgovine pa nazaj potem mislim da bojo ti kitajski skuterji res odličen nakup. Pač hitrosti bojo bolj male okrog 65 km/h. So pa ti skuterji fajn za po mestu in tudi pijejo zelo malo, ker so 4 taktni. Če pa sta bolj zahtevna uporabnika in hočeta dosegati tudi večje hitrosti potem pa glejta skuterje od aprilije, gilere, piaggia itd.

Ce te lahko popravm s 4-taktnim bo pa kr tezka 65 :headbang: ... nabavta kitajski skuter(npr sym) 2-takt in ga odblokiras pa mas priblizno 70 km/h mogoce malo man..... glede prostora pod zicom pa ni velike razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je razlika v porabi med 4 in 2 taktnim motorjem? Je 4 tatktni kaj dražji za servisiranje? So ti kitajski motorčki v redu kar se tiče vzdržljivosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa je razlika v porabi med 4 in 2 taktnim motorjem? Je 4 tatktni kaj dražji za servisiranje? So ti kitajski motorčki v redu kar se tiče vzdržljivosti?

tej 4 taktni so bol tako .... koncna hitrost recimo 40 nevem kko je z vzdrzlivostjo sm pa preprican da se ti bol splaca 2 taktnega uzet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!