Skoči na vsebino

Moto trgovine - Italija


Fabija

Priporočene objave

Dej mal povej, kaka je kej trenutna izbira - modeli, številke. Se znamo za vikend zapeljat še enkrat mal v Alternativo.

Si vzel kej?

Glede zalog mislim da je najbolje da se obrneš direktno na trgovino, saj se zaloge dnevno spreminjajo. Lahko nekaj zjutraj je, popoldne pa že ni več :D.

najbolje da se obrneš na info@alternativamoto.com ali uporabnico Motosvetovega fotuma Bela81.

Da seveda sem nekaj nabavil,......in sicer kombinezon Dainese Laguna Seca div., Rokavice AlpinestarS SP-2 Gloves, ter Dainesovo želvo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da seveda sem nekaj nabavil,......in sicer kombinezon Dainese Laguna Seca div., Rokavice AlpinestarS SP-2 Gloves, ter Dainesovo želvo.

Koliko si pa odštev za kombinezon in rokavice? Lahko tudi PM.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Žiwjo.

Če ima kdo namen kupovat M-tech vega (S), jih pri Mauriju dobi že za 150€.

Za ostale modele nevem točno, zdi pa se mi ,da so Vega (R ) 220€.

Kombinezon S-TNT. race za 550€, ter S.SKORPION za 400-450€.

Cene so kar zanjimive, v primerjavi z cenami pri nas pa tudi precej ugodne.

Če kdo kaj od tega potrebuje, naj me obvesti.

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm šu v Trst,Sistiano in Gorico.

VTrstu in ugotovu,da je Pikkapa moto zaprta oz.seje preselila nevem kamaNgl5RT2QtQDHI1n.v.jpg.Mal sm šetku in sm šu v ene dve trgovince,imena glih ne poznam,ena je takoj zraven Pikape bila mense zdi,da se je imenovala moto racing.Vreme je bilo obupno saj je pihala močna burja!!Motorji so bili kar vsi po vrsti prevrnjeni,sam gledu sm!!9qxhtNOY3Tg_Xmvt.v.jpgNato sm šu v SIstiano,kjer IMAJO zaprto od tm nekje 12 do 4ih.Na motosvetu sm zasledu,da kao nimajo te pauze.No srečo sm imeu,da je gospodična bila tako prijazna in me je spustila notri,zelo dobra trgovinca.Nato sm šu še v Gorico in obiskal Moto trg.Pignolo.V teh trgovincah imajo večinoma Dainese,da se zment za popust tko,da ni blema.Če gre kdo iz Ljubljane,kej tja naj mi sporoči,ker bi rabu en hrbteničnik,ki sem ga pozabil včeraj kupiti:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Taljani :slap:

No, če kdo rabi motor iz Italije, tile se bojo prodajal pol zastonj-usaj kolkor jz poznam italjane :D

Govorim iz izkušenj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O Taljani :slap:

Motorji povečini niso prevrnjeni, ampak jih lastniki že postavijo tako, da jih ne bi burja zložila ... ipak so Italijani motorističen narod, ki se vozi tudi po burji, snegu in vseh ostalih nemogočih razmerah in so vajeni marsičesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kaka trgovina v trstu ali okolici kjer bi prodajali levince ali mivv izpuhe, po malo cenejši ceni?

LP

Ko sem kupoval izpuh sem vprašal v MOTO RACING S.n.c. v Trstu in je bil cca 150 eur cenejši kot v Sloveniji.

http://www.motoracing.it/Default.asp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lep pozdrav

Me zanima če je v Trstu kaka trgovina s čeladami SHARK in kako bi zvedel kakšna je zaloga - no vsaj kakšen link bi ful ful prov pršu pol bomo pa že šprehali po Italjasko kok bo šlo :)

ajd hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

Me zanima če je v Trstu kaka trgovina s čeladami SHARK in kako bi zvedel kakšna je zaloga - no vsaj kakšen link bi ful ful prov pršu pol bomo pa že šprehali po Italjasko kok bo šlo :)

ajd hvala

Lani poleti sem kupil čelado SHARK čelado RSI v Italiji in malo govorijo Slovensko.

Naslov trgovine

MOTORCYCLE STORE s.n.c. di Mauri Davide e Luca

Via Udine, 43

34170 - LUCINICO (GO)

tel. 0481/391725

e-mail: mauriteam@libero.it

link SHARK Italia http://www.berracing.it/new/mission.asp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani poleti sem kupil čelado SHARK čelado RSI v Italiji in malo govorijo Slovensko.

Naslov trgovine

MOTORCYCLE STORE s.n.c. di Mauri Davide e Luca

Via Udine, 43

34170 - LUCINICO (GO)

tel. 0481/391725

e-mail: mauriteam@libero.it

link SHARK Italia http://www.berracing.it/new/mission.asp

hvala ful

sm že dans klicu pa so bli mal zmedeni, sam pomoje da bi mogl it tak k si želimo

hvala še enkrat

Suhi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A mogoče veste- je 3.5. (ta sobota) v italiji praznik, ali sta samo 1. in 2.? Bi šla z drago pogledat v sesljan in se po možnosti oblečt, pa nebi šla rada zastonj :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče veste- je 3.5. (ta sobota) v italiji praznik, ali sta samo 1. in 2.? Bi šla z drago pogledat v sesljan in se po možnosti oblečt, pa nebi šla rada zastonj :unsure:

v Italiji je uradno praznik samo v četrtek ,petek in soboto bi morali delati samo prej pokliči da nimajo zaprto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A ma kdo naslov od Moto Čarlija in Motosprinta, da jih jutri ukucam v garmina da ne bom iskal po trstu?

...najlepša hvala !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Charlie S.n.c.

34148 Trieste (TS) - Via Valmaura, 33

Motosprint

34138 Trieste (TS) - Viale D'Annunzio, 7/B

Če greš po obvoznici proti centru Trsta (proti pristanišču), boš videl tablo za izhod k nogometnemu stadjonu (stadio/palasport). Tam zaviješ ven in Charlie se nahaja na tvoji levi strani, nasproti Spar-a.

Če greš potem od tam naprej, zaviješ na križišču levo, greš samo ravno in ko prideš ven iz tunela, zaviješ levo. Nekje na sredi ulice je potem Motosprint.

Tako boš še najmanj manevriral po gužvi :)

Kaj sploh kupuješ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Tako boš še najmanj manevriral po gužvi :)

Kaj sploh kupuješ ?

...hvala, v bistvu skor komplet opremo-cune.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Madona probavam poklicati v Pignolo; Gorica pa številka ne prime - a je ta trgovina še živa al kaj je z njimovimi telefoni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona probavam poklicati v Pignolo; Gorica pa številka ne prime - a je ta trgovina še živa al kaj je z njimovimi telefoni?

če si klical danes ,imajo zaprto probaj jutri če ne pa pošlji e mail.

urnik od torka do sobote od 9.oo do 12.30 in od 15.30 do 19.30.

naslov

Telefono: 0481-33351

Fax: 0481-545641

E-mail: info@motoshoppignolo.it

http://www.motoshoppignolo.it/home.html

Indirizzo: Via Duca d'Aosta 107/109 34170 Gorizia

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moto Charlie S.n.c.

34148 Trieste (TS) - Via Valmaura, 33

Motosprint

34138 Trieste (TS) - Viale D'Annunzio, 7/B

Če greš po obvoznici proti centru Trsta (proti pristanišču), boš videl tablo za izhod k nogometnemu stadjonu (stadio/palasport). Tam zaviješ ven in Charlie se nahaja na tvoji levi strani, nasproti Spar-a.Če greš potem od tam naprej, zaviješ na križišču levo, greš samo ravno in ko prideš ven iz tunela, zaviješ levo. Nekje na sredi ulice je potem Motosprint.

Tako boš še najmanj manevriral po gužvi :)

Kaj sploh kupuješ ?

:grrr nasproti Famile pa res ... Spara v Trstu ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si klical danes ,imajo zaprto probaj jutri če ne pa pošlji e mail.

urnik od torka do sobote od 9.oo do 12.30 in od 15.30 do 19.30.

naslov

Telefono: 0481-33351

Fax: 0481-545641

E-mail: info@motoshoppignolo.it

http://www.motoshoppignolo.it/home.html

Indirizzo: Via Duca d'Aosta 107/109 34170 Gorizia

TNX! -Sem nabavil škornje tam danes ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšne so kej cene škornjev v tem motoshoppignolo, drgač sm neki gledu na tej strani pa sploh ne vem kje naj pogledam kaj oz. za koliko prodajajo?

Hvala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A v motoshop pignolo slučajno kdo govori slovensko?? pa kok je razlika v ceni škornjev?

ter koliko je izbire?

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kok je razlika v ceni škornjev?

Levi je malo cenejši. Ampaq ker običajno kupujem par, še nisem natančno ugotovil, koliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!