Skoči na vsebino

Nakup prenosnika


Priporočene objave

Sej je blo že vse povedan, slabih prenosnikov ni, kupi takega, ki ti je všeč(v živo, potestiraj) in ima ugodno ceno.

Best buy prenosnika ni, lahko pa tudi vsak nabija po svoje, pol dam jst glas IBMu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti, ne glede na model prenosnika, priporočam nakup v Big Bangu ali kje drugje, kjer se za relativno majhen denar dobita podaljšana garancija in zavarovanje.

Friz jst sem ga lani kupila v Big bengu,tko da je že dobro leto min.Sedaj mi začeu neki štekat,sma neki naklada in naklada.Včeraj sem ga nesla nazaj v Big beng-Kp in seveda mam še garancijo.

Ko sem mui povedala,da je šeu disk,mi kr reče ni šeu,sistem se vam je sesul!

Prej mi ga pa je en dober računalničar pregledau in reku,da je šeu disk,ker ga mam še pod garancijo,naj ga nesem v Big beng.

Da če ga pošljejo oni na servis in da se ugotovi,da ni napake,da še jst njim plačam!!!

Kaj bi na to reku???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Friz jst sem ga lani kupila v Big bengu,tko da je že dobro leto min.Sedaj mi začeu neki štekat,sma neki naklada in naklada.Včeraj sem ga nesla nazaj v Big beng-Kp in seveda mam še garancijo.

Ko sem mui povedala,da je šeu disk,mi kr reče ni šeu,sistem se vam je sesul!

Prej mi ga pa je en dober računalničar pregledau in reku,da je šeu disk,ker ga mam še pod garancijo,naj ga nesem v Big beng.

Da če ga pošljejo oni na servis in da se ugotovi,da ni napake,da še jst njim plačam!!!

Kaj bi na to reku???

Iz tega nakladanja (če bi meni tko nekdo opisal simptome) bi tudi jst rekel na prvo da je sistem šel :P Prvo sistem naložit na novo (nima nobene veze z garancijo)..pol pa dalje

OFFtopic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosil bi da mi tisti ki spremlajo sceno malo pomagajo

kateri prenosni računalnik se najbol splača kupit zdaj, v rangu 500, 600€ (novega).

rabil bi ga za študij, ekran vsaj 14inch.

se zahvaljujem za pomoč vnaprej!!

lp

Za fotra sem vzel spodnjega....600 ojrof novi. Ni hightech, ampak za ta denar služi namenu (internet, office in podoben stuff)......

Prenosnik TOSHIBA Satellite L670-16W 17.3" TN+Film (1600x900) TFT, Core i3 Mobile Processor 330M, DDR3 SDRAM 3GB, DVD±RW/DVD±R9/DVD-RAM, GMA HD,Mrežni Adapter,Wi-Fi, 320GB x 1, , 4in1 , Web Cam, 1xHDMI, 6 cells, no OS, Precious Black

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Friz jst sem ga lani kupila v Big bengu,tko da je že dobro leto min.Sedaj mi začeu neki štekat,sma neki naklada in naklada.Včeraj sem ga nesla nazaj v Big beng-Kp in seveda mam še garancijo.

Ko sem mui povedala,da je šeu disk,mi kr reče ni šeu,sistem se vam je sesul!

Prej mi ga pa je en dober računalničar pregledau in reku,da je šeu disk,ker ga mam še pod garancijo,naj ga nesem v Big beng.

Da če ga pošljejo oni na servis in da se ugotovi,da ni napake,da še jst njim plačam!!!

Kaj bi na to reku???

Rekel bi slednje:

Tako na daleč ne morem oceniti ali ima prav tvoj računalničar ali prodajalec v Big Bangu. V kolikor gre res za programsko napako ima prodajalec prav..ne spada v pogoje garancije. Načeloma se to lahko ugotovi, če sprožiš ponastavitev sistema (kar ima večina laptopov zadnjih nekaj let) ali poskušaš ponovno namestiti operacijski sistem (windowse).

Če je pa tvoj računalničar prepričan, da gre za napako na disku, naj naredi diagnostiko diska in sprinta rezultate, in če ti res kažejo okvaro diska nesita to v Big Bang in jim povejta, da naj spoštujejo pogoje garancije, če ne želijo, da o tem obvestita tržni inšpektorat in medije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za fotra sem vzel spodnjega....600 ojrof novi. Ni hightech, ampak za ta denar služi namenu (internet, office in podoben stuff)......

Prenosnik TOSHIBA Satellite L670-16W 17.3" TN+Film (1600x900) TFT, Core i3 Mobile Processor 330M, DDR3 SDRAM 3GB, DVD±RW/DVD±R9/DVD-RAM, GMA HD,Mrežni Adapter,Wi-Fi, 320GB x 1, , 4in1 , Web Cam, 1xHDMI, 6 cells, no OS, Precious Black

hvala za to! točno nekaj takega sem iskal! zelo močan procesor+ velik ekran. nikjer ne nadem podatke o grafični kartici, bi se dalo špilat kakšno novejšo igrico gor? kak gta 4 za primerjavo :)

če bi mi še to lahko povedal bi mi bilo v veliko pomoč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17' ekran je neroden za sabo nosit. Če ga imaš predvsem za doma in občasno malo okol je ok. Če ga boš imel pa za študirat pa vzemi kaj manjšega, 14 ali 15, pa da ima visoko ločljivost.

Ko pogruntaš kako grafično ima, lahko odklikaš na TOLE stran in dobiš približen občutek kaj zmore.

Načeloma pa za 600eur ne boš dobil laptopa za igranje igrc. Tudi splača se ne, močnejši ko je sistem, hitreje poje baterijo(načeloma). Nasploh laptop za to ni.

Sicer pa praviš da greš študirat, kej dosti ne boš igral igric, ker neboš imel časa ali pa boš imel mačka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tega nakladanja (če bi meni tko nekdo opisal simptome) bi tudi jst rekel na prvo da je sistem šel :P Prvo sistem naložit na novo (nima nobene veze z garancijo)..pol pa dalje

OFFtopic.

P če sem dala prvo,da mi naloži in mi reku,da že na začetku neki....In da to je disk šeu u....

Jst se tolk u to ne razumem,zato sem te vprašala kaj meniš o tem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P če sem dala prvo,da mi naloži in mi reku,da že na začetku neki....In da to je disk šeu u....

Jst se tolk u to ne razumem,zato sem te vprašala kaj meniš o tem???

Ja očitno še ni čist šeu disk u ... če je še delalo? Mora čist crknit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P če sem dala prvo,da mi naloži in mi reku,da že na začetku neki....In da to je disk šeu u....

Jst se tolk u to ne razumem,zato sem te vprašala kaj meniš o tem???

Brez prave diagnostike je težko govorit......

Lahk ga je pa jebala inštalacija na začetku zarad SATA diska, če ni mel driverja....pol normaln da ga inštalacija ni vidla :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P če sem dala prvo,da mi naloži in mi reku,da že na začetku neki....In da to je disk šeu u....

Jst se tolk u to ne razumem,zato sem te vprašala kaj meniš o tem???

Jaz ti priporočam, da ta, ki ti je pogledal računalnik in diagnosticiral okvaro diska, pokliče v BigBang in se on zmeni z njimi kaj in kako je z računalnikom.

Nevešč posrednik (ponavadi) samo zakomplicira stvari. ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti priporočam, da ta, ki ti je pogledal računalnik in diagnosticiral okvaro diska, pokliče v BigBang in se on zmeni z njimi kaj in kako je z računalnikom.

Nevešč posrednik (ponavadi) samo zakomplicira stvari. ;)

lp

Se strinjam, zato sem tudi jaz pisal v dvojini (naj neseta skupaj z računalničarjem v Big Bang). Je bolje, če se z tistimi, ki bi naj sprejeli računalnik na popravilo pogovarja nekdo, ki jim lahko točno razloži kaj je z mašino narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ni tako hudo zastarel...So se pa Pavilioni "uradno" lani na jesen oz letos pojavili v Slo..

Čeprav imam z HPji zadnje čase slabe izkušnje.... Na večih je plata šla (ok lahko da slaba runda), na domačem mininotu tudi plata šla....

Skratka, če kupiš HP, ti priporočam podaljšano HP 3letno garancijo...cca 60€

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ni tako hudo zastarel...So se pa Pavilioni "uradno" lani na jesen oz letos pojavili v Slo..

Čeprav imam z HPji zadnje čase slabe izkušnje.... Na večih je plata šla (ok lahko da slaba runda), na domačem mininotu tudi plata šla....

Skratka, če kupiš HP, ti priporočam podaljšano HP 3letno garancijo...cca 60€

Ja se strinjam,jst sem lani doplačala 50eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka, če kupiš HP, ti priporočam podaljšano HP 3letno garancijo...cca 60€

Se strinjam. Zato sem tudi priporočal Big Bang, ker ima možnost podaljšanja garancije na 3 ali 6 let.

Iz lastnih izkušenj vem, da so zelo problematične serije Pavilion DV4000/DV6000/DV9000 z nVidia grafičnim čipom. Za ostale ne vem. Sam imam Paviliona DV7 in netbooka Mini 110. Oba delata brezhibno že leto in pol a bi vseeno raje imel vsaj 3 letno garancijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav HP garancija (HP care pack) je podaljšanje obstoječe 1letne garancije na 3 leta....tisto drugo da trgovec na svojo roko....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja očitno še ni čist šeu disk u ... če je še delalo? Mora čist crknit ...

Točno tako. Problem je, da so danes vsi, ki mislijo, da znajo instalirat nekaj na računalnik že kao strokovnjaki. Če bi ta računalničar vedel kaj počne, bi naredil s programi, ki jih ponujajo proizvajalci diskov DISK CHECK in ravno to programje tudi ponuja možnost tiskanja "Zahtevka za garancijo", kjer je med drugim tudi napisano, kaj je narobe z diskom, če je kaj narobe. V kolikor prideš s čim takim v štacuno oz. kamorkoli ne bo nobenih problemov z garancijo, če misliš uveljavljat garancijo diska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako. Problem je, da so danes vsi, ki mislijo, da znajo instalirat nekaj na računalnik že kao strokovnjaki. Če bi ta računalničar vedel kaj počne, bi naredil s programi, ki jih ponujajo proizvajalci diskov DISK CHECK in ravno to programje tudi ponuja možnost tiskanja "Zahtevka za garancijo", kjer je med drugim tudi napisano, kaj je narobe z diskom, če je kaj narobe. V kolikor prideš s čim takim v štacuno oz. kamorkoli ne bo nobenih problemov z garancijo, če misliš uveljavljat garancijo diska.

Če je pa tvoj računalničar prepričan, da gre za napako na disku, naj naredi diagnostiko diska in sprinta rezultate, in če ti res kažejo okvaro diska nesita to v Big Bang in jim povejta, da naj spoštujejo pogoje garancije, če ne želijo, da o tem obvestita tržni inšpektorat in medije.

Mislim, da sem Anji to dovolj razločno povedal/napisal. Po potrebi pa to tudi sam naredim, če mi prinese računalnik v Ljubljano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem Anji to dovolj razločno povedal/napisal. Po potrebi pa to tudi sam naredim, če mi prinese računalnik v Ljubljano.

Ja hvala,sem zadovoljna.Sam mi ni blo jasno en ti tko reče,pole drugi tko in jst ki se ne v razumem,me lahko pošiljajo on 1 do 2....

Ja v Lj bom sedaj sam računalnik nesla,da si bližje bi te že vprašala in ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da sem Anji to dovolj razločno povedal/napisal. Po potrebi pa to tudi sam naredim, če mi prinese računalnik v Ljubljano.

Poanta je bila drugje, da bi to moral narediti že njen računalničar, če je bil mnenja, da je disk zanič in je ne pošiljati sem in tja in bi zdaj verjetno že imela zadevo popravljeno, namesto, da sprašuje po forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!