Skoči na vsebino

Nakup prenosnika


Priporočene objave

Hvala za predlog..

Morda kompliciram, pa vendar...računalnik ne sme bit srebrn ( ni mi všeč ), pa fajn bi blo da nima naloženega operacijskega sistema, še posebej Visto ne ( mam raje Xp )...:blush: sem že pregledalala spletne strani, pa vedno nekaj manjka oz. mi ni po godu in ponavadi je tist kar res ne morem spregledat...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš laufat XPje je itak bzv da maš 4g Rama, ker jih ne izkoristijo. Še Vista jih ne.....

Seveda jih, vendar 64 bitni. Razen, če prenosniki nimajo 64 bitnih procesorjev (se ne spoznam na prenosnike).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda jih, vendar 64 bitni. Razen, če prenosniki nimajo 64 bitnih procesorjev (se ne spoznam na prenosnike).

ja ok, sam ne za 700€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma sam tako resolucijo kot piše, to ni najbolj za delo, eno odprto okno pa si že gotov, lepo je če ma saj 1400x

To se nanaša na vaiota na prejšni strani, nekak sem pozabil strani prelistat :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma sam tako resolucijo kot piše, to ni najbolj za delo, eno odprto okno pa si že gotov, lepo je če ma saj 1400x

To se nanaša na vaiota na prejšni strani, nekak sem pozabil strani prelistat :)

1400X česa? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točk :D, recimo ti piše v specifikacijah resolucija 1280x800, meni osebno je za kej druzga delat kot po netu brskat to premalo, če se enkrat na višjo resolucijo navadiš je tečno delat z manjšo. Jst uporabljam 1400x1050 pri svojem 14col monitorju, pa če bi blo kej višje se tud ne bi branu, ker se hitro nagužva stvari. Res pa da enim (predvsem če malo slabše vidijo) stvari ratajo premajhne.

Če pa ne veš kaj naredi resolucija pa na svojem računalniku nekje na namizju klikni z desno tipko miša, izberi lastnosti(propretis) / zavihek nastavitve (settings) pa tam ko imaš slider malo premikaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točk biggrin.gif, recimo ti piše v specifikacijah resolucija 1280x800, meni osebno je za kej druzga delat kot po netu brskat to premalo, če se enkrat na višjo resolucijo navadiš je tečno delat z manjšo. Jst uporabljam 1400x1050 pri svojem 14col monitorju, pa če bi blo kej višje se tud ne bi branu, ker se hitro nagužva stvari. Res pa da enim (predvsem če malo slabše vidijo) stvari ratajo premajhne.

Če pa ne veš kaj naredi resolucija pa na svojem računalniku nekje na namizju klikni z desno tipko miša, izberi lastnosti(propretis) / zavihek nastavitve (settings) pa tam ko imaš slider malo premikaj.

Ja tak napiši...rezolucija...vse jasno....biggrin.gif ...sem nova tle in ne poznam še vaših internih for...grrr.gif tak laik pa tudi nisem, noo....mad.giftongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za predlog..

Morda kompliciram, pa vendar...računalnik ne sme bit srebrn ( ni mi všeč ), pa fajn bi blo da nima naloženega operacijskega sistema, še posebej Visto ne ( mam raje Xp )...:blush: sem že pregledalala spletne strani, pa vedno nekaj manjka oz. mi ni po godu in ponavadi je tist kar res ne morem spregledat...:blush:

Če ti ni premajhen, je to dobra ponudba

http://www.mimovrste.com/artikel/2750140625/prenosnik-hp-compaq-2230s-216ghz-na877es-darilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo najdi nekaj brez operacijskega sistema, pa naj ti kak kolega naloži če neznaš.. bi znalo bi nekaj 10€ ceneje trance_44_wink5.gif

Vse kar je ok ima operacijski sistem naložen...in to Visto...rolleyes.gif sej drgač ni panike ga gor naložit...to znam sama... ne vem če lahko dajo gor Xp namesto Viste...komplicirat že ne bi smeli... prav na živce mi gre ko jo tak vsiljujejo...glare.gif

@tema

Definitivno sem se odločila za Toshibo..mam izbran že model, vendar bom vseeno malo še počakala....trance_41_w00t2.giftrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

LP, zanimam se za nakup prenosnika, saj se počasi bliža študij, pa je treba neki nabavit. Rabo bi ga predvsem za te študentarske zadeve, Photoshop pa tut kako igrco bi kda zašpilo.

Mavo sm jih pregledo, pa mi ta najbol ustreza. Ka pravite? http://www.enaa.com/oddelki/racunalnistvo/izd_3286_908009_HP_ProBook_4515s_RM-76_

PS. na mimovrste stane isti pc 599 € vendar je brez torbe pa še tule ko se prjavis je potem cena 575 € z torbico vred. Kaka finta?

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!