Skoči na vsebino

Nakup prenosnika


Priporočene objave

Za študij in kako zadevo postrani so te laptopi, ki jih danes dobiš vsi zelo dobri, tko da če se ti ker dopade navali, tale če prav razumem specifikacije je nekaj takega kar iščeš, to da ima led backlight je fejst za photoshop ker je velika svetilnost in pravilne barve, baterija je 8 celična to pomeni da bo zdržal preko celega predavanja brez napajanja, grafiko ima pa tudi vredu za kako nezahtevno igro, ma vse ma, slabga že teško dobiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mišljenja da je vseeno kakšen je prenosnik samo da ima čim več garancije. Ponavadi crkne matična plošča in so stroški popravila skoraj enaki novemu prenosniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hp probooke zelo hvalijo vendar sm imel preveč slabih izkušenj s hp mini serijo, da bi zopet pograbu po hp-jih.

A z mini-note? Kakšne pa (lahko na pm tudi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z mini-note? Kakšne pa (lahko na pm tudi)

problemi z ekranom, zlo občutljivi, problemi z hard diski, pregrevanje (sicer je bil 1.2 procesor)

meni zelo nevšečna tipkovnica, nič uporabnih hotkey-ev, touchpad je na tem računalniku za 300€ tudi dost bolj odziven kot tam.

govorim za modele nc2400 in hp mini-note 1.6 procesor.

hp mini-note mi je pa še manj všečen kot compaq nc 2400 kljub močnejšemu procesorju, boljši grafični... ekran je tudi zlo majhen napram asusu eeepc1005he, asus ima lepši ekran in še bi lahko našteval............

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mišljenja da je vseeno kakšen je prenosnik samo da ima čim več garancije. Ponavadi crkne matična plošča in so stroški popravila skoraj enaki novemu prenosniku.

prvič čujem kaj takega ...

zgolj naključje, al ponavlanje dogodkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvič čujem kaj takega ...

zgolj naključje, al ponavlanje dogodkov?

Zaposlen sem kot računalničar na dveh šolah (cirka 300 kišt + cirka 50 prenosnikov) tako da je dost

okvar največ pa pri HP-ju en primer glih ko je prenosnik crknil en teden po izteku enoletne garancije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej je tut odvisno od modela, pa če ma res glih tista serija napako ko ga kupis.

Sm naroco tega klik

pride dans, al pa jutr.

Ma sicer linuxe gr, sam bom pocako mavo se da skrekajo windows 7, amapk tut linux niso napacni ;)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, sej je tut odvisno od modela, pa če ma res glih tista serija napako ko ga kupis.

Sm naroco tega klik

pride dans, al pa jutr.

Ma sicer linuxe gr, sam bom pocako mavo se da skrekajo windows 7, amapk tut linux niso napacni ;)

Kar se linuxov tiče si daj gor Ubuntu je nekako grafično najbolje dodelan in user frendly in deluje vse gor kar pač navaden uporabnik potrebuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se linuxov tiče si daj gor Ubuntu je nekako grafično najbolje dodelan in user frendly in deluje vse gor kar pač navaden uporabnik potrebuje.

SUSE Linux Enterprise 11 ma naložene, mislim da bojo za tti cajt da ne skrekajo 7ke več kot odlični ;)

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUSE Linux Enterprise 11 ma naložene, mislim da bojo za tti cajt da ne skrekajo 7ke več kot odlični ;)

Mislim, da ti je goranzaric dal zelo dober nasvet. Win7 lahko vedno dodaš kot dual boot, saj imaš dovolj prostora na disku. Sicer tvoja odločitev.

Winsi 7 so baje že skrekani, tudi retail verzije, ki so sedaj v štacunah (in tudi na spletu). RTM verzije ki so na spletu že nekaj mesecev pa nedvomno so (probal, dela).

HP bo v kratkem začel tudi pri nas prodajati bolj multimedia & fancy Pavilion serije. Morebiti bi znale biti komu tiste mašine bolj zanimive od teh probook-ov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tudi sam razmišljam o linuxih + windows 7.

potem bom pa vido kolk bom kere uporablo ;)

ps. kje si vido skrekano slo verzijo, ni biv uradni izid danes?

Popravljeno . Popravil Hozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUSE Linux Enterprise 11 ma naložene, mislim da bojo za tti cajt da ne skrekajo 7ke več kot odlični ;)

linux je edninski ... torej - "SUSE Linux Enterprise 11 ma naložen" ...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Winsi 7 so baje že skrekani, tudi retail verzije, ki so sedaj v štacunah (in tudi na spletu). RTM verzije ki so na spletu že nekaj mesecev pa nedvomno so (probal, dela).

Da dopolnim, tudi končne verzije, ki so že na spletu, se da aktivirati z za to namenjenim activatorjem, tako x86 kot x64.

Za tist, ki imajo 4Gb ali več RAM-a, večina iger deluje na Win 7 x64 brez večjih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, par vprašanj:

Koliko vas uporablja NetBook (mini)? Koliko ste zadovoljni z njim-i? . . . itd....????

In kaj mi lahko predlagate do cenovnega ranga 700€ -/+ 50€?

lp

PF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sam tole bo pomojm kr kmal na trgu, da boš LCD lahko zvil.

Po mojem pa še vsaj 5-10 let ne. Najprej bodo prišli ful tanki in zložljivi zasloni.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!