Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Ne sanjajte.. edino kar bi bilo pošteno je da se zakon ne spremeni za nas ki smo izpit opravljali že par let nazaj.

jst sm 100% za isto stvar!

grem pa popoldne na občino, se delat turista za ta nou zakon, pa de vidm kaj bom spet šlišu

Popravljeno . Popravil Bodlay
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno. Ne razumem kaj ste napisali, ker vsak trdi drugače pa bom napisal še jaz moje vprašanje, in sicer zanima me, če ima nekdo vozniško dovoljenje za 35kW in kupi motor, ki ima približno 90kW, ali lahko ta motor blokira na 35kW? Če sem prav prebral je to nemogoče, ker blokada za 35kW ne obstaja.

Kaj pa, če ta oseba kupi motor, ki je že blokiran na 25kW. Ali ga normalno registrira in potem vozi, kljub novim zakonom, ki mi nekako niso preveč všeč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno. Ne razumem kaj ste napisali, ker vsak trdi drugače pa bom napisal še jaz moje vprašanje, in sicer zanima me, če ima nekdo vozniško dovoljenje za 35kW in kupi motor, ki ima približno 90kW, ali lahko ta motor blokira na 35kW? Če sem prav prebral je to nemogoče, ker blokada za 35kW ne obstaja.

Kaj pa, če ta oseba kupi motor, ki je že blokiran na 25kW. Ali ga normalno registrira in potem vozi, kljub novim zakonom, ki mi nekako niso preveč všeč?

Lahko je blokiran, samo v originalu ne sme met več kt 2x moči blokiranga. Teoretično lahko vozš motor blokiran na 35kW ki v originalu ne sme met več kot 70kW, v praksi pa 35kW blokad ni, so pa 25kW kar pomeni da lahko voziš motor ki v originalu nima več kt 50kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Novi zakon' mi ne ustreza. Zame torej, v tem primeru vožnja legalno odpade. Nič hudega, bom pa vozil nelegalno.

Word!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh nevem zakaj so starostno mejo za A-neomejeno prestavli na 24 let. Folk bo sam še bolj neučakan, pa še več se jih bo vozilo brez izpita. Me prov zanima kdo bo pri 24ih bolj 'pameten' kot pri 21ih (kar se tiče 'dirkanja' po cestah). Glede teh prestopov v višje kategorije so po eni strani kr vredu, da moraš narediti praktični del. Prej si dejansko naredil A1 pri 16ih letih, pri 21 si se že lahko usedel na katerkoli motor. Edino morali bi dati možnost prestopa iz A1->A-neomejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se boste vi kurac vozil ilegalno, me prov zanima kakšni bojo izgovori pol padal k bo dejansko pršlo do tega da se lahko vozte ilegalno.

Ne nabijite kr neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trditev ali namen je eno, nabijanje pa je povsem druga zadeva, ki jo je težko zamenjati.

Voziti se nelegalno je izbira posameznika, ki se ostalih ne tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budacki, ful si dobro to napisal. Drugače kokr sem rekel, jaz sem za, NP, če pa to ne rata, naj vsaj ''mi'', kateri smo že naredili izpit pred uvedbo novega zakona, ostanemo v tastarem....i wish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam vlijem malo upanja

Vedno naj bi bilo tako, da v tistem zakonu katerem si izpit naredu, v tistega padeš.

Torej naj bi nov zakon veljal le za vse bodoče lastnike A kat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam vlijem malo upanja

Vedno naj bi bilo tako, da v tistem zakonu katerem si izpit naredu, v tistega padeš.

Torej naj bi nov zakon veljal le za vse bodoče lastnike A kat. :)

Mah glej ... saj mi izpita A2 nismo naredilli pod starim zakonom :) Se mi zdi. Izpit opravis, ko ga prejmes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah glej ... saj mi izpita A2 nismo naredilli pod starim zakonom :) Se mi zdi. Izpit opravis, ko ga prejmes.

Točn tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam vlijem malo upanja

Vedno naj bi bilo tako, da v tistem zakonu katerem si izpit naredu, v tistega padeš.

Torej naj bi nov zakon veljal le za vse bodoče lastnike A kat. :)

Motiš se :=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker blokad na 35kw v praksi ni, je torej max moc motorja, ki ga lahko zablokiras v praksi 50kw  :unsure: ?? Sem prav razumel tole? Pa ravno tik pred nakupom CBF600-ke sem (55,8kw)  :cry:

Kaj pa ce bi bi imel se tastar izpit za 25kw, dokler mi se velja (do decembra 2010)? Bi potem lahko ta motor blokiran na 25kw? Od decembra do maja 2011 (ko bo 2 leti od opravljanja izpita) se pa pac ne bi vozil (na sreco itak ni sezona takrat  :whistle: ), maja pa potem takoj prakticen del za neomejeno (oz se prej zamenjat izpit na 35kw ce je to treba?) Bi slo to?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ce bi bi imel se tastar izpit za 25kw, dokler mi se velja (do decembra 2010)? Bi potem lahko ta motor blokiran na 25kw? Od decembra do maja 2011 (ko bo 2 leti od opravljanja izpita) se pa pac ne bi vozil (na sreco itak ni sezona takrat :whistle: ), maja pa potem takoj prakticen del za neomejeno (oz se prej zamenjat izpit na 35kw ce je to treba?) Bi slo to?

To bi šlo ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk težko pa sploh je ubistvu ponaredit vozniško... sej dokler velajo tastara dovoljenja bi se pač dalo poskenirat vozniško, pa v photoshopu poradirat par zvezdic, popravt datum rojstva pa napisat datum izdaje pod A neomejeno kategorijo, sliko pa prlimaš gor, pa po robu z šraufencigerjem potolčeš, da dobiš tisto grbančasto površino

sej sedanja vozniška itak nimajo čist nobene zaščite kolkr jst vem, samo v papirnci bi blo treba najdt en prbližno podobn rozast karton

...do kdaj je treba zamenjat ta stara vozniška za kartice? A ko ti izdajo novo vozniško ti podatke zanj prepišejo iz starega vozniškega, al iz računalnika (ker pol tud z katicami nebi bil problem)

...pa ne me zdej tepst, ker sem inovativen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk težko pa sploh je ubistvu ponaredit vozniško... sej dokler velajo tastara dovoljenja bi se pač dalo poskenirat vozniško, pa v photoshopu poradirat par zvezdic, popravt datum rojstva pa napisat datum izdaje pod A neomejeno kategorijo, sliko pa prlimaš gor, pa po robu z šraufencigerjem potolčeš, da dobiš tisto grbančasto površino

sej sedanja vozniška itak nimajo čist nobene zaščite kolkr jst vem, samo v papirnci bi blo treba najdt en prbližno podobn rozast karton

Pa ti policaj preveri št. vozniške pa vidi da ne obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti policaj preveri št. vozniške pa vidi da ne obstaja.

in če ti to odkrijejo si ga še bol nasrku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je to teb polcaj že kdej naredu? emn ni še nikol šu nobeno številko preverjat

sploh pa pustiš gor številko od tvojga taprauga dovoljenja (za 125ccm recimo), sej to pa mende res ne bo šu preverjat, če je tvoja vozniška za A omejeno al A, če not piše, da je za A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je to teb polcaj že kdej naredu? emn ni še nikol šu nobeno številko preverjat

sploh pa pustiš gor številko od tvojga taprauga dovoljenja (za 125ccm recimo), sej to pa mende res ne bo šu preverjat, če je tvoja vozniška za A omejeno al A, če not piše, da je za A

Mi je to naredu ja. Vse ma v računalniku- mu piše točno kero kategorijo maš in kero nimaš, k pogrunta da se ne ujema pa lahko samo molš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je to naredu ja. Vse ma v računalniku- mu piše točno kero kategorijo maš in kero nimaš, k pogrunta da se ne ujema pa lahko samo molš.

sej če se nemotm vedno k mu daš vozniško pa prometno gre nazaj v avto pa prever

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!