Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

omejitev na cest nima čist nč skupnega s tem. Naprimer tm k jst živim je bla prej omejitev 50 zdej je pa 60 in pač kadr kol si naredu izpit boš pač vozu tok kokr je predpisana hitrost.

Ja ok sej ni dobra primerjava sam hotu sm povedat da če se bo zakon spremenu ne vrjamem da bomo mi po testarem dobil a2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej slišal sem da se bo zakon o a1 premknu na 18 let za H pa na 16 pa me zanima če je to res ker mi je to zelo pomembno :naughty: :naughty: :worship::worship::winkiss::winkiss:

Ma si slišov ko ti je povedov kolega ko mu je od kolega kolega tako rekel.

A še več smajlijev pa ne morš stisnt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma si slišov ko ti je povedov kolega ko mu je od kolega kolega tako rekel.

točn tko. Vsak neki sliš pa takoj vrjame in pol tuki buče prodaja. Jst osebno nism nikjer zasledil glede 125ccm da bi se premaknlo na 18. Če si pa že ne morte prebrt kje na internetu kva nej bi se spremenil pol pa res nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bral nek da nej bi blo sam za H kategorijo prestavlen za 1let. Za 125ccm nej bi ustal isto. :OK::OK:

res je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomen da boš namest kartončka imel kartico? :)

Še prometno naj tako naredijo, da čimmanj prostora vseskupaj zavzame.

edit:

Aja opa, sem sedaj šele gledal članek...Vrjetno tisto kar se pogovarjamo v eni drugi temi...

Sonda v ponedeljek sporoči če ti dajo za 25kW :)

Popravljeno . Popravil juree
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma da nebom šou tja pa plačo vse pol pa nebom dobo pa bom butl izpado...ma vse bi najrajš postrelo....cigani jedni :headbang:

pol bojo pa meli kaj pisat po 24kur

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ni povsem jasen nov zakon. Star sem 19,5 let in v kratkem bi šel delat izpit za A kategorijo. Do sedaj sem imel H, tako da nimam nobenih "bonitet" za A kategorijo. Kaj je zdaj najboljša rešitev? Da grem delat do 35 kW ali raje počakam, da bom star 24 let? Če naredim izpit do 35 kW - bom potem pri 24 letih avtomatsko dobil izpit za neomejeno moč motorja, ali bom moral ponovno opraviti praktični del? Ker dvakrat ga pa res ne mislim delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ni povsem jasen nov zakon. Star sem 19,5 let in v kratkem bi šel delat izpit za A kategorijo. Do sedaj sem imel H, tako da nimam nobenih "bonitet" za A kategorijo. Kaj je zdaj najboljša rešitev? Da grem delat do 35 kW ali raje počakam, da bom star 24 let? Če naredim izpit do 35 kW - bom potem pri 24 letih avtomatsko dobil izpit za neomejeno moč motorja, ali bom moral ponovno opraviti praktični del? Ker dvakrat ga pa res ne mislim delat.

če se ti da čakat 4 leta in pol potem počakaj za A. Četudi greš delat sedaj za A2 boš potem mogel iti še enkrat ampak že čez dve leti vsaj tako mislim. Zato pa raje počakajmo do oktobra in bomo izvedeli vse in kako bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da se A1 nebo starost spremenila.... jea

ampak jst sploh nevem kje si ti slišu da nej bi se spremenila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm prov razumeu da bo potrebno vsakič ko greš v višjo kategorijo (iz 125 v 250 itd.) delati še enkrat praktični izpit??? Upam da sm tole narobe razumeu! UPAM :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sm prov razumeu da bo potrebno vsakič ko greš v višjo kategorijo (iz 125 v 250 itd.) delati še enkrat praktični izpit??? Upam da sm tole narobe razumeu! UPAM :headbang:

Tako pravijo na upravni enoti. Sem naročil bratu včeraj naj gre vpisat 25 kW, ker ima že več kot dve leti kategorijo 125, pa je vprašal kako bo če pride v ponedeljek vpisat in mu je odgovorila da ni nobene varjante več za avtomatski prestop v višjo kategorijo. Ostane samo opravljanje praktičnega izpita al kako mu že pravijo. Mu je reka da lahko samo še danes dobi A2 brez opravljanja izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda jim materna!!!!!!!!!!!! cigani :headbang: mršššššššššššššš......kurbe jedne vsake 5 min si neki novega namislijo .............. sram jih je lahko ........pfujjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu te pa res prime da bi kupil pištolo pa postrelil vse tote politike pa une k so si zmislili nov zakon samo zato da bi si prasice spet lahko višali plače pi*** jim materna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto dons sm mel izpit in sm že pr taprvemu semaforju zajebu! :headbang: . Pržgala se je zelena desna puščica in ko sm spelu nism pogledu levo. Pizdu mater. Zdej mam pa izpit šele enkrat do 27ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto dons sm mel izpit in sm že pr taprvemu semaforju zajebu! :headbang: . Pržgala se je zelena desna puščica in ko sm spelu nism pogledu levo. Pizdu mater. Zdej mam pa izpit šele enkrat do 27ga

A nisi pogledou kolesarjev al pač levo za avto? (drgač pa grdo da te tkole fuknejo, jst sm na glavni uzel pešcu prednost - nenamenoma, sam se je ustavil - na avtocesti sem narobe pogledal v ogledalo - najprej sem pogledal mrtvi kot šele nato v ogledalo - pa sem vseeno naredil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi pogledou kolesarjev al pač levo za avto? (drgač pa grdo da te tkole fuknejo, jst sm na glavni uzel pešcu prednost - nenamenoma, sam se je ustavil - na avtocesti sem narobe pogledal v ogledalo - najprej sem pogledal mrtvi kot šele nato v ogledalo - pa sem vseeno naredil)

Mene je peljal 2× ali 3× na isti semafor in jst 2× ali 3× nisem sel do sredine krzisca, ampak sem se ustavil ze po 1 metru. xD Pa sem naredil. Me je potem teoreticno tok jebau, da sm mislu, da bo joj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je peljal 2× ali 3× na isti semafor in jst 2× ali 3× nisem sel do sredine krzisca, ampak sem se ustavil ze po 1 metru. xD Pa sem naredil. Me je potem teoreticno tok jebau, da sm mislu, da bo joj. :D

aja pa se to nism povedu. Vozu sm 5min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne nardim zj v prvo 20. julija rem kuj prec po neko 600 kubično prasico pa šibam tja kamor kurac kaže : )) nebojo mene jebale kamele

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne nardim zj v prvo 20. julija rem kuj prec po neko 600 kubično prasico pa šibam tja kamor kurac kaže : )) nebojo mene jebale kamele

Sej tak je še najboljš. Očitno nas bo takih stalno več ker si izmišljajo stalno bolj bedne zakone. Js tudi razmišljam da naslednjo leto ko bi moral delati na novo izpit do 25 kw raj kupim eno 600 pa se pač na črno vozimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ur je pa potrebno zdej zvozit da dobiš za teh 35kW po novem....ker kot kaže nebo druge kot pa da bom šou tako...al pa se en čas nebom več z motorjam ukvarjo...pol pa gre za neomejeno naret pol se pa naj jebeno cigani :headbang: tale SD je še bol sfukal zakone kot pa SDS ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!