Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Jp, 2 leti moreš čakat.

Drugače pa če češ z svojim delat, če se prav spomnim, ni dost če maš sam osnovno zavarovanje, mislem da more bit še ao+(upam da ga nisem kje posral). Pa če potem pršteješ še, da neki bencina skuriš, te pride ubistvu še bolš to, da delaš z njihovim motorjem.

js sm meu sam osnovno zavarovanje, glavn da je registriran pa je :winkiss: na izpitni vožni sam prometno pogleda pa je :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima, katere avtošole v Ljubljani priporočate za opravljanje A1? Sem nmreč še v fazi odločanja kam nej se grem sploh prijavit, pa me zanimajo vaše izkušnje ^_^

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa če češ z svojim delat, če se prav spomnim, ni dost če maš sam osnovno zavarovanje, mislem da more bit še ao+(upam da ga nisem kje posral). Pa če potem pršteješ še, da neki bencina skuriš, te pride ubistvu še bolš to, da delaš z njihovim motorjem.

Ne vem kako je sedaj in ali se to razlikuje od avto sole do avto sole, ampak ko sem jaz hotel delat s svojim, takrat 125ccm Kawasaki Eliminatorjem, so hoteli imet se kasko zavarovanje.. Ceprav ne vem zakaj, ker konec koncev je moja stvar, ce bi moral sam placat popravilo svojega motorja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je sedaj in ali se to razlikuje od avto sole do avto sole, ampak ko sem jaz hotel delat s svojim, takrat 125ccm Kawasaki Eliminatorjem, so hoteli imet se kasko zavarovanje.. Ceprav ne vem zakaj, ker konec koncev je moja stvar, ce bi moral sam placat popravilo svojega motorja..

logično da bi furu z njihovim pa bi več dnarja dobl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do tega sklepa sem prisel tudi sam.. Pa se mi ni potem dalo kregat, ampak sem pac vzel njihov motor, konec koncev tistih par ur ni bilo take panike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima, katere avtošole v Ljubljani priporočate za opravljanje A1? Sem nmreč še v fazi odločanja kam nej se grem sploh prijavit, pa me zanimajo vaše izkušnje ^_^

lp

Jst ti priporočam avtošolo Blisk... z njimi same dobre izkušnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dej povejte mi koliko stane izpit za 125 ccm če narediš v prvo pa brez predavanj vem da ste sigurno omenli ampak res se mi ne da brati 150 strani :D sory za mojo lenobo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zokija za inštruktorja an :P

ahahahhahahha ZORČIII :D

Dej povejte mi koliko stane izpit za 125 ccm če narediš v prvo pa brez predavanj vem da ste sigurno omenli ampak res se mi ne da brati 150 strani :D sory za mojo lenobo :rolleyes:

odvisno kok ur boš meu...ura je povprečno 25€ ...zdej pa nevem...pomoje boš meu okol 15ur...pa cpp pa te stvari so ene 100e...zdej pa zračuni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej povejte mi koliko stane izpit za 125 ccm če narediš v prvo pa brez predavanj vem da ste sigurno omenli ampak res se mi ne da brati 150 strani :D sory za mojo lenobo :rolleyes:

500 evrov prblizn

ahahahhahahha ZORČIII :D

odvisno kok ur boš meu...ura je povprečno 25€ ...zdej pa nevem...pomoje boš meu okol 15ur...pa cpp pa te stvari so ene 100e...zdej pa zračuni :P

cpp je okol 40 €

prva pomoc je 60€

zdravniski pa tud ni tok pocen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm mel 8 ur vožnje, predizpitno, izpitno.. cpp, prva pomoč, zdravniškega pa sem že mel, pa je blo skupaj več kot 100k :whistle: Vse v prvo BTW...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, k si delal na neki prešvercani avtošoli, k niso hotli kasko zavarovanja za motor (ilegala vse :grim O:-) ), pa si mel ure skorej zastonj oz pol manj kot jaz na Relaxu. :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, k si delal na neki prešvercani avtošoli, k niso hotli kasko zavarovanja za motor (ilegala vse :grim O:-) ), pa si mel ure skorej zastonj oz pol manj kot jaz na Relaxu. :xx:

eh to so ti rekl, da čimveč zaslužjo :lol1: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

da še jst svojo zgodbo povem.

med počitnicam sm naredu CPP in odpelu 10ur od 14 vplačanih. torej so me do izpita ločile še 4 ure vožnje i glavna. za vožnjo sm biv zmenen prvi tedn šole, vendar sm par dni pred začetkom šole zbolev in bil bovn 1 mesc. pol sm še okrevu en tedn. ko sm se pocajtu, sm poklicu v avtošolo (AURIGA-Ljubljana), kjer so mi rekl da majo neke težave in da so prosil za pomoč avtošolo Blisk in so mi dal novga inštruktorja (ŽARE) in seveda nov motor. Z Žaretom sva se zmenla jutr za vožnjo. zdej se morm prjavt na glavno pa odpelat še tistih par urc. sam me skrbi tale sneg, ki ga napovedujejo ter mrz in se bojim da nam uspev narest izpit še letos in bo mogu počakat do spomladi. in pol bom mogu delat še enkat CPP ker vela pov leta, pol pa še neki več ur, poleg tega bom pa kasnej dubu izpit za 25kW.

dost vas je delal izpit v Blisku, pa me zanima, če je kdo mev žareta, da mi mal pove izkušnje z njim, če je dobr inštruktor. pa še do kdaj mislte da se bo dal prjavt na glavno vožno?

hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še jst svojo zgodbo povem.

med počitnicam sm naredu CPP in odpelu 10ur od 14 vplačanih. torej so me do izpita ločile še 4 ure vožnje i glavna. za vožnjo sm biv zmenen prvi tedn šole, vendar sm par dni pred začetkom šole zbolev in bil bovn 1 mesc. pol sm še okrevu en tedn. ko sm se pocajtu, sm poklicu v avtošolo (AURIGA-Ljubljana), kjer so mi rekl da majo neke težave in da so prosil za pomoč avtošolo Blisk in so mi dal novga inštruktorja (ŽARE) in seveda nov motor. Z Žaretom sva se zmenla jutr za vožnjo. zdej se morm prjavt na glavno pa odpelat še tistih par urc. sam me skrbi tale sneg, ki ga napovedujejo ter mrz in se bojim da nam uspev narest izpit še letos in bo mogu počakat do spomladi. in pol bom mogu delat še enkat CPP ker vela pov leta, pol pa še neki več ur, poleg tega bom pa kasnej dubu izpit za 25kW.

dost vas je delal izpit v Blisku, pa me zanima, če je kdo mev žareta, da mi mal pove izkušnje z njim, če je dobr inštruktor. pa še do kdaj mislte da se bo dal prjavt na glavno vožno?

hvala

LP

moj sošolc je meu žareta..pa je zadovoln biu z njim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm naredu izpit za motor 2 mesca nazaj in sicer za do 25 Kw, ura vožnje 17 evra... vse skup me je pršlo 60 .000 sit, mel pa sm 10 ur. Sem pa iz Celja delu pa sm v avtošoli MARK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

MATEX

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!