Skoči na vsebino

Izpit


_miha

Priporočene objave

Ma sej te motorji pa tut avti od nekaterih avto šol so čist zjeban. Sej če gledaš kdo jih voz pa kako se ti res smili use in bi jim dau traktor za vozit. Jst sm meu yamaho xt 125x, v avto šoli pa tok zjebano da če bi bla moja kdaj taka jo prc zažgem, je moja prot njej prov nova pa se furam po vseh mogočih terenih :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej te motorji pa tut avti od nekaterih avto šol so čist zjeban. Sej če gledaš kdo jih voz pa kako se ti res smili use in bi jim dau traktor za vozit. Jst sm meu yamaho xt 125x, v avto šoli pa tok zjebano da če bi bla moja kdaj taka jo prc zažgem, je moja prot njej prov nova pa se furam po vseh mogočih terenih :closedeyes:

ej pr herbbiju u ribnci malo zelo malo voženo tw125 in dela ko urca pa še ne padena pa tko... tko da odvisn na kok obiskano hodš pa to..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam, je bil že cajt hehe :winkiss:

Ms prov ms se pelu ob sedmih iz vrhnke prot postoji pa tm mal pred postojno pogledam rokavice pa so ble zmrzjene :D Vizer sm tko al pa tko skoz gor mev k nism nec vidu skoz :cry: k je bla megla in se je vlaga nabrala na zunanji strani sipce pol je pa zmrznila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konc naredi ispit :D

Lepo lepo...Čestitke!

Drugače pa kot pravite, motorji so zgonjeni do konca pri avtošolah. Kar je tudi logično, nekateri sploh še niso vozili višje kubičnega motorja. Vem pri sebi ko sem fural TW-jko pri Herrbyju prede ko traktor in tudi se tako obnaša :rolleyes: . Nikol ni šel več kot 80km/h. Mogoče kdaj ko je zagledal hrib...

lp to all

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo...Čestitke!

Drugače pa kot pravite, motorji so zgonjeni do konca pri avtošolah. Kar je tudi logično, nekateri sploh še niso vozili višje kubičnega motorja. Vem pri sebi ko sem fural TW-jko pri Herrbyju prede ko traktor in tudi se tako obnaša :rolleyes: . Nikol ni šel več kot 80km/h. Mogoče kdaj ko je zagledal hrib...

lp to all

čoper je biu kr fajn ohranjen k sm delou izpit z nemu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa zdele v sredo glavno vožno, upam da bo vreme še zdržu tok. morm ga narest nujno, da nam čaku do pomladi, pol pa še enkrat vrjetn CPP delat, pa še par ur več.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobene kazni ni, ker se motor smatra kot sezonsko vozilo in ni predpisana obvezna zimska oprema, ker se ta pametni :krneki: itak vozijo samo ko je toplo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ms prov ms se pelu ob sedmih iz vrhnke prot postoji pa tm mal pred postojno pogledam rokavice pa so ble zmrzjene :D Vizer sm tko al pa tko skoz gor mev k nism nec vidu skoz :cry: k je bla megla in se je vlaga nabrala na zunanji strani sipce pol je pa zmrznila :D

A si pri Dušanu delal z Aprilio Classic (chopper)? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa zdele v sredo glavno vožno, upam da bo vreme še zdržu tok. morm ga narest nujno, da nam čaku do pomladi, pol pa še enkrat vrjetn CPP delat, pa še par ur več.

LP

kolk cajta ti že izpit delaš? pumoje da ga že kr dost cajta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si pri Dušanu delal z Aprilio Classic (chopper)? :closedeyes:

da :P

Dobr da pr bajcu ni več unga papka roka :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr da pr bajcu ni več unga papka roka :headbang:

jst sm za 50ccm pr njemu..un je pa res kreten..mladić jedan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk cajta ti že izpit delaš? pumoje da ga že kr dost cajta :)

res maš!

delam ga kar dolgo časa že ja, mislm da tam nekje od pomladi, če gledaš kdaj sem začel delat prvo pomoč, CPP itd. drugače pelat sem pa začel med počitncami (dolgimi) in sem pol ko se je šola začela zbolu za 1 mesc in pol sem mogu vse še enkrat, ker so me dal u BLISKa, kajti prejšnja avtošola je imela neke težave. v blisku sem skupaj z ŽAREtom odpelu še 10ur, tako da je vse skupaj jih blo že 20 (še iz AURIGE). Danes sem pa končno naredu še finalni test-glavno vožnjo. heh za las sm ujel, čene bi mogu čakat nasledno sezono, tko da sm zelo vesel.

tako da je MOTOSVET PRIDOBIL NOVEGA MOTORISTA :naughty:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res maš!

delam ga kar dolgo časa že ja, mislm da tam nekje od pomladi, če gledaš kdaj sem začel delat prvo pomoč, CPP itd. drugače pelat sem pa začel med počitncami (dolgimi) in sem pol ko se je šola začela zbolu za 1 mesc in pol sem mogu vse še enkrat, ker so me dal u BLISKa, kajti prejšnja avtošola je imela neke težave. v blisku sem skupaj z ŽAREtom odpelu še 10ur, tako da je vse skupaj jih blo že 20 (še iz AURIGE). Danes sem pa končno naredu še finalni test-glavno vožnjo. heh za las sm ujel, čene bi mogu čakat nasledno sezono, tko da sm zelo vesel.

tako da je MOTOSVET PRIDOBIL NOVEGA MOTORISTA :naughty:

LP

čestitam, srečno vožnjo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res maš!

delam ga kar dolgo časa že ja, mislm da tam nekje od pomladi, če gledaš kdaj sem začel delat prvo pomoč, CPP itd. drugače pelat sem pa začel med počitncami (dolgimi) in sem pol ko se je šola začela zbolu za 1 mesc in pol sem mogu vse še enkrat, ker so me dal u BLISKa, kajti prejšnja avtošola je imela neke težave. v blisku sem skupaj z ŽAREtom odpelu še 10ur, tako da je vse skupaj jih blo že 20 (še iz AURIGE). Danes sem pa končno naredu še finalni test-glavno vožnjo. heh za las sm ujel, čene bi mogu čakat nasledno sezono, tko da sm zelo vesel.

tako da je MOTOSVET PRIDOBIL NOVEGA MOTORISTA :naughty:

LP

haha.. long story :)

drgač pa čestitam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!