Skoči na vsebino

4. NOVOLETNO FORUMSKO SREČANJE


Priporočene objave

Saj to je problem, ker nimam normalnega osebnega avta, remember?

Yeah right. Najprej pridem k tebi :D

Pa kaj tako jokate s temi traktorji... :BUA: :BUA: :naughty: :lol1: :lol1:

P.S.

Takšen avto in tako "getraktored" je sramota! :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Pery in Noise:

Ah, fanta, nehajta komplizzirat, jaz tudi nimam normalnega avta, zato pa imam ketne v prtljažniku....  :OK:

pri meni je samo problem v razdalji med podlago in podvozjem, preverjeno sem dobra plužna služba - če ne nasedem :angry: no ampak ni panike, moj klic na pomoč je slišalo dosti oseb in ponudb za prevoz ne manjka, sploh odkar sem omenil pijačo :lol1:

torej kdo sploh ima namen prit gor v petek?

zenkrat smo sigurni:

jaz, alena_bmw in KeC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za soboto so napovedane snežne plohe, v vzodni Sloveniji intenzivnejše.

Zgleda, da bo res treba dat gor zimske gume :angry: :angry: :angry: in se bomo vozili kot po čigumijih :SS :SS :SS

Pa še menjat se mi jih ne da.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA pa kaka jajca vozite da vas iz tira vrže vsaka ohladitev, ali pa je tole srečanje na nadmorski višini 2500m. Če je res kriza pridte pa vam posodim našega Tomo Vinkoviča bo sigurno priplezal gor če le ni prehud klanec (drsečasklopkapress), pa še prikolico zapnete da boste pir gor peljali :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da bo v soboto metalo, bi bilo pametno, če bi si od kakega lokalnega traktorista pridobili "ekskluzivo" da bo avte iz grabna ven vlekel, če se komu kaj zalomi. Naj dežura ob svojem GSMu pa je, ko dobi klic pa hop pa gremo.

Mi2 z Dašenko vas mogoče prideva pozdravit ( :beer2: ) , samo ne prej kot pred 22 uro (služba za :SS :SS )

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm.. mene ne bo gor, Vam pa želim nedeljo s čim manj fotoni, ki dražijo tigra..

pa če se bo kdo spomnil, naj spije kakšnega zlatoroga za mene.. :notworthy:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tadej, naj ti bodo goli griči in uniči štalo kozlov samo za mene..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj se nam bo pridružilo še kakih 10 avtomobilistov zraven.

Skratka jaz pridem 95% že v petek gor, Monika pa najbrž v soboto.

Tako da ne bo samo nas pet gor O:-)

(pa ne jejte preveč gobove juhe .) , ker lani so bili baje jurčki plesnavi, posledice pri nekaterih pa ne ravno preveč lepe :devil: :SS )

Glede snega: jaz grem že v petek gor, pa še drugi me bodo vozili , tako da teh skrbi nimam, v soboto pa :devil: se bomo mi kepali vi pa avte rinili :devil: .

gothmorg:HELPPPPPP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

(pa ne jejte preveč gobove juhe .) , ker lani so bili baje jurčki plesnavi, posledice pri nekaterih pa ne ravno preveč lepe :devil:  :SS )

ja ja... jurčki so bli krivi... :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...športna.... jajca...  :P

He he ko ne veste kaj je dober avto :P Ko bi dobil enkrat v roke Škodilaka ga takoj zamenjate za vsa športna jajca pa dovolj visok je da gre tud po kakem snegu :P

Pol bo cel vikend motosvet brez moderatorjev, he he ko mačke ni doma miši plešejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Špilferderber, ni problema spijem cel plato zate. Pod pogojem da boš ti prebolel mačka zame :D

(rokarokoumijepress)

KeC: :grrr :SS :grrr

bajdevej: nedavno je nekdo ob našem jamranju, da imamo vedno zaključke med tednom, postavil izredno zanimivo teorijo:

najlepše se ga je napit med tednom od nedelje do četrtka..

zakaj?

ker gre maček na račun službe in ne na račun vikenda.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da zmaji ne stejejo  :devil: Kaj pa breezerji (ko je ravno debata zadnjic na njih nanesla  :hmm: ) Al pa frutki  :kva2:

zmaji :devil: ne štejejo.. samo čistokrvni rogi izpod Huma pridejo v poštev..

z breezerji pa sem imel v življenju same probleme (vedno sem zraven breezerjev pojedel kakšno pokvarjeno majonezo in mi je bilo naslednji dan taaaako slabo), zato.. če hočete.. ni problema..ampak že Mutombo je nekoč izjavil: "Not in my house!" :nono:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se boš znebila tigra me pokliči, saj veš zakaj :?

sem pa v veliki dilemi kaj bom pil- pivo bo prešvoh :blink:

Bom kar s kakim Haložanom zadovoljen ali čim podobnim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!