Skoči na vsebino

Tri sestre


Ice

Priporočene objave

quote:

Prijavljam se na mud wrestling, pa da vas vse sesujem, pa da je konec debate o teh sestrah!

In potem sem umru od smeha, ko sem si probu predstavljat. Katko proti Pupi, ... no ja še ena ki si ni uspela umazat nog, pa so jo že ven nesli.

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prijavljam se na mud wrestling, pa da vas vse sesujem, pa da je konec debate o teh sestrah!

Katka, mi se tle ne šalimo.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ItaQ bo pa Vragec bolnicarka že iz prvega bojnega polja, tk oda za nevarnost prešivetja je dobro poskrbljeno!!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Prijavljam se na mud wrestling, pa da vas vse sesujem, pa da je konec debate o teh sestrah!

Katka, mi se tle ne šalimo.

Lojzi ma vas rad

Lojzi, jest tud ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Veste kaj! Zdej sm pa uzaljena. Mene - rahlocutno dekle bi dal v ring oz bojisce v neko blato??? Ze pru smrk .

Sanci

Kot prvo "Sanci" pri svojih letih, boš glih ogrevanje za PUPO, tko da ne boš v ringu dovolj dolgo da bi si lahk oumazala nogice, tko da n'č skrbet!

Kot drugo, .... hmmm le kam je ušla druga misel?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Ves to je pa ze visja zalitev. Pa da me se podcenjujes...

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne "Sanci" samo nisi ti še naše Pupe srečala, ....

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA VI STE CISTO UTRGANI! NEHAJTE SE KREGATI! LEPO SE OBJEMITE, PA POLJUBITE (punce, bom jaz prevzel to "tezko" nalogo v imenu vseh moskih )!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs a ti je že kdo reku da pretirana doza egoizma lahko škodi, na tehniki vožnje skozi ovinke?

Dej še nam kero delegiri za objemanje no, ...sej smo p'rjatli, sej se da vse zment!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs a ti je že kdo reku da pretirana doza egoizma lahko škodi, na tehniki vožnje skozi ovinke?

Dej še nam kero delegiri za objemanje no, ...sej smo p'rjatli, sej se da vse zment!

AD1: Hmmmmm?! Kaj?! Pojma nimam, akj si mislil... (tupkotocakpress)

AD2: Kaj se pa ti pritozujes?! Kot da ti kaj fali?! A mislis se vec Motosvetovk prevzeti nase?! Sicer pa... no, saj ce te clovek pogleda... (z zenskimi ocmi, bohnedej, da jaz ) tak velik... pa crn... pa... pa.. kaj jaz vem se, kaj babnce privlaci... no, potem jaz izvisim... (pa da ne bom tako egoisticen, kot pravis... eheehehehe.... )

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ala se vole.........ajjoooooooooooojjjjjjj

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drage dame!

Imel sem priliko videti Pupo v akciji polaganja rok....in moram rečt, da ni lep prizor gledat bolečino na obrazu nasprotnice, ni lepo videti motnega leska v očeh Pupe, ki odraža sicer določeno stopnjo alkoholiziranosti ampak prisotnosti divjega,animalističnega leska in norega zadovoljstva prizadejanja občutka nemoči svoji nasprotnici...Ne.

Dame ostanite dame,Pupa naj bo Pupa,bolečina naj ostane pro choice domena vsakega posameznika in ne privilegij Pupe, ki temelji na zavajanju naivnih, iskreno mislečih mladenk, da je šport šport.

Če je šport šport, bodimo športniki. Če se gremo bolečino, bodimo konkretni...bolečino prizadejat nekomu istega spola je sadistično (hm...hm...), prizadejat bolečino nekomu nasprotnega spola in obojestransko uživat v tem pa lahko predstavlja tisto iskrico v očeh in tisti občutek, ki nam daje vedeti da smo ŽIVI in da nam je ABSOLUT na dosegu roke...

Malo jutranjega...

AVE

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer lepo povedano Anubis. Samo Kot prvo, nisem bila nič pijana, kot drugo ni bilo videti, da bi se kaka nasprotnica zvijala zaradi bolečin, ki bi ji jih jaz zadala, ampak zaradi matranja, da me premaga.

Sicer pa kot že nemalokrat povedano: to je bil štos, ker so imeli Firestartersi žur in so moji kolegi, pa sem jim šla na roko, da se za to prijavim, da ženske vidijo, da se tudi one lahko prijavijo.

Jaz temu tudi pod razno ne pravim šport.

Je pa res, da pri mojem športu, katerega treniram, pa dejansko pride dostikrat do poškodb. Ampak ne vem koliko ljudi se strinja s tvojo izjavo, da zate ni šport, tam kjer se nasprotnika zadajata bolečine, saj je vsem znano, da boks velja za kraljevski šport.

Pa da še zaključim: z nikomer se ne mislim iti neko pretepanje po blatu.. sama ideja je bljak.... in tako tudi ostane

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer lepo povedano Anubis. Samo Kot prvo, nisem bila nič pijana, kot drugo ni bilo videti, da bi se kaka nasprotnica zvijala zaradi bolečin, ki bi ji jih jaz zadala, ampak zaradi matranja, da me premaga

A ni Pupa fajn ker v vsako kost vgrizne ...

quote:

Sicer pa kot že nemalokrat povedano: to je bil štos, ker so imeli Firestartersi žur in so moji kolegi, pa sem jim šla na roko, da se za to prijavim, da ženske vidijo, da se tudi one lahko prijavijo.

Jaz temu tudi pod razno ne pravim šport.

Po resnem izrazu na tvojem obrazu pred vsko bitko dvomim, da je bil to zate hec ampak boj ... mesarsko klanje

quote:

Je pa res, da pri mojem športu, katerega treniram, pa dejansko pride dostikrat do poškodb. Ampak ne vem koliko ljudi se strinja s tvojo izjavo, da zate ni šport, tam kjer se nasprotnika zadajata bolečine, saj je vsem znano, da boks velja za kraljevski šport.

A ni Pupa fajn ker v vsako kost vgrizne ...

quote:

Pa da še zaključim: z nikomer se ne mislim iti neko pretepanje po blatu.. sama ideja je bljak.... in tako tudi ostane

A ni Pupa fajn ker v vsako kost vgrizne ...

quote:

I want some more!!!!

Me too ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Pupa: Kako najboljša se umika iz blata?! Pa koga bom pa zdej tržil?!

@Gregs: Pa sej se ne kregamo, samo pomisli na Pupo in neko deklico malo iz Dolenjske pri sladkih 14-15 letih! A ni malo nehumano pustiti, da se zgodi pokol takih razsežnosti?! No ja in potem še K8, ... pa sej kaj bi se ponavljal, .... rad bi videl, da obe doživita vsaj 21 let, kar pa po soocenju s Pupo itaQ da ne moreta pričakovati.

Zoolo (boljša polovica mene )

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@Pupa: Kako najboljša se umika iz blata?! Pa koga bom pa zdej tržil?!

@Gregs: Pa sej se ne kregamo, samo pomisli na Pupo in neko deklico malo iz Dolenjske pri sladkih 14-15 letih! A ni malo nehumano pustiti, da se zgodi pokol takih razsežnosti?! No ja in potem še K8, ... pa sej kaj bi se ponavljal, .... rad bi videl, da obe doživita vsaj 21 let, kar pa po soocenju s Pupo itaQ da ne moreta pričakovati.

Zoolo (boljša polovica mene )

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Mislim pa da obstaja rešitev.......obe naenkat na Pupo.....pol pa mogoče še iamta šanse preživet.....aja pa Pupi eno roko na hrbet zvežemo.Jeesssssssssssssss to bi palilo.....sem kj uprvi vrsti......za gledat seveda.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

....aja pa Pupi eno roko na hrbet zvežemo.Jeesssssssssssssss to bi palilo.....sem kj uprvi vrsti......za gledat seveda.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Hmm Klimbra, pa ti veš da Pupa trenira predvsem noge, ...mogoče lahko tvojo idejo nadgradimo, da ji zavežemo še eno nogo na hrbet, ... no ja to bi pa potem mogoče, ampak samo mogoče že zadostovalo za dober dvoboj.

(TKDhighkickpress)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ej fantje... Jaz vas mam tok rada... k mate tako bujno domišljijo!!

I want some more!!!!

Ah, kurji futr... mi nočemo take Pupe ... prijazne in tko ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@Gregs: Pa sej se ne kregamo, samo pomisli na Pupo in neko deklico malo iz Dolenjske pri sladkih 14-15 letih!

Zoolo (boljša polovica mene )

Hmmm tko za info. Nism se 14 oz bom jutr tedn oz 3. 4.

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@Gregs: Pa sej se ne kregamo, samo pomisli na Pupo in neko deklico malo iz Dolenjske pri sladkih 14-15 letih! A ni malo nehumano pustiti, da se zgodi pokol takih razsežnosti?! No ja in potem še K8, ... pa sej kaj bi se ponavljal, .... rad bi videl, da obe doživita vsaj 21 let, kar pa po soocenju s Pupo itaQ da ne moreta pričakovati.

Uf, nehumano TOTALNO!

pupa ju obe skupaj zmelje, zato raje pustimo misel na "boj", pa da vse prezivijo se dolga leta na tem planetu... ehehehe....

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No viš' Gregs, pa se spet vsi strinjamo, spljoh je pa "Sanči" še v kategoriji pod 14, kar ni samo illegalno za borbe, ampak še ped-------za zraven, tega se pa sploh ne gremo, .... dajmo žensko kot žensko nasproti pupe postavt pa je, ne pa neki iz osnovne šole neki pa iz komi po srednji šoli.

Ahh, pejmo na pir!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No viš' Gregs, pa se spet vsi strinjamo, spljoh je pa "Sanči" še v kategoriji pod 14, kar ni samo illegalno za borbe, ampak še ped-------za zraven, tega se pa sploh ne gremo, .... dajmo žensko kot žensko nasproti pupe postavt pa je, ne pa neki iz osnovne šole neki pa iz komi po srednji šoli.

Ahh, pejmo na pir!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Ma zooloooo tole s pirom si pa zadel čisto sedmico......JUTRI!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!