Skoči na vsebino

Tri sestre


Ice

Priporočene objave

quote:

Peskovnik je samo za une tri.

Ni problem, kar pojdi se tja igrat...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok....... zdej pa lahk še jest svoje mnenje podam:

vsi drugačno usmerjeni, ki me poznajo, lahko potrdijo, da ne gojim nestrpnosti.....

ampak.....

a tole..... kr vidim pa slišim o sestricah je pa ta nar ta boljš kvaliteta te vrste muske...... pa ta nar ta lepš kar Slovenija letos premore?!

mislim, da ne skrbi samo mene....

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roni ima cuden nacin javljanja.... pomembne teme spusti, na nepomembne odgovarja...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...... sori..... ker čevlje sodi naj kopitar (za Hotčkota)... jest si bom še naprej služla kruh s papirji.... hahahaha.....

in

Gregs...... ja...... papirje nosm sabo k d bi mi jih dohtar predpisu....

ter

po 14 ur na dan (noč) sm delala in sm vsa navdušena, da spet vem kako mi je ime in da me doma ne vikajo več.....

VeRonika

ps: dobi blonda kaka navodila za iskanje pomembnih tem na forumu?..... ok....ok...grem sama iskat... apmak v družbi je vedno lepše......

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ps: dobi blonda kaka navodila za iskanje pomembnih tem na forumu?..... ok....ok...grem sama iskat... apmak v družbi je vedno lepše......

Ronci, princeska moja, pa saj ves, da sem se samo salil...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislm no!

HOmofobi, nacisti , simpatizerji Hitlerja in Stalina, zarad vas ne bomo prišli v Evropo, pa vi se mate za intelektualce, ja sej drgač ne more bit-motoristi so itak zmešani, same barabe , narkomani, drogeraši, kraljivci, rizična skupina, med vami je največ smrtnih žrtev na cesti, zadnje raziskave pravijo da je stopnja samomorilcev med motoristi višja kot med NORMALNIMI ljudmi, barabe , pa ne odobravate drugačnosti, pa glih vi ste drugačni, s tistimi tatuji ki povzročajo RAKA, pa AIDS maste tudi vsi, pa ga nam prenašate...

Dragi bralci/ke za 2 minuti in 14 sekund sem se postavil v NORMALNEGA človeka(NE MOTORISTA) in ob branju prejšnjih strani napisal to kar bi napisal sedaj neki stric ali mamca ki je prebrala vaše izjave!

Pa rečte da nimam prav ko točno vem kaj bi kdo rekel če bi bral to!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kakrsna drzava, taka EMA... (IMHO je se dobro izpadlo, glede na to, kaksno drzavo imamo).

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja mislm no!

Dragi bralci/ke za 2 minuti in 14 sekund sem se postavil v NORMALNEGA človeka(NE MOTORISTA) in ob branju prejšnjih strani napisal to kar bi napisal sedaj neki stric ali mamca ki je prebrala vaše izjave!

Hmmm katere izjave mas pa v mislih?

quote:

Pa rečte da nimam prav ko točno vem kaj bi kdo rekel če bi bral to!

Saj ni samo moto scena zgrozena nad izglasovanjem unih fagg shit "sester", ce si to mislil ... glede tega se velika vecina "normlanih" strinja z nami. Ne strijnajo se samo tisti, ki so zaradi mode liberalni in samo cakajo kdaj bodo lahko bolj papeski od papeza, ce se tko izrazim

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj ni samo moto scena zgrozena nad izglasovanjem unih fagg shit "sester", ce si to mislil ... glede tega se velika vecina "normlanih" strinja z nami. Ne strijnajo se samo tisti, ki so zaradi mode liberalni in samo cakajo kdaj bodo lahko bolj papeski od papeza, ce se tko izrazim

--

Andraz, cyc

AJA ???

Kdo je pa rekel, da je motoscena zgrožena nad sestrami ???? Brez posploševanja, smo si preveč različni.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc... tu si pa tako ustrelil... da mi je kar slabo ratalo!!

Vsi "normalni"????? kaj pa je zate normalno?????? Jaz sebe smatram za čisto normalno.. pa smo mi sestre všeč in jih 100% podpiram... si torej ti nenormalen???

in kaj kvasiš o modi liberalnih al kaj že?? To ni moda, zafrustriran faran... ampak je samo KONČNO svoboda govora, odločanja in nič več skrivanja zaradi pač svoje privrženosti.

PA KAJ TEBE HUDIČA BRIGA A SO ONI HOMOSEKSUALCI AL NE?? A TEBE KDO SPRAŠUJE ALI PA ČE MISLIŠ DA KOGA DRUGEGA BRIGA A SI TI SPLOH ŽE KDAJ SEKSAL IN ČE SI S KOM SI??????

HVALA BOGU DA SMO SI TAKO RAZLIČNI NA SVETU... ČE NE BI BIL ČISTI DOLGČAS.

če ti lahko poveš da jih smatraš za fagg shit sestre... potem lahko tudi one povejo kar mislijo.. oz. oni

A ČE BI SE TI PA DVE NAGI FULL KJUT BEJBIKI ULEGLI V POSTELJO IN SE HOTELI OBE ONEGAVLJATI S TABO, BI TI PA ŽE OB POGLEDU NA NJIH PRIŠLO???

A TO JE PA DOBRO???MMMM TOK FAJN GLEDAT DVE BEJBI KAKO SE LJUBITA MED SABO.. PA SEVEDA TI VELIKI MAČO MED NJIMA, K JIH OBDELUJEŠ

MATER TI... SI ME RAZPIZDIL S TAKO IZJAVO...

Ne me narobe razumeti....mene boli šč***** kaj si ti misliš o njih.... samo nisi ti kompetenten za govoriti kdo je normalen in kdo ne, razumeš!!

In ne govoriti o neki moto sceni, da jih ne podpira..... prosim te...

ker si tako malo časa v tem in tako malo časa poznaš to sceno... da ne moreš govoriti kar nasplošno....

Poznam veliko gayev in veliko lezbik in ti lahko povem, da so v nekaterih primerih veliko boljših kot pa vsi "normalni" (pa kdorkoli že to je), ker veliko bolj štekajo "nenormalnost" (pa kar koli že to je)!!!!!!!!

Lahko se samo skriješ pred njimi....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, cyc, zdej si ga pa najebo!

Te bodo zrusili kot si dolg in sirok (bolj dolg kot sirok ). Argumente imajo bistveno boljse kot ti...

Drugace pa se ostalim: ma mene prav boli nekaj za EMO. Po moje kaksnih 10 dni sploh nisem vedel, katera pesem je zmagala... potem sem pa slucajno ujel nekaj vrstic... Skratka, a zmagajo homoseksualci, lezbijke, transvestiti, hermafroditi in kakrsnikoli drugi -iti, mi je cisto vseeno. Ljudje smo ljudje, pa ceprav razlicni. In prav je tako... ne obsojati zaradi drugacnosti.

EMA me pa zanima kot lansko odpadlo listje.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

U, cyc, zdej si ga pa najebo!

Te bodo zrusili kot si dolg in sirok (bolj dolg kot sirok ). Argumente imajo bistveno boljse kot ti...

Drugace pa se ostalim: ma mene prav boli nekaj za EMO. Po moje kaksnih 10 dni sploh nisem vedel, katera pesem je zmagala... potem sem pa slucajno ujel nekaj vrstic... Skratka, a zmagajo homoseksualci, lezbijke, transvestiti, hermafroditi in kakrsnikoli drugi -iti, mi je cisto vseeno. Ljudje smo ljudje, pa ceprav razlicni. In prav je tako... ne obsojati zaradi drugacnosti.

EMA me pa zanima kot lansko odpadlo listje.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Dober si to napisal.

Samo jaz mislim, da enako velja tudi, če ti do teh stvari kaj je.

Drugače bi izpadlo, da si za strpnost do vseh iz preprostega razloga, ker ti pač za vse dol visi.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Cyc... tu si pa tako ustrelil... da mi je kar slabo ratalo!!

Vsi "normalni"????? kaj pa je zate normalno?????? Jaz sebe smatram za čisto normalno.. pa smo mi sestre všeč in jih 100% podpiram... si torej ti nenormalen???

Hahaha .. no pa saj - "normalnost" sem citiral od nekoga prej, se mi niti ne da gledat cigav quote sem uporabil.

Vsec so ti? Torej jih podpiraj, kaj to mene briga

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kdo je pa rekel, da je motoscena zgrožena nad sestrami ???? Brez posploševanja, smo si preveč različni.

Lahko da je posplosevanje, ampak prejsnjih 10 ali koliko ze strani je bila ena sama zgrozenost kako je kaj takega mogoce

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

U, cyc, zdej si ga pa najebo!

Te bodo zrusili kot si dolg in sirok (bolj dolg kot sirok ).

quote:

Argumente imajo bistveno boljse kot ti...

Katere argumente to? Pupinega posta v CAPSIH se mi niti ni ljubilo brat, preletel sem samo in videl da se je zapicila v to ker sem napisal "normalen", ni pa vedela kaj jaz s tem mislim. Ce bi igrala pred leti neko pustolovscino Normality bi vedela ... drgac pa pod "normalnim" mislim na dolgocasno, sivo vsakdanjost ... Ne za zgled kakor se mi zdi da je ona mislila

quote:

Drugace pa se ostalim: ma mene prav boli nekaj za EMO. Po moje kaksnih 10 dni sploh nisem vedel, katera pesem je zmagala... potem

Ah, saj jaz sem tudi na motosvetu v temle threadu sele izvedel ... prej so me pa prijateljice cudno gledale kako da me rec ne zanima

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Poznam veliko gayev in veliko lezbik in ti lahko povem, da so v nekaterih primerih veliko boljših kot pa vsi "normalni" (pa kdorkoli že to je), ker veliko bolj štekajo "nenormalnost" (pa kar koli že to je)!!!!!!!!

Imaš težave ugotovit kaj je normalno in nenormalno? Jaz samo vem, da sem hvaležen atu in mami, da sta bila "normalna" po cyc-ovem pojmovanju...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vsi "normalni"????? kaj pa je zate normalno?????? Jaz sebe smatram za čisto normalno.. pa smo mi sestre všeč in jih 100% podpiram... si torej ti nenormalen???

Sem sel se enkrat brat, kaj sem sploh napisal, pa ce pogledas kaj sem citiral, bos videla, da sem povzel thundercatovo zafrkavanje in razdelitev na "normalne" in "nenormalne" == motoriste. Ni slo za spolno usmerjenost

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Imaš težave ugotovit kaj je normalno in nenormalno? Jaz samo vem, da sem hvaležen atu in mami, da sta bila "normalna" po cyc-ovem pojmovanju...

No, saj ce tako gledas normalnost, sem jaz tudi zadovoljen, da sem tak...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pupa ... tako se govori :) ... ceprav sva se malokrat strinjale ampak tole je pa res dobro napisano :D ... have a nice weekend ...

quote:

Cyc... tu si pa tako ustrelil... da mi je kar slabo ratalo!!

Vsi "normalni"????? kaj pa je zate normalno?????? Jaz sebe smatram za čisto normalno.. pa smo mi sestre všeč in jih 100% podpiram... si torej ti nenormalen???

in kaj kvasiš o modi liberalnih al kaj že?? To ni moda, zafrustriran faran... ampak je samo KONČNO svoboda govora, odločanja in nič več skrivanja zaradi pač svoje privrženosti.

PA KAJ TEBE HUDIČA BRIGA A SO ONI HOMOSEKSUALCI AL NE?? A TEBE KDO SPRAŠUJE ALI PA ČE MISLIŠ DA KOGA DRUGEGA BRIGA A SI TI SPLOH ŽE KDAJ SEKSAL IN ČE SI S KOM SI??????

HVALA BOGU DA SMO SI TAKO RAZLIČNI NA SVETU... ČE NE BI BIL ČISTI DOLGČAS.

če ti lahko poveš da jih smatraš za fagg shit sestre... potem lahko tudi one povejo kar mislijo.. oz. oni

A ČE BI SE TI PA DVE NAGI FULL KJUT BEJBIKI ULEGLI V POSTELJO IN SE HOTELI OBE ONEGAVLJATI S TABO, BI TI PA ŽE OB POGLEDU NA NJIH PRIŠLO???

A TO JE PA DOBRO???MMMM TOK FAJN GLEDAT DVE BEJBI KAKO SE LJUBITA MED SABO.. PA SEVEDA TI VELIKI MAČO MED NJIMA, K JIH OBDELUJEŠ

MATER TI... SI ME RAZPIZDIL S TAKO IZJAVO...

Ne me narobe razumeti....mene boli šč***** kaj si ti misliš o njih.... samo nisi ti kompetenten za govoriti kdo je normalen in kdo ne, razumeš!!

In ne govoriti o neki moto sceni, da jih ne podpira..... prosim te...

ker si tako malo časa v tem in tako malo časa poznaš to sceno... da ne moreš govoriti kar nasplošno....

Poznam veliko gayev in veliko lezbik in ti lahko povem, da so v nekaterih primerih veliko boljših kot pa vsi "normalni" (pa kdorkoli že to je), ker veliko bolj štekajo "nenormalnost" (pa kar koli že to je)!!!!!!!!

Lahko se samo skriješ pred njimi....

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz podam mnenje o naših "sestrah".

1) Nisem nestrpen....toliko v naprej.

2) Kot je rekla Roni: Je to res najboljše, kar se na slo sceni najde? Bruuuuuuhammmmm!!!

3) En drek me briga kdaj, kako pogosto in katera od sester kateri z ku**** po riti rije... Non of my busines. Vendar pa mislim, da sestre ne morejo biti predstavnice Slovenije, saj ne predstavljajo niti slovenskega glasbenega okusa, niti kake druge usmerjenosti.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede slovenskega glasebenega okusa ... v eni od prejsnjih izdaj Dela je pisalo , da ce bo ljudstvo odločalo o vsem potem bi dobitnica Prešernove nagrade za glasbo bila H.B. (le kdo bi to lahko bil :))... poanta : v dolocenih primerih ljudstvo ni V CELOTI kompetentno za odločanje ... odkrito - ce bi sestre bile normalno oblečeni moški - mislite, da bi se našel kdo , ki bi tako na veliko izpodbijal njihovo kvaliteto ?!? ... po moje da ne ... torej ... sestrce kar naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: v dolocenih primerih ljudstvo ni V CELOTI kompetentno za odločanje ...

Barb...prosim povej mi, koga bodo sestre zastopale? Žirijo, Mišo, ki rada "manipulira", ali bo to Slovenija z njenom tako nekompetentnim ljudstvom??? Mislim, da tukaj žirije sploh niso umestne, ker gre ravno za to, z kom se ljudstvo identificira in koga bi rado videlo da jih zastopa.

Morda pa ta, ah tako strokovna žirija misli, da so trije "z drugega brega" ravno prava stvar in sredstvo, za promocijo Slovenije v tujini? Morda pa si samo izračunavajo boljše možnosti, ker je ta koncept že enkrat zmagal? Kakorkoli, vsa stvar je izkrivljena in ne nazadnje tudi samo poceni kopija.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!