Skoči na vsebino

Tri sestre


Ice

Priporočene objave

(in the rrrolling schottish burrrr) ooo....do not hate yerself fer wrong assumptions,m´lord....

(switching to english) and what,pray,might your point be? the much ado is clear,but the other?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dej no malo popestri tole sivino in razpredaj naprej, sej je Pupa rekla, da zmagovalca v bitki z njo itaq ne more bit. Torej, ali Pupa, ali nihče.

SlobojebiusmrkovczaPupopress)

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GO SANCI,

GO SANCI,

GO SANCI,

GO SANCI,

GO GO GO GO GO ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole bo pa se pestro....ej decvi....forum se imenuje LJUBEZEN - prosim ne se prevec zgrist.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 25/03/2002 ob 13:06:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Dej no malo popestri tole sivino in razpredaj naprej, sej je Pupa rekla, da zmagovalca v bitki z njo itaq ne more bit. Torej, ali Pupa, ali nihče.

SlobojebiusmrkovczaPupopress)

Lojzi ma vas rad

No ja lahko da je nepremagljiva v svojem okrožju kr jz v svojem tud nism tko da... Ves se mi pa ne da it v spopad zarad enega bogega mnenja o "sestrah". Sej kokr sm ze prej rekla spostujem mnenja drugih ampak ko se pol nekdo umesa in mu zacne tam "protestirat"... Sej je ze velka puncka tko da menda to razume ce pa ne, zalim ampak se pol ne da z "neinteligentnimi" ljudmi v spopad it kr pac ne bojo razumel ...

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Ne me narobe razumeti....mene boli šč*****

I want some more!!!!

Draga kolegica........zelo rad bi ti pomagal,in za to poznam dober recept!!!!!

Kadar se moj nadebudni sinko kam udari....in ga seveda potem posledično boli buška.....stvar enostavno rešim z rahlim pihom in ceveda s poljubčkom na boleče mesto.

Če želiš,lahko tudi pri tebi poizkusim odpraviti bolečino na podoben način.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Hvala Klimbra, kot vedno se prizadevaš, da bi se forumaši dobro počutili..... res lepo od tebe.

Ampak ti zagotavljam, da ne bom rabila asistence, ker je bila že zagotovljena

I want some more!!!!

Pišuka.....pa spet ni nič ratal......kaj jest nimam sreče.....

No boš pa vsaj za drugič vedela na koga se obrniti,ko kaj boli,zaboli.....itd.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa: Pru tu je tvoje mnenje in ga spostujem! Bova nehale o tem razpravlat kdu ma pru in kdu ne kr je tema Ljubezen sam se mi zdi da sva zasle s poti ! Hm pa se neki zdej sva ze me na "bojni nogi" sam vpras se s kom si se. Kukr slisim nisi kej prevec priljubljena (pa prez zamere). Mal se prasi ce je vredno. Kukr sm opazila znas sam kritizirat! Ze takoj s prvim "prispevkom" ki ga objavis ni kej prevec vabljiv...

Razmisli...

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O judgment! thou art fled to brutish beasts,

And men have lost their reason. Bear with me,

My heart is in the coffin there with...eeeh..Sisters,

And I must pause till it come back to me.

(by že omenjeni W.S.: Julius khm..Sisters, slightly modified by PEPE)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot prvo če se ne motim nisem z nobenim na bojni nogi, niti s tabo niti s komerkoli drugim. Zakaj? Ker nimam tega interesa. Je pa res, da se s Hotsckom kao ne marava. In pa z nekaterimi nimam nekega odnosa. Torej ne slabega ne dobrega.

Jaz samo kritiziram?? hhmm.... mislim da ne.

Naj še enkrat povem, da meni je smisel motosvet se družiti z ljudmi, izvedeti kaj novega in moram povedati, da sem se že precej, ne pa kregati se. Samo s Cyc-om sva midva to na hitro rešila in je.... s tabo? ne mislim se kregati, ker mi niti ne pomeniš toliko, da bi se.

Pa prosim te, ne samo poslušati, kaj ti drugi govorijo. Bodi tok fer do vsakega človeka sama preceniš, potemtakem tudi do mene, pa pojdi malo brat za nazaj, če je res, da stalno samo kritiziram. Če ti tako vidiš? prav.. je to pač tvoje mnenje.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa:

Sicer nisem pristaš neke v naprej zviška dane pozicije, ampak 2615 : 18 ti pa že daje pravico, da ravno na vsako neumnost ne odgovarjaš, še posebej, če je rahlo žaljiva.

lp RAN

Popravil/a - RAN dne 25/03/2002 ob 13:48:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go PUPA,

Go PUPA,

Go PUPA,

Go PUPA,

GO GO GO GO ....

Go SANCI,

Go SANCI,

Go SANCI,

Go SANCI,

GO GO GO GO ....

Sanci, te pa opozarjam, da je Pupa hladno orožje (tekvondoalkakosezereceizkusilnalastniglavi press) ...

hočemo MUD-WRESTLING match PUPA vs VRTNICA ... takoj prec zdele ... samo na dež počakamo, pa na barje ...

... stave ???

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pišuka.....pa spet ni nič ratal......kaj jest nimam sreče.....

No boš pa vsaj za drugič vedela na koga se obrniti,ko kaj boli,zaboli.....itd.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Klimbra, z veseljem se bom naslednjič nate spravila, če bom še prišla v tako pozicijo... oz. bolje rečeno bolečino!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa:

Sicer nisem pristaš neke v naprej zviška dane pozicije, ampak 2615 : 18 ti pa že daje pravico, da ravno na vsako neumnost ne odgovarjaš, še posebej, če je rahlo žaljiva.

lp RAN

Popravil/a - RAN dne 25/03/2002 ob 13:48:07

Imaš čisto prav Ran!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kot prvo če se ne motim nisem z nobenim na bojni nogi, niti s tabo niti s komerkoli drugim. Zakaj? Ker nimam tega interesa. Je pa res, da se s Hotsckom kao ne marava. In pa z nekaterimi nimam nekega odnosa. Torej ne slabega ne dobrega.

Jaz samo kritiziram?? hhmm.... mislim da ne.

Naj še enkrat povem, da meni je smisel motosvet se družiti z ljudmi, izvedeti kaj novega in moram povedati, da sem se že precej, ne pa kregati se. Samo s Cyc-om sva midva to na hitro rešila in je.... s tabo? ne mislim se kregati, ker mi niti ne pomeniš toliko, da bi se.

Pa prosim te, ne samo poslušati, kaj ti drugi govorijo. Bodi tok fer do vsakega človeka sama preceniš, potemtakem tudi do mene, pa pojdi malo brat za nazaj, če je res, da stalno samo kritiziram. Če ti tako vidiš? prav.. je to pač tvoje mnenje.

I want some more!!!!

Ponavadi tudi ljudi ne ocenjujem po mnenju drugih tudi jaz se drzim tega: "ne govori o nekom kaksen je dokler ga dobro ne poznas". Jaz bom bla tok fer do tebe in do vsazga sam vprasanje je ce bos tud ti? Zdej pa lahko nehava o tem razpravlat kr kukr vem se je ta "tema" razvila do konca obe sva povedali svoje mnenje. Torej "sovraznici" ali ne?

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi dal puncam svojo temo (ne unga peskovnika, kjer se rojevajo kreativne ideje) pa gasa. Recimo, kakšen Black Wedding II že vsi malo pogrešamo! Kuko bi se to bralo...

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj ko bi dal puncam svojo temo (ne unga peskovnika, kjer se rojevajo kreativne ideje) pa gasa. Recimo, kakšen Black Wedding II že vsi malo pogrešamo! Kuko bi se to bralo...

Lojzi ma vas rad

Lojzi! Tu sm pa uzaljena, da me ze na zacetku smatrate kot bojevnico

Joke. Sej ti ne bo treba kr kukr vids sva use razjasnile

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi mogoce pa je ideja z MUD WRESTLINGOM (naših članic) končno doživela lastno dozoretje in ... no ja na FS XX bi se lahko dekliči mau u kopel sprav'l pa da se zmenjo tko po žensko a ne?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lojzi mogoce pa je ideja z MUD WRESTLINGOM (naših članic) končno doživela lastno dozoretje in ... no ja na FS XX bi se lahko dekliči mau u kopel sprav'l pa da se zmenjo tko po žensko a ne?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Še prej se naj pa ustrzno verbalno podprejo in pripravjo, da bo zadeva bolj zanimiva!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Lojzi mogoce pa je ideja z MUD WRESTLINGOM (naših članic) končno doživela lastno dozoretje in ... no ja na FS XX bi se lahko dekliči mau u kopel sprav'l pa da se zmenjo tko po žensko a ne?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Še prej se naj pa ustrzno verbalno podprejo in pripravjo, da bo zadeva bolj zanimiva!

Lojzi ma vas rad

Za Blato in pivo bomo pa že mi poskrbeli!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

....Za Blato in pivo bomo pa že mi poskrbeli!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Kaj pa si ti mislu z Blatom (velika začetnica) ... bljak ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

....Za Blato in pivo bomo pa že mi poskrbeli!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Kaj pa si ti mislu z Blatom (velika začetnica) ... bljak ...

hotschko

Ma ne stari BLATO kot blato, ...tist voda pa zemlja pa to, ...regular MUD WRESTLIN blato ...

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Draga 15-letna smrklja!!

Heh ... ah, skoda besed.

quote:

Kakor sem bila jaz spoštljiva do tvojega prepričanja, da nisem dobro prebrala, sem si vzela čas (čeprav v službi) in sem zadevo dodobra prebrala. Nikjer, ampak NIKJER ni omenjen citat!! Če je zate citat to, da nekdo da v navednice (to je btw ""), potem se sakramensko motiš. Potemtakem je bilo čisto opravičljiv moj "napad" na Cyc-a.

Da ni? Res ni? Poglej na 11. stran ... in kaj se vidi, citat thundercata, ki je tudi tule spodaj. Pise ti v CAPSIH "NORMALNEGA človeka(NE MOTORISTA)".

To je ta "normalnost" o kateri sem govoril, ceprav je marsikdo kasneje to razumel kot spolno orientiranost, kar zaradi mene tudi lahko, ce ze hocete ... konec koncev, ce evolucija poteka na ta nacin bo v tem nekaj normalnega ...

quote:

quote:

Ja mislm no!

Dragi bralci/ke za 2 minuti in 14 sekund sem se postavil v NORMALNEGA človeka(NE MOTORISTA) in ob branju prejšnjih strani napisal to kar bi napisal sedaj neki stric ali mamca ki je prebrala vaše izjave!

quote:

Iz tega je potem lepo razbrati, da ti niti ne sočustvuješ z bogim Cyc-om, ker sem ga tako grdo napadla, temveč zaradi drugačnega mnenja. Se ti ne zdi malo čudno, da se ni noben od ostalih skoraj 400 forumašev obesil na moj komentar oz. "napad" na Cyc-a?

Hahaha, ja, ubogi cyc ... kaj cjo pa komentirat, ce bi se mi dalo bi se ze sam lahko prerekal in cas zapravljal (kot ga zdajle), ampak ce ze - Desmo je reply napisal, pa ne zaradi nekega "napada" ker je itak brez veze, pac pa zaradi "normalnosti"

quote:

In prosim te lepo "sestrica" res te prosim, da še enkrat prebereš moj prispevek, moje mnenje o Cyc-ovem postu, ker nisem napadala njegovega mnenja, ampak njegovo "poznavanje mnenj motoristične scene", katere on mogoče pozna 5% mogoče celo 10%.

Hja ... pred mojim postom je ene 10 strani zgrazanja, kako je kaj takega mogoce ... . Namrec, da gredo naprej ... Sicer pa, rad posplosujem

quote:

Da razložim bogim na duhu, da to ni moje menje, to je povzetek (ne tudi citat ni) govora nekega psihologa, ki je bil včeraj na tv.

Hehehe, saj zadosca to, da si povedala, da gre za psihologa

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Veste kaj! Zdej sm pa uzaljena. Mene - rahlocutno dekle bi dal v ring oz bojisce v neko blato??? Ze pru smrk .

Sanci

Kot prvo "Sanci" pri svojih letih, boš glih ogrevanje za PUPO, tko da ne boš v ringu dovolj dolgo da bi si lahk oumazala nogice, tko da n'č skrbet!

Kot drugo, .... hmmm le kam je ušla druga misel?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je mogoče on navedel to, kot da je bil citat?? Če se ne motim si ti zadnja leta osnovne šole, oz. prva leta srednje. Mar se ne učite ravno takrat enkrat (pa ne mi zdej pridige držat, kdaj točno, ker me briga) kako se navede, da je citat in ne izjava onega, ki pove citat??

Hmmm ... zakaj se meni zdi, da se ti rada vtikas v vse zivo in hkrati poves da te itak vse figo briga?

Drugace pa, citat sem v svojem prejsnjem postu zelo nazorno pasteal, da se ja vidi, in thundercat se je pred menoj takrat norca delal iz "normalnosti", jaz pa potem na isti nacin naprej ...

Dost mam, skoda besed/casa ... no, edin ce bo dolgcajt

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 25/03/2002 ob 16:45:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!