Skoči na vsebino

Tri sestre


Ice

Priporočene objave

Izključno po volji ljudstva je bil nazadnje na Eurovizijo poslan Vili Resnik. Rezultat ...izpadli iz tekmovanja...

Dokler v lepi naši pri ljudstvu najbolj uspevajo glasbeniki kot Čuki, Helena, Simona, Corado in Brendi, Natalija Verboten ... do takrat ljudstvo res nima kaj odločat o glasbi, ki nas bo predstavljala ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Dokler v lepi naši pri ljudstvu najbolj uspevajo glasbeniki kot Čuki, Helena, Simona, Corado in Brendi, Natalija Verboten ... Pomeni, da če v Sloveniji nimamo dobrih izvajalcev "zabavne" glasbe, moramo zato igrati na optiko in šokiranje, ter z tem poskusiti zakriti slabo glasbo? Koga pa bi poslali vi takšnega, ki nebi koj izpadel? Pa ne reči O.S.T.

Accelerate 'till you see God ....then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...Pomeni, da če v Sloveniji nimamo dobrih izvajalcev "zabavne" glasbe, moramo zato igrati na optiko in šokiranje, ter z tem poskusiti zakriti slabo glasbo? Koga pa bi poslali vi takšnega, ki nebi koj izpadel? Pa ne reči O.S.T.

O.S.T. niti slučajno ni material za Eurosong, pa noben od ostalih mainstream rock bendov tudi ne (Siddharta, Tabu, BFM, Nude...).

Eurosong je pač zelo specifičen festival, ki ne upošteva preveč trenutnih glasbenih trendov (sicer bi morali tam zmagati in sodelovati Britney podobna jajca...)

Na letošnji EMI je bila pesem od sester za Eurosong najboljša in najprimernejša od vseh. Slučajno se je to pokrilo še z "imageom in neko šokantnostjo", ki pa je kvečjemu plus.

BTW: Šta radi plavuša između dva slovenca ..... smeta ....

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gregs,prosim spucaj tistih prvih par strani,ker nimajo veze z naslovom.hvala.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dokler v lepi naši pri ljudstvu najbolj uspevajo glasbeniki kot Čuki, Helena, Simona, Corado in Brendi, Natalija Verboten ... do takrat ljudstvo res nima kaj odločat o glasbi, ki nas bo predstavljala ...

No, nas bodo pac sestre predstavljale, ce vam je tko hudicevo do tega

Drgac pa ... jaz zgoraj nastetih reci sploh ne poznam, nekatere poimensko samo, od slovenske glasbe poslusam recimo Siddharto, pa Tabu in Big Foot Mama je tudi ok ...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BTW: Šta radi plavuša između dva slovenca ..... smeta ....

Jaz nimam s tem nic, ce si bo pa kdo zaradi evrovizije kaj takega mislil .... pa tudi nimam nic s tem

SNMP

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 23/03/2002 ob 12:35:49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Cyc... tu si pa tako ustrelil... da mi je kar slabo ratalo!!

Vsi "normalni"????? kaj pa je zate normalno?????? Jaz sebe smatram za čisto normalno.. pa smo mi sestre všeč in jih 100% podpiram... si torej ti nenormalen???

in kaj kvasiš o modi liberalnih al kaj že?? To ni moda, zafrustriran faran... ampak je samo KONČNO svoboda govora, odločanja in nič več skrivanja zaradi pač svoje privrženosti.

PA KAJ TEBE HUDIČA BRIGA A SO ONI HOMOSEKSUALCI AL NE?? A TEBE KDO SPRAŠUJE ALI PA ČE MISLIŠ DA KOGA DRUGEGA BRIGA A SI TI SPLOH ŽE KDAJ SEKSAL IN ČE SI S KOM SI??????

HVALA BOGU DA SMO SI TAKO RAZLIČNI NA SVETU... ČE NE BI BIL ČISTI DOLGČAS.

če ti lahko poveš da jih smatraš za fagg shit sestre... potem lahko tudi one povejo kar mislijo.. oz. oni

A ČE BI SE TI PA DVE NAGI FULL KJUT BEJBIKI ULEGLI V POSTELJO IN SE HOTELI OBE ONEGAVLJATI S TABO, BI TI PA ŽE OB POGLEDU NA NJIH PRIŠLO???

A TO JE PA DOBRO???MMMM TOK FAJN GLEDAT DVE BEJBI KAKO SE LJUBITA MED SABO.. PA SEVEDA TI VELIKI MAČO MED NJIMA, K JIH OBDELUJEŠ

MATER TI... SI ME RAZPIZDIL S TAKO IZJAVO...

Ne me narobe razumeti....mene boli šč***** kaj si ti misliš o njih.... samo nisi ti kompetenten za govoriti kdo je normalen in kdo ne, razumeš!!

In ne govoriti o neki moto sceni, da jih ne podpira..... prosim te...

ker si tako malo časa v tem in tako malo časa poznaš to sceno... da ne moreš govoriti kar nasplošno....

Poznam veliko gayev in veliko lezbik in ti lahko povem, da so v nekaterih primerih veliko boljših kot pa vsi "normalni" (pa kdorkoli že to je), ker veliko bolj štekajo "nenormalnost" (pa kar koli že to je)!!!!!!!!

Lahko se samo skriješ pred njimi....

I want some more!!!!

Hmm a se ti ne zdi da si ga malo pregrobo napadla. Cyc je pac samo izrazil svoje misljenje res da je kar direkt ustrelil sam... Vsak clovek ima pravico da izrazi svoje misljenje, ne??????? Je vsaj iskreno povedal, saj nekateri govorijo npr da "sestre" podpirajo 150% v resnici jih pa zanicujejo...

Mogoce res, cyc, ne bi smel govorit v mnozini ko je rekel da jih ne podpira moto scena...

Res pa je "skandal" da nas bojo "sestre" zastopale na Evroviziji!! Nimam nic proti gejem in lezbikam sam ... Pesem je odlicna to morm priznt in sej me tud ne moti da grejo na Evrovizijo sam da to se izrazajo! Lahko bi nekak rekla da norce iz sebe delajo (ne narobe razumet)

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupa ... tako se govori :) ... ceprav sva se malokrat strinjale ampak tole je pa res dobro napisano :D ... have a nice weekend ...

Vesta kaj, ko se tako fajn zastopita ... lahko se nasemita v moska, pa malo vadita petje, pa bosta lahko na naslednji evroviziji nastopili kot "Dva brata".

In to bo carsko, vama povem ...

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

gregs,prosim spucaj tistih prvih par strani,ker nimajo veze z naslovom.hvala.

A ima smisel?! A ni skoda casa za to zapravljati?! Saj je v temi Ljubezen... Pomeni nic hudega, ce kaj ostane...

Ce se pa ne strinjas z mano, pa se enkrat napisi.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne me narobe razumeti....mene boli šč*****

I want some more!!!!

Draga kolegica........zelo rad bi ti pomagal,in za to poznam dober recept!!!!!

Kadar se moj nadebudni sinko kam udari....in ga seveda potem posledično boli buška.....stvar enostavno rešim z rahlim pihom in ceveda s poljubčkom na boleče mesto.

Če želiš,lahko tudi pri tebi poizkusim odpraviti bolečino na podoben način.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ne me narobe razumeti....mene boli šč*****

I want some more!!!!

Draga kolegica........zelo rad bi ti pomagal,in za to poznam dober recept!!!!!

Kadar se moj nadebudni sinko kam udari....in ga seveda potem posledično boli buška.....stvar enostavno rešim z rahlim pihom in ceveda s poljubčkom na boleče mesto.

Če želiš,lahko tudi pri tebi poizkusim odpraviti bolečino na podoben način.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

loooooooooool

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pupa ... tako se govori :) ... ceprav sva se malokrat strinjale ampak tole je pa res dobro napisano :D ... have a nice weekend ...

Vesta kaj, ko se tako fajn zastopita ... lahko se nasemita v moska, pa malo vadita petje, pa bosta lahko na naslednji evroviziji nastopili kot "Dva brata".

In to bo carsko, vama povem ...

--

Andraz, cyc

Kaj misliš, da sem res tako karkoližepač, da bi se spustila na nivo, da bi šla na Emo??? hahahahahaaha.... good joke..... Sicer pa, zakaj pa bi. Saj ženske vsak dan nosijo kostime, ki so na las podobodni moškim, nosijo srajce, včasih še celo kravate. Saj če se jaz poreoblečem v moškega, ni nič šokantno.

Aja, pa še to.... sestre so svoje delo opravile veliko bolje, kot bi ga jaz. Sem na njih veliko bolj ponosna, kot bi bila nase.

I want some more!!!!

Popravil/a - pupa dne 25/03/2002 ob 08:19:48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hmm a se ti ne zdi da si ga malo pregrobo napadla. Cyc je pac samo izrazil svoje misljenje res da je kar direkt ustrelil sam... Vsak clovek ima pravico da izrazi svoje misljenje, ne??????? Je vsaj iskreno povedal, saj nekateri govorijo npr da "sestre" podpirajo 150% v resnici jih pa zanicujejo...

Mogoce res, cyc, ne bi smel govorit v mnozini ko je rekel da jih ne podpira moto scena...

Res pa je "skandal" da nas bojo "sestre" zastopale na Evroviziji!! Nimam nic proti gejem in lezbikam sam ... Pesem je odlicna to morm priznt in sej me tud ne moti da grejo na Evrovizijo sam da to se izrazajo! Lahko bi nekak rekla da norce iz sebe delajo (ne narobe razumet)

Sanci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ne me narobe razumeti....mene boli šč*****

I want some more!!!!

Draga kolegica........zelo rad bi ti pomagal,in za to poznam dober recept!!!!!

Kadar se moj nadebudni sinko kam udari....in ga seveda potem posledično boli buška.....stvar enostavno rešim z rahlim pihom in ceveda s poljubčkom na boleče mesto.

Če želiš,lahko tudi pri tebi poizkusim odpraviti bolečino na podoben način.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Hvala Klimbra, kot vedno se prizadevaš, da bi se forumaši dobro počutili..... res lepo od tebe.

Ampak ti zagotavljam, da ne bom rabila asistence, ker je bila že zagotovljena

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Vrtnica!!

Je mogoče on navedel to, kot da je bil citat?? Če se ne motim si ti zadnja leta osnovne šole, oz. prva leta srednje. Mar se ne učite ravno takrat enkrat (pa ne mi zdej pridige držat, kdaj točno, ker me briga) kako se navede, da je citat in ne izjava onega, ki pove citat??

Prosim, ne se z mano spravljat v boj, kjer ni zmagovalcev, bo pa veliko slabih besed povedanih!!

In tudi v bodoče... tvoji komentarji na temo Tri sestre me prav malo brigajo, ker sem hitro ugotovila, da so neutemeljeni.

Hvala za razumevanje!!

Lep pozdrav v NM

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Draga Vrtnica!!

Prosim, ne se z mano spravljat v boj, kjer ni zmagovalcev, bo pa veliko slabih besed povedanih!!

In tudi v bodoče... tvoji komentarji na temo Tri sestre me prav malo brigajo, ker sem hitro ugotovila, da so neutemeljeni.

Hvala za razumevanje!!

Lep pozdrav v NM

I want some more!!!!

Pupi je spet ena na žulj stopila. To bo še zanimivo!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lojzi! Ves ne bo nc kej zanimivo kr se mi ne da ravno v spopad it res pa je da kar si zadanem to tud dobim ce ne na lep nacin pa na grd. Sam se mi res ne da o tem zdej razpravlat kr itaq ma usak svoje mnenje in to spostujem sam mot me pa da ga je tako napadla nc druzga. Lohko bi si kej prej prebrala.

Pupa: ma pac tako mnenje in ga je izrazu sej eni se pa tud s tabo ne strinjamo pa te pol nismo nc napadl tko ku si ti njega!

Sanci

Dej no malo popestri tole sivino in razpredaj naprej, sej je Pupa rekla, da zmagovalca v bitki z njo itaq ne more bit. Torej, ali Pupa, ali nihče.

SlobojebiusmrkovczaPupopress)

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....and men have lost their reason...

Much Ado About Nothing...

(oboje iz zapuščine velikega Williama S., 1564-1616)

Vedno iskreno vaš PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dej no malo popestri tole sivino in razpredaj naprej, sej je Pupa rekla, da zmagovalca v bitki z njo itaq ne more bit. Torej, ali Pupa, ali nihče.

SlobojebiusmrkovczaPupopress)

Lojzi ma vas rad

Sicer ne vem za kaj gre, ampak sigurn je dober.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

....and men have lost their reason...

Much Ado About Nothing...

(oboje iz zapuščine velikega Williama S., 1564-1616)

ahem....I´d humbly like to focus your attention to the fact which you might have somehow missed that there are two WOmen exchanging their opinions.SNAFU all right.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, I would hate to presume that you have somehow missed my point

Yours sincerely PEPE

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!