Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

No mene so pred leti ustavli v samem Mariboru (ne izven mesta) 3 kontrole in 3x sem pihal v roku 1 ure. Vceraj sem se pa peljal iz Maribora v Lendavo in nazaj in sem v obe smeri nastel skupaj 11 kontrol od tega sem v 6 primerih vido pistolce na strehah policijskih avtov. Slucajno kdo ne verjame? Vse skupaj se je dogajalo med 15.30 in 20.45.

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene so pred leti ustavli v samem Mariboru (ne izven mesta) 3 kontrole in 3x sem pihal v roku 1 ure. Vceraj sem se pa peljal iz Maribora v Lendavo in nazaj in sem v obe smeri nastel skupaj 11 kontrol od tega sem v 6 primerih vido pistolce na strehah policijskih avtov. Slucajno kdo ne verjame? Vse skupaj se je dogajalo med 15.30 in 20.45.

Ja verjamem ja. Ko sem enkrat z avtom vozil skozi Ljutomer sem na razdalji 500 metrov 2 krat pihal. Pa sem tistemu policaju, ki me je drugi ustavil povedal, da sem pihal že za ovinkom pa ga to ni najbolj zanimalo. Tako da sem lahko bil tiho in še enkrat pihal.

Glede relacije Maribor - Lendava pa ti verjamem, ker se zelo pogosto vozim na relaciji Gornja Radgona - Maribor in vem kako je. So pa na tej relaciji te radarske kontrole nujno potrebne. Imam pa zgleda srečo, da so me v 4 letih vožnje skoraj vsak dan na tej relaciji ustavili le enkrat, pa še takrat sem bil z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, in? se ti je zdelo super uzitek? Meni je slo ze rahlo na zivce. Sej nasli itak nebi nic, ker je vsedno vse postimano, predvsem v glavi in v desni roki. Sej razumem, da je v imenu zakona vse to dovoljeno, ni pa ne logicno, pa se motece je. Samo to sem komentiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, in? se ti je zdelo super uzitek? Meni je slo ze rahlo na zivce. Sej nasli itak nebi nic, ker je vsedno vse postimano, predvsem v glavi in v desni roki. Sej razumem, da je v imenu zakona vse to dovoljeno, ni pa ne logicno, pa se motece je. Samo to sem komentiral.

ja saj ni fajn, samo se pač ne smeš živcirat, če veš da imaš vse pošlihtano po predpisih. je res zoprno, da ti vzame nekaj časa, zato pa se na pot vedno odpravim tako da ob normalnih pogojih načrtujem prihod na cilj vsaj 15 min prej, zato me takšne kontrole ne spravijo iz tira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo dovolj, pa ne noret 200 km/h po avtocesti, ker itak počasi se daleč pride.
Ti sam poskrbi, da se spoštljivo umikaš, ko te prehitevamo. Sej do zdej bi mogel biti že izvežban.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

P.S. Drugic malo preberi kaj kdo napise, preden se gres napihovat.

Brez skrbi, da sem dobro prebral. Pa nisi prvi v zgodovini MS, ki je take nebuloze pisal. Se pač vsake toliko časa pojavijo modeli, kateri kot pravi Fritz, z vozilom kupijo tudi tisto česar se kupiti ne da.

Za v bodoče pa te prav resno pozivam, da me nehaš osebno žaliti. Tokrat naj bo zadnjič! :angry:

Če se ne znaš pogovarjati s tistimi, ki se s teboj ne strinjajo, potem bolje da tega ne počneš!

Pa več strpnosti pri odnosih z vsemi ljudmi, tudi policisti, ki le opravljajo svoje delo ti želim!

Ti sam poskrbi, da se spoštljivo umikaš, ko te prehitevamo. Sej do zdej bi mogel biti že izvežban.

Od kdaj pa se mora prehitevani umikati? Pri teh izjavah pa res dvomim o osnovnem znanju CPP. In vsaj to bi pri vozniku spadalo pod "počiščeno pod streho"! Pa fino bi bilo, ko bi o vozniških sposobnosti sodil le pri tistih, katere si voziti videl, če ti svoje vožnje že sami ne opišejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj pa se mora prehitevani umikati?
Dejansko mora prehitevani omogočiti tistemu, ki ga prehiteva, varno prehitevanje. Po potrebi mora zmanjšati hitrost itd. Pred tem se mora seveda prehitevalec prepričati, da lahko varno prehiti.

Nemalokrat naletiš na osebke, ki jemljejo prehitevalni pas na AC kot vozni pas. Nekateri vozijo po sredi ceste, pri nekaterih sploh ne veš, če je opazil tvoje prehitevanje, ker vozijo tako zasanjano, potem kakšen očitno sploh ne pogleda v vzvratna ogledala preden začne prehitevati, itd. Počasni vozniki *ste* nevarni!

Pa fino bi bilo, ko bi o vozniških sposobnosti sodil le pri tistih, katere si voziti videl, če ti svoje vožnje že sami ne opišejo.
Prav lepo si opisal, da voziš tko počasi, da ti še tovornjakarji blendajo. :lol1: Bodi samo tiho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak res,ti bedaki ki vozjo take avte,so največja potencialna nevarnost na naših cestah.

Vozim takšen avto...torej sem bedak? :fight1: :slap:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejansko mora prehitevani omogočiti tistemu, ki ga prehiteva, varno prehitevanje. Po potrebi mora zmanjšati hitrost itd. Pred tem se mora seveda prehitevalec prepričati, da lahko varno prehiti.

In kaj naj bi zate varno prehitevanje pomenilo? Po potrebi mora zmanjšati hitrost :headbang: in tebi omogočiti prehitevanje v škarje? Ne vidim razloga zakaj bi moral drugače zmanjšati hitrost...

Ne spustim nikogar predse v prehitevanju v škarje, pa tudi če rine vame. Vozim ravno toliko hitro kot sem prej, nič hitreje, nič počasneje. Če pa prehitevalec ni sposoben oceniti koliko hitro njegova kišta pospešuje in koliko časa rabi za prehitevanje je pa to njegov problem in si ga naj sam rešuje s svojimi super duper močnimi žlajfi.

Tako, da ne misli, da se ti bodo vedno vsi umikali...

Če pa si bil ti včeraj v tisti srebrni M3 na cesti mimo Brnika pa to že tako ali tako dobro veš B)

P.S. Koliko je šlo do sedaj? :?

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzel bom pištolo iz predala in ustrelil soseda. Pa še njegovega psa. Pravzaprav,... Lahko bi skočil še v bližnji lokal in ustrelil še kakega naključnega gosta. Morda še natakarico in čistilko.

Na sodišču bom povedal, da sem pač dober strelec in pištolo zelo dobro obvladam. Da sem zadel samo in izključno tiste, ki sem jih ciljal, ostalih nisem ogrožal. Izpolnjeval sem zgolj in samo namen pištole, to je streljanje. Zakaj neki bi jih drugače proizvajali in prodajali.

Nato bom odkorakal domov in živel kot vsak normalen pošten državljan do naslednjega ekscesa. Če se zdi komu zgodba banalna, naj si še enkrat prebere svoje poste o svojih vozniških sposobnostih in upoštevanju prometnih predpisov. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bogi moj Piki, a si spet pozabil vzeti tabletko?

Po potrebi mora zmanjšati hitrost :headbang: in tebi omogočiti prehitevanje v škarje?
A zdej že prehitevam v škarje? Česa bom še obtožen na tem forumu? Je že neki cajta, odkar se mi je to zgodilo, zgodi pa se verjetno vsakemu. Razen, tebi, ker se ti ne more, ker ti tko previden voznik, a ne?

Da mora prehitevani po potrebi zmanjšati hitrost, piše v zakonu, ki ga tebi podobni tako zlo radi citirate. Kot kaže, pa tudi vi upoštevate le tiste dele, ki so vam všeč, ostale pa ne.

Ne spustim nikogar predse v prehitevanju v škarje, pa tudi če rine vame.
Ja OK, sam potem si sebi pripiši, če boš še dva ni iskal zobe po asfaltu, ker te bo razbil, če se kaj zgodi. Ni problema.
Če pa si bil ti včeraj v tisti srebrni M3 na cesti mimo Brnika pa to že tako ali tako dobro veš
Ojej, nimam srebrnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bogi moj Piki, a si spet pozabil vzeti tabletko?

...

S tabletko ali brez... Poanto si upam da doumel. Kajti, to kar opisuješ ti je popolnoma enakovredno tistemu zgoraj, kar sem opisal jaz. Zdaj pa v kot, pa klečat na koruzo... Za 6 evrskih tisočakov, ti je pripeljejo kar precej. :grim

Al' pa še bolje... En krog po vseh slovenskih cestah, pa nam pridi povedat, akteri radarji delujejo in kateri ne... S šestimi evrskimi jurčki, ti mora biti tistih nekaj položnic malenkostno darilo v dobrobit motosetovcev. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker vozim kot polž, sem lahko koristen, saj imam zato dovolj časa, da druge opozorim naj prilagodijo hitrost razmeram na cesti. Ti boš koristen z denarjem, jaz pa s karakterjem, pa bova oba naredila nekaj dobrega. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj bo tebi pomagalo, če boš vedel, kje stojijo radarji? Sej na polže ne trzajo. :grrr

Si mogoče že videl tisti plakat:

TUDI ZA HITRIMI SE NABERE KOLONA...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mora prehitevani po potrebi zmanjšati hitrost, piše v zakonu, ki ga tebi podobni tako zlo radi citirate. Kot kaže, pa tudi vi upoštevate le tiste dele, ki so vam všeč, ostale pa ne.

Kje!?

ZVCP-1

Prehitevanje

36. člen

(1) Prehitevanje vozil je dovoljeno le po levi strani.

(2) Ne glede na določbo prejšnjega odstavka je dovoljeno prehiteti po desni strani:

– vozilo, ki zavija levo;

– vozilo, ki vozi na cesti v naselju, s smernim voziščem z dvema ali več prometnimi pasovi, po prometnem pasu, ki ni skrajno desni;

– vozilo, ki vozi na ploščadi z več prometnimi pasovi, v katero se razširi smerno vozišče pred cestninsko postajo, na kateri je hitrost omejena na največ 60 km/h;

– tirno vozilo, ki vozi po tirnicah, položenih po sredini vozišča.

(3) Vozilo, ki zavija levo, je dovoljeno prehiteti po desni strani, če je voznik tega vozila dal predpisan znak in zavzel na vozišču tak položaj, da se da zanesljivo sklepati, da bo zavil levo, in če je na njegovi desni strani dovolj prostora za prehitevanje.

(4) Tirno vozilo, ki vozi po tirnicah, položenih po sredini vozišča, je dovoljeno prehiteti le po desni strani, če je med tirnim vozilom in desnim robom vozišča prometni pas. Na enosmerni cesti ga je v takem primeru dovoljeno prehiteti tudi po levi strani.

(5) Prehitevanje po desni strani ni dovoljeno na avtocesti in cesti, rezervirani za motorna vozila, razen na ploščadi iz tretje alinee drugega odstavka tega člena.

(6) Z globo 40.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.

(7) Z globo 20.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ne potrebuje vozniškega dovoljenja, ki ravna v nasprotju z določbami tega člena.

37. člen

(1) Voznik sme začeti prehitevati le, če ima na cesti dovolj prostora. S prehitevanjem ne sme ovirati udeleženca cestnega prometa, ki ga prehiteva.

(2) Pred prehitevanjem vozila, ki vozi pred njim po istem prometnem pasu, mora dati voznik predpisan znak, nato pa ga na primerni bočni razdalji prehiteti. Prehiteti mora brez oklevanja, po končanem prehitevanju pa se mora, razen na smernem vozišču z dvema ali več prometnimi pasovi, čimprej vrniti na prometni pas, po katerem je vozil pred prehitevanjem.

(3) Na smernem vozišču z najmanj dvema prometnima pasovoma sme voznik, ki je prehitel vozilo in želi prehiteti še drugo vozilo ali drugega udeleženca cestnega prometa, ostati na prometnem pasu, po katerem je prehiteval prvo vozilo, če s tem ne ovira hitrejših vozil, ki se mu približujejo od zadaj.

(4) Voznik prehitevanega vozila ne sme povečati hitrosti. Po potrebi mora zmanjšati hitrost in se pomakniti k desnemu robu vozišča.

(5) Z globo 40.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju s prvim, drugim ali tretjim odstavkom tega člena.

(6) Z globo 60.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju s četrtim odstavkom tega člena.

38. člen

(1) Voznik ne sme prehitevati ali začeti prehitevati drugega vozila:

1. če je voznik, ki vozi za njim, že začel prehitevati;

2. če je voznik, ki vozi pred njim, že dal znak, da bo prehitel vozilo pred seboj ali zavil v levo, ali se je razvrstil za zavijanje v levo, razen kadar ga prehiteva v skladu z določbo tretjega odstavka 36. člena tega zakona;

3. pod vrhom klanca, pred ovinkom ali v ovinku, kjer ni zadostne vidne razdalje, razen na smernem vozišču z najmanj dvema prometnima pasovoma;

4. v predoru, razen če sta smerni vozišči speljani vsako skozi svojo predorsko cev;

5. po odstavnem pasu;

6. če se po prehitevanju ne bi mogel varno vključiti na smerno vozišče oziroma na prometni pas, po katerem je vozil pred prehitevanjem;

7. če smerno vozišče za vožnjo vozil v nasprotni smeri ni prosto v dolžini, ki je potrebna za prehitevanje;

8. ki zmanjšuje hitrost ali ustavlja pred prehodom za pešce, na katerem ali ob katerem so pešci;

9. ob zmanjšani vidljivosti, razen na smernem vozišču z najmanj dvema prometnima pasovoma;

10. vozila ali kolone vozil, ki vozi z zmanjšano hitrostjo zaradi gostote prometa ali drugih razmer v prometu;

11. ko se približuje mestu, kjer se izvaja delo na cesti, na katerega je opozorjen s predpisano prometno signalizacijo;

12. na križišču;

13. na prehodu ceste čez železniško progo.

(2) V primerih iz 12. in 13. točke prejšnjega odstavka je dovoljeno prehiteti enosledno vozilo.

(3) Z globo 40.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju s 5., 6. ali 9. točko prvega odstavka tega člena. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 4 kazenske točke.

(4) Z globo 60.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju s 3., 4., 7. ali 8. točko prvega odstavka tega člena. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 5 kazenskih točk.

(5) Z globo 30.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju z določbo 1., 2., 10., 11., 12. ali 13. točko prvega odstavka tega člena.

39. člen

Ne glede na določbo 12. točke prvega odstavka prejšnjega člena je na križišču dovoljeno prehiteti:

– vozilo, ki zavija levo v skladu s 36. členom tega zakona;

– vozilo, ki vozi po prednostni cesti;

– vozilo, ki pri zeleni luči vozi preko križišča, na katerem je promet urejen s svetlobnimi prometnimi znaki.

Dodam ti pa še to:

Načela cestnega prometa

2. člen

(1) Udeleženec oziroma udeleženka (v nadaljnjem besedilu: udeleženec) cestnega prometa mora ravnati tako, da poteka promet nemoteno, umirjeno in varno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasni vozniki *ste* nevarni!...

...

Vožnja po ali malo nad omejitvijo je torej počasna in nevarna. Bravo! Kako bi rad da ti aplavdiram. Sede na riti ali naj se postavim na glavo in ploskam s stopali?

...

...Prav lepo si opisal, da voziš tko počasi, da ti še tovornjakarji blendajo. :lol1: Bodi samo tiho.

No sedaj pa bi te prav lepoooooo prosil, da tu spodaj citiraš tisti del mojega posta, kjer sem jaz to napisal.

Potem pa bova videla ali sem jaz tako pozabljiv ali pa ti navaden nakladač. Pa ne spreglej tega posta, ker ti ga bom repliciral na vsako tvojo objavo! Lahko verjameš! In opravičil ne sprejemam, ga pa bom napisal sam, če boš to mojo izjavo v tej temi našel! In nikakor ne mislim biti tiho na ukaz nikogar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje!?

...

(4) Voznik prehitevanega vozila ne sme povečati hitrosti. Po potrebi mora zmanjšati hitrost in se pomakniti k desnemu robu vozišča.

...

Žal... .)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me je Piki že prehitel....

adminbrišitolepress

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal... .)

Preden opraviš potrebo, je itak že vse mimo!

Žal... .)

No, resno. Ta člen je namenjen nepredvidenim situacijam. Če na povečanje hitrosti prehitevanega vozila pozabimo, je lahko le še to. Če se pač dogodi neka nova situacija in se tako rešuje kar se rešiti da. A kot vedno nekateri najdejo luknje s katerimi izsiljujejo ostale, ki vozijo po splošnih načelih.

Jaz pravim takole. Kdor zna voziti in ima dovolj dober avto, lahko brez težav izvaja manevre, brez da bi se mu morali ostali prilagajati ali žreti prah ki ga dviguje z vožnjo po bankinah. Morebiti še celo na nasprotnem pasu. Taki vozniki so enostavno nesposobni! Pa naj vozijo karkoli že. In tem nobena luknja v teh členih ne pomaga. Prej ko slej bodo doživeli kolono za seboj. A žal so do takrat nevarni tudi drugim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... HHV ...

... ne se jezit, na jago, pa živce na pašo ...

... enim ne pomaga nič ... žal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej že prehitevam v škarje? Česa bom še obtožen na tem forumu? Je že neki cajta, odkar se mi je to zgodilo, zgodi pa se verjetno vsakemu. Razen, tebi, ker se ti ne more, ker ti tko previden voznik, a ne?

Zakaj bi moral pa drugače prehitevani zmanjšati hitrost? Ob prehitevanju na pregledni cesti, lahko oceniš ali boš lahko prehitel avtomobil pred seboj na podlagi svojega prevoznega sredstva, vidljivosti in predvidevanja. Če ne moreš ocenit, da boš lahko varno prehitel prevozno sredstvo pred seboj, ga pač ne. Če pa greš vseeno prehitevati pa si en navaden nesposoben bk, se pravi nisi prepričan, da lahko to varno storiš in s tem ogrožaš prehitevanega in osebke v bližini

Ja OK, sam potem si sebi pripiši, če boš še dva ni iskal zobe po asfaltu, ker te bo razbil, če se kaj zgodi. Ni problema.

Če vidim nestrpneža, ki mu kar šprica od želje po prehitevanju, in po tvojih odgovorih sodeč si pač eden od njih (če se morda motim me popravi, vendar vtis daješ ravno tak) se ne obremenjujem kaj dosti z njim, če me prehiti tako kot je treba. Se pravi, ne ovira moje vožnje. Če pa taisti osebek rine na vso moč mimo, se na vse pretege trudi prehitevat ob stalni vožnji avtomobilov nasproti, me ogroža s tem, da mi vozi 2cm za ritjo ga pa kr en qrac gleda. Isto velja za debile, ki se z avtomobili vrivajo v križiščih...Naj se kresne v nasproti vozeči 30-tonski tovornjak, ali še bolje v bližnjo škarpo.

Se mi še ni zgodilo, da bi iskal zobe po asfaltu. Teh stvari se ne ureja tako primitivno, za to so odgovorni policisti in sodišče. Če imaš pa morda ti željo po kakšnem iskanju zob po blazinah, pa me lahko kontaktiraš preko PM, kjer ti bom zaupal ime kluba kjer boš to počel, uro in datum. Glede opreme ni problem, ti jo lahko posodimo, oz. ti jo bodo.

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja po ali malo nad omejitvijo je torej počasna in nevarna. Bravo! Kako bi rad da ti aplavdiram. Sede na riti ali naj se postavim na glavo in ploskam s stopali?

Ploskaj s stopali. Ne resno, počasna vožnja je nevarna zato, ker ne zahteva tolikšne pozornosti in razmišljanja od voznika in je zato večja možnost, da kaj spregledaš. Kot drugo pa počasni vozniki po mojem mnenju večkrat reagirajo napačno na nevarne situacije, ker so jim sposobnosti zakrnele.

No sedaj pa bi te prav lepoooooo prosil, da tu spodaj citiraš tisti del mojega posta, kjer sem jaz to napisal.

Potem pa bova videla ali sem jaz tako pozabljiv ali pa ti navaden nakladač. Pa ne spreglej tega posta, ker ti ga bom repliciral na vsako tvojo objavo! Lahko verjameš! In opravičil ne sprejemam, ga pa bom napisal sam, če boš to mojo izjavo v tej temi našel! In nikakor ne mislim biti tiho na ukaz nikogar!

Tega res nisi ti napisal, in se opravičujem, ker sem pomotoma to izjavo pripisal tebi. Si se pa strinjal z njim glede tega, citiram, "ti je pa Stenere lepo povedal." Torej moja trditev, da si gnil voznik, drži.

Fritz] Kje!?
Kot se je izkazalo, sem skoraj dobesedno navedel tisti zakon. Očitno ga poznam dosti bolje od tebe. Ti si ga še celo citiral, pa ga vseeno nisi razumel, dokler ti ni kolega pomagal. In ti boš mene učil. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ploskaj s stopali. Ne resno, počasna vožnja je nevarna zato, ker ne zahteva tolikšne pozornosti in razmišljanja od voznika in je zato večja možnost, da kaj spregledaš. Kot drugo pa počasni vozniki po mojem mnenju večkrat reagirajo napačno na nevarne situacije, ker so jim sposobnosti zakrnele.

če to prevedeš, je TOREJ:

počasna vožnja nevarnejša od hitrejše vožnje!

tu bi ti res že lahko s stopali ploskali :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi moral pa drugače prehitevani zmanjšati hitrost?
Recimo zato, ker je na pas prehitevalca nenadoma stopila ovira?

Če vidim nestrpneža, ki mu kar šprica od želje po prehitevanju, in po tvojih odgovorih sodeč si pač eden od njih (če se morda motim me popravi, vendar vtis daješ ravno tak) se ne obremenjujem kaj dosti z njim, če me prehiti tako kot je treba. Se pravi, ne ovira moje vožnje. Če pa taisti osebek rine na vso moč mimo, se na vse pretege trudi prehitevat ob stalni vožnji avtomobilov nasproti, me ogroža s tem, da mi vozi 2cm za ritjo ga pa kr en qrac gleda. Isto velja za debile, ki se z avtomobili vrivajo v križiščih...Naj se kresne v nasproti vozeči 30-tonski tovornjak, ali še bolje v bližnjo škarpo.
Si se zmotil, nisem eden izmed njih. Nimam 20 let in se mi ni treba več nikomur dokazovati. Taki, kot si jih ti opisal, se po moje niti ne udeležujejo takih debat. Vozim po mojem mnenju precej previdno, in se glih tako zgražam nad dejanji soudeležencev v prometu. Z avtom se ne vrivam nikomur, že dolgo nisem prehiteval v škarje, nerad vozim za ritjo, če pa je situacija že taka (včasih se pač zgodi), čimprej prehitim. Razlika je samo v tem, da zelo rad vozim hitro. Že od nekdaj sem in po moje vedno bom, če bom zdrav. Vendar poudarjam: je velika razlika med divjanjem in hitro, a premišljeno vožnjo (vsaj po mojem mnenju vozim tako, lahko da se motim, ampak glede na to, so se mi do sedaj zgodile le praske, ne morem biti nevemkako nevaren).

Če imaš pa morda ti željo po kakšnem iskanju zob po blazinah, pa me lahko kontaktiraš preko PM, kjer ti bom zaupal ime kluba kjer boš to počel, uro in datum.
To že počnem. :) Ampak glih zob pa hvalabogu še nisem iskal po tleh. Upam, da nikoli ne bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!