Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Recimo zato, ker je na pas prehitevalca nenadoma stopila ovira?

Jep. Ker se členi zakona ne jemljejo kakor kateremu paše. Če jaz vozim po omejitvi in me ti prehitevaš je tvoj problem, kako boš prišel mimo (moj je le v tem, kolikor me pri tem početju ogrožaš). Izredne situacije pa vedno zahtevajo zaviranje ali pospeševanje in izogibanje, umikanje.

Z drugimi besedami, če se po avtocesti peljem po prehitevalnem pasu 130km/h in prehitevam kolono vozil, se lahko razpočiš za mano a se ti nisem dolžan umakniti.

Si pa vsaj malo ZVCP pogledal, če nič drugega :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z drugimi besedami, če se po avtocesti peljem po prehitevalnem pasu 130km/h in prehitevam kolono vozil, se lahko razpočiš za mano a se ti nisem dolžan umakniti.

38. člen

(1) Voznik ne sme prehitevati ali začeti prehitevati drugega vozila:

1. če je voznik, ki vozi za njim, že začel prehitevati;

2. če je voznik, ki vozi pred njim, že dal znak, da bo prehitel vozilo pred seboj ali zavil v levo, ali se je razvrstil za zavijanje v levo, razen kadar ga prehiteva v skladu z določbo tretjega odstavka 36. člena tega zakona;

(5) Z globo 30.000 tolarjev se kaznuje za prekršek voznik, ki ravna v nasprotju z določbo 1., 2., 10., 11., 12. ali 13. točko prvega odstavka tega člena.

mi sploh ni treba komentirat, lahko samo citiram :D

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasna vožnja nevarnejša od hitrejše vožnje!
Če ti tako misliš potem ok. Jaz tega nisem rekel. V nekaterih primerih je nevarnejša, v drugih varnejša. Zame je npr. varna tista vožnja, pri kateri si v največji meri skoncentriran na vožnjo, stalno "skeniraš" okolico in voziš v mejah normale.

Pri vožnji "po predpisih" ne boš *nikoli* tako pozoren. Ker niti ni potrebno - v 99% časa. V tistem 1% časa pa zakriviš nesrečo.

Z drugimi besedami, če se po avtocesti peljem po prehitevalnem pasu 130km/h in prehitevam kolono vozil, se lahko razpočiš za mano a se ti nisem dolžan umakniti.
O tem sem že večkrat razmišljal. Res se nisi dolžan umakniti, ampak gotovo ti bo hitrejši od tebe hvaležen, če se boš. In jezen, če se ne boš. V real lifu veljajo še kakšna pravila, razen tistih napisanih. Že bonton bi ti veleval, da če vidiš, da te hoče nekdo prehiteti, da ga ne oviraš zanalašč. Sej nimaš nič od tega, če ga zadržuješ. Samo videl bo, da jemlješ prehitevanje kot da bi bil s tem poražen. Nek normalen človek, ki pač ve, da 99% ljudi ne prehiteva z namenom, da bi dokazali svojo premoč, ampak ker so pač navdušeni nad hitrostjo ali pa ima preprosto malo časa, nikoli ne bo zanalašč oviral prehitevalce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti tako misliš potem ok. Jaz tega nisem rekel. V nekaterih primerih je nevarnejša, v drugih varnejša.

nisi rekel? tukaj meni zveni čisto posplošeno:

Ploskaj s stopali. Ne resno, počasna vožnja je nevarna zato, ker ne zahteva tolikšne pozornosti in razmišljanja od voznika in je zato večja možnost, da kaj spregledaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, da sem dobro prebral. Pa nisi prvi v zgodovini MS, ki je take nebuloze pisal. Se pač vsake toliko časa pojavijo modeli, kateri kot pravi Fritz, z vozilom kupijo tudi tisto česar se kupiti ne da.

Za v bodoče pa te prav resno pozivam, da me nehaš osebno žaliti. Tokrat naj bo zadnjič! :angry:

Če se ne znaš pogovarjati s tistimi, ki se s teboj ne strinjajo, potem bolje da tega ne počneš!

Pa več strpnosti pri odnosih z vsemi ljudmi, tudi policisti, ki le opravljajo svoje delo ti želim!

HHV, z vsem dolznim sposotovanjem (je enako nic; saj kot bi rekli nasi juzni sosedi: "Ma koji si ti meni faktor u zivotu?") ti povem, da me prav malo briga, kaj si mislis o meni in o mojih sposobnostih, tako vozniskih kot pogovornih, kot moralnih. Dolzan ti nisem nic, ti meni prav tako ne, zato se smatram tebi enakega, vsaj kar se tice te diskusije; ergo si jemljem pravico, da te posljem kamorkoli hocem. Ko bos argumentirano dokazal, da si boljsi, bom to sprejel. Do tedaj pa bo ostalo tako kot je.

Kar se tice policistov: Oprravljajo sicer svoje delo, a tudi poklicni morilci LE opravljajo svoje delo. Get the point? Dejstvo, da imajo pravico, da me ustavijo kadarkoli in kjerkoli na cesti, razlogom ali brez njega, ne spremeni tega, da je tako pocetje motece in nepotrebno. Ker sem vozil po vseh CPP pravilih in nisem kazal znamenj opitosti, itd... ne vidim logicnega razloga, zakaj za hudica bi me morali ustaviti. edina logicna razlaga bi bila, da so pac ustavljali vse motoriste, ki so se peljali po doticni cesti, ker smo pac motoristi zelo sumljive osebe in smo avtomatsko kriminalci in vse krsimo zakone in nas je treba zato kontrolirati na vsakem koraku (bil je seveda zacetek vikenda in na cesti je mrgolelo policije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem sem že večkrat razmišljal. Res se nisi dolžan umakniti, ampak gotovo ti bo hitrejši od tebe hvaležen, če se boš. In jezen, če se ne boš. V real lifu veljajo še kakšna pravila, razen tistih napisanih. Že bonton bi ti veleval, da če vidiš, da te hoče nekdo prehiteti, da ga ne oviraš zanalašč. Sej nimaš nič od tega, če ga zadržuješ. Samo videl bo, da jemlješ prehitevanje kot da bi bil s tem poražen. Nek normalen človek, ki pač ve, da 99% ljudi ne prehiteva z namenom, da bi dokazali svojo premoč, ampak ker so pač navdušeni nad hitrostjo ali pa ima preprosto malo časa, nikoli ne bo zanalašč oviral prehitevalce.

Še nikoli nisem nekoga zanalašč oviral in mi to ni namen. Kadar sem vozil tovornjak precej pod omejitvami, ker se ni dalo hitreje, sem redno ustavljal in spuščal ostala vozila naprej. Tudi na motorju se umaknem in spustim hitrejšega naprej vendar ne pričakuj, da bom zaviral ali skakal v graben, če se peljem 90km/h tam kjer je omejitev 90 in me nekdo na vsak način hoče prehiteti, čeprav za to ni pogojev oz. bo to lahko storil le tako, da bom jaz moral zavirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep. Ker se členi zakona ne jemljejo kakor kateremu paše. Če jaz vozim po omejitvi in me ti prehitevaš je tvoj problem, kako boš prišel mimo (moj je le v tem, kolikor me pri tem početju ogrožaš). Izredne situacije pa vedno zahtevajo zaviranje ali pospeševanje in izogibanje, umikanje.

Z drugimi besedami, če se po avtocesti peljem po prehitevalnem pasu 130km/h in prehitevam kolono vozil, se lahko razpočiš za mano a se ti nisem dolžan umakniti.

Res je, sicer pa o tem kaj je nepredvidena situacija lahko razpravljamo v nedogled. Zame nepredvidena situacija sigurno ni otrok za žogo na cesti v naselju, stara mama, ki zapluži po tleh z biciklom v naselju, traktor iz vidne dovozne poti (ki ti zapelje na cesto v zadnjem trenutku) v naselju ipd. To so vse situacije, ki so predvidene, zato je tudi vožnja v naselju omejena na 50 km/h oziroma v določenih odsekih še na manj, ravno zaradi teh predvidenih situacij.

V naselju je 90% stvari predvidenih in jih lahko pričakuješ kadarkoli. Nekateri so pač tako tumpasti in omejeni, da jih nikoli ne pričakujejo, kakšne so posledice pa vemo vsi. Žal.

Zato pa, vsem omenjenim zagovornikom tišanja krepko čez omejitve in pa ljudem, ki pravijo, da so pri višji hitrosti bolj skoncentrirani na cesto. Do določene stopnje glede koncentracije drži, vendar ta koncentracija obsega samo cesto, ne pa tudi področja ob cesti iz kjer ponavadi pride nevarnost, ovira. Tu pa višja kot je hitrost, slabše je opazovanje ob cesti (tunelski vid). Zato pa tudi so postavljene omejitve kakršnekoli že so.

Za omejence, ki na dogajanje ob cesti tudi pomislijo ne.

Ne bom trdil, da se 100% držim omejitev, vendar vozim pa ne brezglavo tako kot večina poznanih ljudi, ki jim je opazovanje okolice španska vas, mimo gruče avtomobilov in ljudi pa peljejo z nezmanjšano hitrostjo, češ, saj omejitev je 50 km/h jaz vozim pa ravno toliko oz. kak km več...

Vedno večkrat se mi dogaja, da mi pri vožnji z motorjem (recimo na morje) mimo padejo kamikaze (na dveh in štirih kolesih) in to pri moji hitrosti občasnih 150 km/h izven naselja, ki pa je tudi že krepko čez omejitev in jo morda dosežem le na parih "čistih" odsekih. Situacija ni dosti drugačna v naseljih kjer vozim do 60 km/h. Kdo so ti ljudje?

Zgoraj omenjeni omejenci...

P.S. Ni čudno, da so na veliko poostrene policijske kontrole. In prav je tako.

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi rekel? tukaj meni zveni čisto posplošeno:
Rekel sem "nevarna", ne "nevarnejša". Mislim, da ne moreš posplošiti, da je počasna vožnja nevarnejša od hitre oz. obratno. Odvisno od posameznika.

Tudi na motorju se umaknem in spustim hitrejšega naprej vendar ne pričakuj, da bom zaviral ali skakal v graben, če se peljem 90km/h tam kjer je omejitev 90 in me nekdo na vsak način hoče prehiteti, čeprav za to ni pogojev oz. bo to lahko storil le tako, da bom jaz moral zavirati.
Ja tega ne bo noben razumen človek zahteval od tebe.

"Live and let live". Mislim, da je to point vsega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem sem že večkrat razmišljal. Res se nisi dolžan umakniti, ampak gotovo ti bo hitrejši od tebe hvaležen, če se boš. In jezen, če se ne boš. V real lifu veljajo še kakšna pravila, razen tistih napisanih. Že bonton bi ti veleval, da če vidiš, da te hoče nekdo prehiteti, da ga ne oviraš zanalašč. Sej nimaš nič od tega, če ga zadržuješ. Samo videl bo, da jemlješ prehitevanje kot da bi bil s tem poražen. Nek normalen človek, ki pač ve, da 99% ljudi ne prehiteva z namenom, da bi dokazali svojo premoč, ampak ker so pač navdušeni nad hitrostjo ali pa ima preprosto malo časa, nikoli ne bo zanalašč oviral prehitevalce.

Vse lepo in prav, nikoli nimam problema z umikanjem hitrejšim na AC, dokler ni za mano kakšnega nalimka na 2cm s prekljapljajočimi dolgimi in kratkimi lučmi. V tem primeru bom poskrbel, da bo za mano do mojega izvoza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, ponavljamo stokrat prežvečeno.

V osnovi je skoraj vsak motorist že kdaj potegnil čez omejitve in nismo nobeni svetniki. Vendar tukaj prodajati prepričanje, da vožnja po omejitvah ni pametna in da so vsi takšni vozniki nevarni, dekoncentrirani in tepci ne more iti mimo brez komentarja.

Vsi pač ne potrebujemo določeno raven adrenalina, da smo sposobni zbrano voziti. Vsi svojih prekrškov ne nabijamo na forum in ne propagiramo nevarne vožnje po javnih cestiščih. In marsikdo se tudi zaveda, da hitra vožnja bistveno oža fokus voznika ter zmanjšuje manevrski prostor v primeru kakršnegakoli odstopanja od idealnih okoliščin vožnje, kaj šele nepričakovanega ravnanja ostalih udeležencev ali nenadnega pojava ovir na cesti.

P.S.

Eh, jaz pišem pa MarduK že vse pove. Nisem videl posta, se pa popolnoma strinjam z napisanim.

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno večkrat se mi dogaja, da mi pri vožnji z motorjem (recimo na morje) mimo padejo kamikaze (na dveh in štirih kolesih) in to pri moji hitrosti občasnih 150 km/h izven naselja, ki pa je tudi že krepko čez omejitev in jo morda dosežem le na parih "čistih" odsekih. Situacija ni dosti drugačna v naseljih kjer vozim do 60 km/h. Kdo so ti ljudje?

Zgoraj omenjeni omejenci...

Kar se tiče motorja, lahko povem, da ga večkrat stisnem čez 200, 230 na navadni cesti, če je le možnost. Zato se tudi grem peljat. Da doživim nek excitement. Moje vprašanje je: kaj to tebe briga? Če bom padel, bom padel sam. Kaj te briga? In povedal sem ti že, da pazim na druge udeležence. Predvem zato, ker ne vem, kako bi prenesel, če bi koga resno poškodoval, da ne omenjam najhujšega.

MarduK:

Vse lepo in prav, nikoli nimam problema z umikanjem hitrejšim na AC, dokler ni za mano kakšnega nalimka na 2cm s prekljapljajočimi dolgimi in kratkimi lučmi. V tem primeru bom poskrbel, da bo za mano do mojega izvoza.

Mah, jst tudi take pustim naprej. Sej z M3-jem se itak ne spomnim, da bi sploh mel kakšnega takega ;) . Z drugimi avti pa. In kaj, če ti blenda? Spusti ga naprej in bo vse kul.

Vsi ... ne propagiramo nevarne vožnje po javnih cestiščih.
Upam, da s tem ne ciljaš name. Propagiram varno vožnjo. Mislim samo, da to vožnja strogo po predpisih ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče motorja, lahko povem, da ga večkrat stisnem čez 200, 230 na navadni cesti, če je le možnost. Zato se tudi grem peljat. Da doživim nek excitement. Moje vprašanje je: kaj to tebe briga? Če bom padel, bom padel sam. Kaj te briga? In povedal sem ti že, da pazim na druge udeležence. Predvem zato, ker ne vem, kako bi prenesel, če bi koga resno poškodoval, da ne omenjam najhujšega.

Mogoče je na enak način razmišljal tudi on:

...

V prometni nesreči, ki se je zgodila včeraj ob 19. uri na regionalni cesti Škofja Loka - Jezersko v Kranju, je umrla 77-letna Kranjčanka, ki jo je ob prečkanju ceste z motornim kolesom zbil 36-letni Kranjčan. Po ugotovitvah kranjskih policistov se je nesreča zgodila, ker je voznik motornega kolesa vozil prehitro. V trku se je poškodoval tudi motorist, zoper katerega bodo policisti podali kazensko ovadbo na Okrožno državno tožilstvo Kranj.Kot so sporočili s Policijske uprave Kranj, je 36-letni Kranjčan vozil po regionalni cesti iz smeri Delavskega mostu proti krožnemu križišču pri Mercatorju, ko je z desne strani cesto prečkala 77-letna Kranjčanka. Motorist kljub temu, da se je umikal v levo, nesreče zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo ni mogel preprečiti in je peško zadel. Zaradi silovitega trčenja je peško vrglo v travo, kjer je na kraju nesreče umrla. Motorist pa je nadaljeval z vožnjo še približno sto metrov in nato zapeljal na makadamsko parkirišče, kjer je trčil v parkiran polpriklopnik. Hudo poškodovanega so ga odpeljali v ljubljanski klinični center.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ista taka škatla stoji tudi na avtocesti Slov. Bistrica - Maribor in sicer kak kilometer za izhodom Fram, pritrjena pa je na steber velike svetlobne obvestilne table.

ja, samo tisto je valilnica za policijske golobe..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče motorja, lahko povem, da ga večkrat stisnem čez 200, 230 na navadni cesti, če je le možnost. Zato se tudi grem peljat. Da doživim nek excitement. Moje vprašanje je: kaj to tebe briga? Če bom padel, bom padel sam. Kaj te briga? In povedal sem ti že, da pazim na druge udeležence. Predvem zato, ker ne vem, kako bi prenesel, če bi koga resno poškodoval, da ne omenjam najhujšega.

Mah, jst tudi take pustim naprej. Sej z M3-jem se itak ne spomnim, da bi sploh mel kakšnega takega ;) . Z drugimi avti pa. In kaj, če ti blenda? Spusti ga naprej in bo vse kul.

Za doživljat excitement imaš dirkališča.

Kaj mene briga? Ko nisem na cesti prav nič, mi je vseeno če se zapičiš v prvi kandelabr. Tu mi je žal edino mojega davkoplačevalskega denarja, ki bo šel za popravilo in čiščenje le tega. Me pa briga, ko sem na cesti tudi jaz in prihaja do debilnih prehitevanj motor z motorjem čez ovinek, ker pač dirkači mislijo, da ker imam ogromen motor, da je tudi neokreten. Naenkrat je prehitevalec na levem pasu, nasproti ravno takrat po vsej verjetnosti vozilo, pri umikanju eden drugem smo pa v njem vsi. Podobno se dogaja tudi na ravninah, kjer imajo vsi vedno dovolj prostora po njihovi presoji. Kako paziš pri 230 km/h na uro na druge udeležence bi se dalo pa še razpravljat...Velika večina dandanes na cesti ne misli na nič drugega, kot samo na dvigovanje adrenalina v višave.

Zdej mam pa dost. Grem...tisti, ki se najdete v prejšnjih mojih opisih se zaradi mene vsi pobijte na cesti, kjer so omejitve, policisti, radarji in pa predvidevanje brezvezni...dokler me ni v bližini...prej ali slej se boste sigurno...

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je na enak način razmišljal tudi on:
Tega ne veva niti ti, niti jaz. Policija je sicer kot vzrok navedla preveliko hitrost, ampak to je itak normalno (v nekem spreobrnjenem smislu), če ne najdejo drugega.

MarduK:

Kako paziš pri 230 km/h na uro na druge udeležence bi se dalo pa še razpravljat...

Ne spreobračaj mojih besed. Na motorju namreč nimam tempomata, tudi če bi ga imel ga verjetno ne bi nastavil na 230. Tam, kjer je promet, vozim pač počasneje ali kakorkoli že.

Počutim se dežurni krivec za vse slabe izkušnje ki ste jih imeli na cesti. Navajate primere, ki naj bi jih počeli meni podobni, v katerih se pa ne prepoznam. Res je težko tako komunicirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ergo si jemljem pravico, da te posljem kamorkoli hocem. ...

O enakosti vse res. O pošiljanju kamorkoli, pa le še en nasvet. To so osebne žalitve in kot take nedovoljene tu, lahko pa celo sankcionirane še kje drugje. Zato ti še enkrat svetujem, da tega enostavno ne počneš in se pač pogovarjaš z argumenti.

Ker prav vsega pa res ne mislim požreti. In bom tekel jokat pristojnim. OK?

... Zame nepredvidena situacija sigurno ni otrok za žogo na cesti v naselju, stara mama, ki zapluži po tleh z biciklom v naselju, traktor iz vidne dovozne poti (ki ti zapelje na cesto v zadnjem trenutku) v naselju ipd. To so vse situacije, ki so predvidene, zato je tudi vožnja v naselju omejena na 50 km/h oziroma v določenih odsekih še na manj, ravno zaradi teh predvidenih situacij.

V naselju je 90% stvari predvidenih in jih lahko pričakuješ kadarkoli. Nekateri so pač tako tumpasti in omejeni, da jih nikoli ne pričakujejo, kakšne so posledice pa vemo vsi. Žal. ...

:worship:

...

Počutim se dežurni krivec za vse slabe izkušnje ki ste jih imeli na cesti. Navajate primere, ki naj bi jih počeli meni podobni, v katerih se pa ne prepoznam. Res je težko tako komunicirati.

Mogoče bi moral premisliti Fritzev predlog o zamenjavi foruma. Bi bili vsi veseli. Se je težko pogovarjati z nekom, ki venomer obrača besede in je prepričan, da je prav tisto, za kar vsi ostali trde da ni.

Veš, vsega pač ne moreš kupiti. Tudi občudovanja in pozornosti ne. Ga je treba kako drugače, predvsem pa kje drugje zaslužiti.

Med sebi enakimi bi verjetno lažje komuniciral, saj veš, tuljenje v isti rog.

Pa da ne pozabim:

Vožnja po ali malo nad omejitvijo je torej počasna in nevarna. Bravo! Kako bi rad da ti aplavdiram. Sede na riti ali naj se postavim na glavo in ploskam s stopali?

No sedaj pa bi te prav lepoooooo prosil, da tu spodaj citiraš tisti del mojega posta, kjer sem jaz to napisal.

Potem pa bova videla ali sem jaz tako pozabljiv ali pa ti navaden nakladač. Pa ne spreglej tega posta, ker ti ga bom repliciral na vsako tvojo objavo! Lahko verjameš! In opravičil ne sprejemam, ga pa bom napisal sam, če boš to mojo izjavo v tej temi našel! In nikakor ne mislim biti tiho na ukaz nikogar!

Tvoje opravičilo je namreč precej trhlo.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšno budalo si ti res. Jokaš kako te drugi žalijo, ti pa počneš povsem isto. Poleg tega si še tečen kot 5 letni otrok. Grow up!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšno budalo si ti res. Jokaš kako te drugi žalijo, ti pa počneš povsem isto. Poleg tega si še tečen kot 5 letni otrok. Grow up!

Kaj res? No, pa mi sedaj prosim citiraj žaljivje iz mojih postov. In vedi, da sem skrajno resen in tako tudi jemljem debate o resnih zadevah.

Da ne bom spet citiral že prejšnjo tvojo laž, si jo sedaj kar sam preberi.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Sonny4, me pa še nekaj zanima. Namreč iz tvojega posta ni razbrati motocikla, ki bi ga vozil. Pa me zanima če sploh voziš kaj na dveh kolesih in kaj bi to bilo. Tako iz ferbca in lažje osebne presoje tvojega razmišljanja. Saj nam boš to zaupal, kajne?

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res? No, pa mi sedaj prosim citiraj žaljivje iz mojih postov. In vedi, da sem skrajno resen in tako tudi jemljem debate o resnih zadevah.

Da ne bom spet citiral že prejšnjo tvojo laž, si jo sedaj kar sam preberi.

Ni mi treba daleč, da najdem žalitev:

"Med sebi enakimi bi verjetno lažje komuniciral, saj veš, tuljenje v isti rog. - HHV"

Če bi bil ti tega vreden, bi si vzel čas, šel brskat nazaj po tvojih postih, in ti predočil vse žalitve. Ampak na tvojo žalost tega nisi vreden.

Kot drugo, se ne lažem. Ko sem te napačno citiral, sem se ti za to takoj opravičil. Vendar ti si tako nekulturen in nedorasel, da tega nisi sposoben sprejeti in mi v stilu 5 letnega otroka to še vedno porivaš pod nos. In da ne bo pomote, do tebe nisem kulturen, ker si tega ne zaslužiš. Spoštujem samo tiste, ki so spoštovanja vredni.

Pa me zanima če sploh voziš kaj na dveh kolesih in kaj bi to bilo.
CBR1000RR, l. 07. Pred tem sem imel še dva ss.

Sedaj, ko veš za obe moji prevozni sredstvi, bi bilo lepo, da nam vsem zaupaš še svoje. To ni mišljeno kot "kdo ma boljšega". Zaradi mene imaš lahko poršeje in tadražjega harleya, ali pa fičota. Samo zanima me.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi treba daleč, da najdem žalitev:

"Med sebi enakimi bi verjetno lažje komuniciral, saj veš, tuljenje v isti rog. - HHV"

Če bi bil ti tega vreden, bi si vzel čas, šel brskat nazaj po tvojih postih, in ti predočil vse žalitve. Ampak na tvojo žalost tega nisi vreden.

Kot drugo, se ne lažem. Ko sem te napačno citiral, sem se ti za to takoj opravičil. Vendar ti si tako nekulturen in nedorasel, da tega nisi sposoben sprejeti in mi v stilu 5 letnega otroka to še vedno porivaš pod nos. In da ne bo pomote, do tebe nisem kulturen, ker si tega ne zaslužiš. Spoštujem samo tiste, ki so spoštovanja vredni.

CBR1000RR, l. 07. Pred tem sem imel še dva ss.

Sedaj, ko veš za obe moji prevozni sredstvi, bi bilo lepo, da nam vsem zaupaš še svoje. To ni mišljeno kot "kdo ma boljšega". Zaradi mene imaš lahko poršeje in tadražjega harleya, ali pa fičota. Samo zanima me.

O meni vse kar je za javnost govori moj profil, ki si ga lahko pogledaš. Tudi kaj stalno vozim.

Drugače pa vidim, da ne ločiš osebnih žalitev, ko nekoga obkladaš z žaljivimi pridevniki a'la budalo ipd., od kritike in opisa.

Pač nekaj povezano s/z ne/kulturo o kateri govoriš.

Najino brezplodno debato bom pač zaključil s navajanjem Fritza, da sem vesel, da ne delim tvojega razmišljanja niti načina razmišljanja, da o komunikaciji ne govorim. In še bolj bom vesel, če ne bom s teboj delil istega časa in lokacije na cesti.

Pač bolje tako, ker sem moderatorjem pač nekaj obljubil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!