Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Podlehnik!! - bencinska postaja. Verjamite, ker sem tu doma...tu so pa nonstop policaji pa radar. se celo z neko astro al s cim so se zadnic pelali za enim pa vstavli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej dobis po pošti da moras k sodniku potem greš tja s čim bolj verjetnim izgovorom inpotem moraš čakati na kuverto na kateri bo pisalo odločba sodišča, ali pa nekaj podobnega.

A tebe so že dvakrat? A si kej plaču? Še to, a morš jt v sobo k sodniku sam al gre lahk kdo s tabo? Ne jst tem sam švicu, kaj zaj bo. Me vsaj zajebat ne morjo.

Do sedaj mi ni bilo treba se nič placevat. Čaka pa me še en obisk tam (radar 2.) in upam, da mi ne bo dala kaksne položnice. Če ti na vabilu ne pise da mora kdo s tabo gres pač sam in vratarju pokazes vabilo, on ti pa pove v ker štuk in pred katera vrata moraš it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če jo daš delat na pante, da ti pri vlki hitrosti "plapola" zadaj, če se pa počasi voziš pa maš en magnetek, ki jo drži spodaj?

Ne vem ce je to glih tak. Stvar namrec ne more bit odvisna od hitrosti ampak samo od giba tvoje desne roke na gasu, ki je z zajlo povezan na pant/tablico. To pomeni ce das v 1. naenkrat gas do amena bo tablica ze v prvi stala pokonci, lahko pa vozis 120 v 6. pa mas minimalni gas in ne bo...predvidevam :rolleyes: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če jo daš delat na pante, da ti pri vlki hitrosti "plapola" zadaj, če se pa počasi voziš pa maš en magnetek, ki jo drži spodaj?

Ne vem ce je to glih tak. Stvar namrec ne more bit odvisna od hitrosti ampak samo od giba tvoje desne roke na gasu, ki je z zajlo povezan na pant/tablico. To pomeni ce das v 1. naenkrat gas do amena bo tablica ze v prvi stala pokonci, lahko pa vozis 120 v 6. pa mas minimalni gas in ne bo...predvidevam :rolleyes: :)

Jas sn mislo, da zaradi vetra. No, kajvem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PantTabličarji = Zmuzneti

...

"Posle jebanja samo još kajanje" ali nekaj podobnega so rekli naši južni bratje

...

ali na kratko, ne ga srat, če ne misliš prevzeti odgovornosti!

...

Imam občutek, da gredo tele tablice na pante, prehitra in nevarna vožnja, neodgovornost pa še kaj, nekako povezano skupaj.

Tudi če ga tišiš, je treba malo gledat kje in kako ga tišiš! Potem imaš veliko možnosti, da se radarju izogneš, saj folk kar rad poblenda. Če pa že kljub temu nagaziš, pa je..t ga, plačaj!

Jaz jemljem radarje kot prispevek policije k umirjanju prometa. Vsega, ne samo motoristov. In kot taki, so mi dobrodošli!

Sploh pa so radarji v glavnem samo v naseljih. Tam se pa že lahko malo umiriš, a ne?!

LP HHV

(PrvegaMajaPlačalRadarPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa so radarji v glavnem samo v naseljih. Tam se pa že lahko malo umiriš, a ne?!

Ali mi lahko potem po pravici poveste koliko vozite po prazni Celovški (šiška)sredi noči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko potem po pravici poveste koliko vozite po prazni Celovški (šiška)sredi noči.

Ce primerjam z podobno v MB...90-120 Po osvetljenem mestu je ponoci dosti lazje in varneje das po gasu kot izven mesta (vecina naselij in nenaselij, itak nic ni osvetljeno razn kaka gostilna) kjer se en klinc vidi!

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa so radarji v glavnem samo v naseljih. Tam se pa že lahko malo umiriš, a ne?!

Ali mi lahko potem po pravici poveste koliko vozite po prazni Celovški (šiška)sredi noči.

Kakšnih 70 - 80. Nimam težav relativno počasi po mestu vozit. Težje mi je furat kakšno odprto cesto, lepe ovinke, potlej pa padeš v naselje, sicer zmanjšaš, a na števc ne gledaš, pa je koj 75 tam, kjer bi moralo biti 50.

OK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa so radarji v glavnem samo v naseljih. Tam se pa že lahko malo umiriš, a ne?!

Ali mi lahko potem po pravici poveste koliko vozite po prazni Celovški (šiška)sredi noči.

Hm...sploh ne vozmo.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, da ce pac vozs prehitr in te zato dobi radar pac kazen placas in se ne drkas z zastaranjem, ker se mi zdi da je treba prevzeti odgovornost za svoja dejanja, pa ceprov se zdijo prekrski se tok banalni. Sploh pa je motor luksuz, za katerega zmecemo mnogo $$$ za opremo, vzdrzevanje,.... in mislm da % od stroskov za motor, ki ga predstavljajo kazni dosega kvecejmu 10% na sezono (vsaj pri normalnih motoristih).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak sam odgovarja za svoja dejanja! Če sem naredil prekršek ga tudi plačam. V naselju se večinoma peljem zelo blizu omejitev in ko vidim radar niti ne poskušam zmanjšati hitrost. Pa me nikoli ne ustavijo za tistih 10-15 km preveč. Se pa lahko zgodi da spregledaš kak znak ali pa nisi polno skoncentriran in se pelješ precej hitreje kot je omejitev in če te takrat dobijo - j*** ga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazni pri nas so kar drage za Slovenski žep!

Stric(neki blizi) v Avstraliji pravi pa tako:

Pri njih ne vidiš policajev...ma ni šans....če jih rabš pridejo kr s helihopterjem k teb...če vozš prehitro dobiš sam sliko domov in plači(v mestih...kamere na drogih..in merilci hitrosti)!

Če pa že dobiš kazen....se jočš 1 mesec zakaj si bil taka mona ....so kazni astronomske! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skozi naselja nikoli več kot 30+! Največkrat od 10-20 čez pa ni nobenga problema, pa kazen ne razmeroma nizka.

Mal drugač je, če se prpeleš v naselje kot sneta sekira, a ne!?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazni pri nas so kar drage za Slovenski žep!

Stric(neki blizi) v Avstraliji pravi pa tako:

Pri njih ne vidiš policajev...ma ni šans....če jih rabš pridejo kr s helihopterjem k teb...če vozš prehitro dobiš sam sliko domov in plači(v mestih...kamere na drogih..in merilci hitrosti)!

Če pa že dobiš kazen....se jočš 1 mesec zakaj si bil taka mona ....so kazni astronomske! <_<

Že v letošnjem letu se nam obeta premični radarski merilnik, ki ga bodo postavljali na AC. Ta bo povezan s policijskim računalnikom (rep. prometna), domov dobiš le slikco in položnco. (pa Provida, Multanova, laser) S..T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) a je možno da te ujamejo na radar, in dobis kazen če u naselju pri omejitvi 40 divjaš kolesom 50? :)

Dvomim da se bo sploh spravo merit kolesarja...razn ce mu je strasno dolgcas...sicer pa ja, VSAK udelezenec v prometu je lahko kaznovan zaradi neupostevanja CPP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) a je možno da te ujamejo na radar, in dobis kazen če u naselju pri omejitvi 40 divjaš kolesom 50? :)

Dvomim da se bo sploh spravo merit kolesarja...razn ce mu je strasno dolgcas...sicer pa ja, VSAK udelezenec v prometu je lahko kaznovan zaradi neupostevanja CPP.

Polcaji so norci. Pred našo bajto zlo radi merjo pa sem ga enkrat gledu. K ni mel druzg dela je meru vlak pa enga ptiča :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) a je možno da te ujamejo na radar, in dobis kazen če u naselju pri omejitvi 40 divjaš kolesom 50? :)

Možno! Mojga so ujel ko je letu celih 87 pr 50 omejitev. Še dobr da so ga poznal, drgač bi pa fajn predlog sodniku padl. Sej sodnik še polcaju nebi vrjel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) a je možno da te ujamejo na radar, in dobis kazen če u naselju pri omejitvi 40 divjaš kolesom 50? :)

Možno! Mojga so ujel ko je letu celih 87 pr 50 omejitev. Še dobr da so ga poznal, drgač bi pa fajn predlog sodniku padl. Sej sodnik še polcaju nebi vrjel.

Za tole brzino so pa po moje samo tri mozne razlage:

1. Nekdo ali nekaj ga je slepalo oz. porivalo

2. Imel je polno zalogo pasulja iz originalnega fizola preklarja iz Zgornje Kungote

3. Policaji so merli na vznozju precej strmega hriba

(...ali pa "oba troje") :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!