Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
ni  varjante, poleg časa je denarni strošek le priporočeno pismo 2x (500sit)

deluje 100%, samo prava volja mora biti, sej ko se dobiva spomladi na Rakitni ti bom razložu :D  :wink:

No malo prepozno!

V nedeljo sm na gorenskem dobu kazn ker sem namesto 60 vozu namerjenih 93km/h!!! :o :shock: :shock:

No ja sam stric polcaj je bil ful prizanesljiv saj mi je dal kazn 'samo' 10.000sit in sem takoj plaču tistih 5.000sit!Vsekakor velik denarjka ampak loh bi blo več!! :idea: :arrow: :!:

Ja nameru me je pa na začetku avtoceste k se pelješ iz bleda proti ljubljani in kao da je tam delovišče!Ja ja kak bager bi mi loh prekrižal pot valda pa nedelja je bla k so vsi počival!!!!!Zakon je zakon!K pa mim šole letiš z 70km/h pa nikjer nobenga capsa!!

Hitra vožnja ni poceni!!! :wink:

Ampak užitek pa je užitek!! :!: :twisted:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hitra vožnja mora biti v prvem vidiku varna, neogrožujoča in neizzivajoča (položnic) :twisted:

gorenjci so pa itak kurbe** :lol: , tut mene so na sred avtoceste nameril :evil:

OK, čas je in ni denar, kakor si narediš v kakšnem primeru :lol: , vsekakor ni dobro tega denarja negativno producirat na cestah mimo šole ipd...zato se pa drugačne stvari dogajajo na terenu, takrat se pa možgane izklop, pa samo še instinkt vodi 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gorenjci so pa itak kurbe

Ejga, a b se ti rd krvau useknu :?: :splat: :D

No, vidte, tkole prbližn je pa nš obrambn ministr ratov "Lidija iz armije".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bili na relaciji Portorož - Ljubljana na stari cesti natanko 3. radarji!!Temu oni pravjo veriga!Merjo pa na najbolj nemogočih mestih!!Tok folk da veste polcaji so kt martinčki ko posije se vsi s svojimi radarji sončijo za kakim toplim zidom!!! :? 8) :roll: :twisted: :wink: :D

Pa počas vozte ( tam k so radarji valda )!!! :shock:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nekdanji Vzhodni Nemčiji so policaji ob avtocestah (ki so bile brez ograj za divjad) parkirali svoje radarske avtomobile v obcestne hoste in jih maskirali z maskirnimi mrežami, potem pa z radarji streljali na divjaške trabije in burgije.

So izgleda naši policaji tudi odkupili te avtorske pravice.

V glavnem beda jih je videti, ko se gredo partizane in Nemce ali kavboje in indijance. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep, vsak cajt boš lahk vidu polcaja k bo oblečen u veje pa listje z maskirno farbo po fris namazan prletu it hoste :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo kaj slišal o tem, da naj bi bilo po Sloveniji postavljenih že nekaj stacionarnih radarjev - pa s tem niso mišljene kamere za nadzor prometa, ampak škatle velikosti videorekorderja, ki te udari po žepu :? :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, to je bilo samo zaslišanje tvoje stranipravljice. Sodstvo se odloči neodvisno, v tišini in praznini svoje pisarne. Pismo še pride :twisted: :wink:

Pismo že prišlo, nič poloznice ampak ukor.

BTW a mogoče kdo slučajno ve kaj sledi ukoru, ker se moram v pondelk spet zagovarjat zarad 20m po kolesarski stezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..proračun je potrebno nekako polniti...orožniki samo opravljajo svoj poklic !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za avto nabavil laser echo in stvar do sedaj deluje 100%.

Kaj pa je to :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za avto nabavil laser echo in stvar do sedaj deluje 100%.

Je to slučajno radar detektor,ki oddaja signale(aktivni) in ne samo sprejema???

Menda so dragi ko vrag,vprašanje pa je če res delujejo v praksi tako kot v teoriji!?

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Test v Avto magazinu pravi da so detektorji neuporabni, na DSF pa so se izkazal in detektorji in jammerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jaz dodam svojo izkušnjo.

Leto in pol nazaj so me namerili na radar na Tržaški cesti (tista ravnina od dolgega mosta proti brezovici - stali so pod nadvozom). Skratka, bila je noč, prometa nobenega, razen 100m pred menoj je vozil nekdo. No, v glavnem, peljal sem 87km/h (namesto 50). Policist mi pravi, da bom dobil sodnika za prekrške (hitrost prekoračena več kot 30km/h). No in od takrat čakam in čakam na pošto ... pa je kar nekako ni. Minilo je pa od tega kot že rečeno, skoraj eno leto in pol. Jest upam, da so pozabili name.

Sem pa slišal, da če ti v enem letu od datuma prekrška ne pošljejo po pošti obvestila, da v tem primeru prekršek zastara (oz. nekateri pravijo tudi, da relativno zastara). Če pa ti pošljejo v roku enega leta, potem se pa zastaralni rok raztegne na 2 leti (absolutni zastaralni rok).

V glavnem, nekdo pravi, da je to res, nekdo da ni, in jest ne vem več, pri čem sem. Upam samo, da je to vse skupaj res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleron, rešen si...brez skrbi, drugič pa vseeno počasneje vozi, da kompenziraš "popust", ki so ti ga dali

prbl 70.000 in 3 pike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!