Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Avgusta se odpravljam v dolomite za 5 dni. Vsega se mi ne da prebrati pa me zanima kje je najbolša izhodiščna točka, da imaš vse prelaze na dosegu? Za spanje mi je jasno, da morm rezervirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno pri njej v hotelu. Lahko jo pokličeš kar po telefonu in se dogovoriš za sobo.Sedaj nas je kar nekaj motoristov, 5 motorjev iz Bolgarije, iz Francije in eden iz Švice. Hotel tudi Mottorad priporoča. Je pa Gabriela zelo vesela slovencev, kdor pa možu prinese kremšnite, je deležen privilegijev...

Je pa hotel pravljično lepa izhodiščna točka za izlete na vse strani, midva z najdražjo delava potem izlete na vse strani , lahko začneš kar s Passo Gardena, ki je 1 km oddaljen.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, bisson pravi:

Sem ravno pri njej v hotelu. Lahko jo pokličeš kar po telefonu in se dogovoriš za sobo.Sedaj nas je kar nekaj motoristov, 5 motorjev iz Bolgarije, iz Francije in eden iz Švice. Hotel tudi Mottorad priporoča. Je pa Gabriela zelo vesela slovencev, kdor pa možu prinese kremšnite, je deležen privilegijev...

Je pa hotel pravljično lepa izhodiščna točka za izlete na vse strani, midva z najdražjo delava potem izlete na vse strani , lahko začneš kar s Passo Gardena, ki je 1 km oddaljen.

Kateri hotel in tel. številka?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Schultz said:

Prelaz Tonale, mrzlo vetrovno

Bil na Tonale kake 14 dni pred tabo. Tudi mene je zeblo, pa sem si v prvi štacuni kupil velur za pod jakno. Čez Gavio sem še nekako zdržal, na Tonale pa čajček in velur. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, gaberkosir pravi:

Bil na Tonale kake 14 dni pred tabo. Tudi mene je zeblo, pa sem si v prvi štacuni kupil velur za pod jakno. Čez Gavio sem še nekako zdržal, na Tonale pa čajček in velur. :)

Ja res, v Dolomitih res nikoli ne veš. Midva sva imela lani sredi septembra čudovito vreme. Na Stelviu je bilo npr. ob 9. uri zjutraj 13°C.

Je bil pa teden dni prej sneg...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ne bo ontopic pa vendarle, jutri imam namem se zapeljati čez Passo di Pramolio, ima mogoče kdo podatek, če je prelaz odprt oz kako bi preveril zapore cest na tistem koncu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, 4janic pravi:

Verjetno ne bo ontopic pa vendarle, jutri imam namem se zapeljati čez Passo di Pramolio, ima mogoče kdo podatek, če je prelaz odprt oz kako bi preveril zapore cest na tistem koncu?

Mokrine po naše :) (Passo di Pramollo / Naßfeld pass)

Je odprto, samo en semafor je vmes.

Za FVG lahko pogledaš na teh straneh:

http://mobile.cciss.it/viabilita/CCISSMobileTraffico/gotoRegion.do?strRegion=Friuli+Venezia-Giulia

http://www.fvgstrade.it/ordinanze.aspx

https://www.tuttocitta.it/traffico/friuli-venezia-giulia

Popravljeno . Popravil 3nity
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se danes čez pelu ..... en semafor kjer je mal za počakat, pa na enem delu delajo kjer pa ni semaforja ... vse po kavbojsko :D, na avstrijski strani bp.

Ble pa danes na vrhu kar 3 tedeemke, pa vse tri slovenske :D

Popravljeno . Popravil Danilo D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil pred cca 1 mesecem, pa je na avstrijski strani precej drselo, predvsem v spodnjem delu na zalivkah asfalta. Po njih je bil posut nek bel prah...

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, dreja_123 pravi:

Jaz sem bil pred cca 1 mesecem, pa je na avstrijski strani precej drselo, predvsem v spodnjem delu na zalivkah asfalta. Po njih je bil posut nek bel prah...

LP Andrej

Kokain :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtisi z današnjih Dolomitov: dren k pr norch! V Cortini zaprta cesta proti Avstriji. Obvoza ni. Povratek preko Tolmeza edini mogoč.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Vito23 said:

Najlepše je pa to, da v Livigno tankaš za 0,97€/l :)

če je pa to najlepše od cest, ki jih omenjaš pa ni hudič, de morm prašat: kok si pa pršparov? mislm, zarad tega 1x tankanja

ne zajebavam, ampak se mi zdi, da si razliko v ceni napram IT popil v St. Moritzu..... če bi pa u Švic še kšn šnicl od bliz povohu, bi pa vedu.... de je tole en... (pa napiš kar hoč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, Vito23 said:

Občutek je samo fajn ko vidiš, da si natankal več kot pa moraš plačat :)

po pa tko že v defoltu napiš, de mi ne dviguješ piskra     :):)  ker tale livigno pa cena bencina je kr popularen.... tle sicer nism tankov, k sm imu skorej polno še iz st.moritza je pa prbližen glih kokr, k sm šu po španij pa portugalskem in tankal v andori.... matr kwa sm pršparov :):):)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!