Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Od tu prihaja cviljenje. Igličasti ležaj s košem sklopke.

Vara.jpg

Popravljeno . Popravil athlon
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@athlon  Na ta nosilni ležaj nisem pomislil... Menjal sem lamele in plošče pa je blo isto zato sem izključil sklopko za cviljenje...

En znanec ima varaderko ki gre proti 300 tisoč, pa res zelo izrazito cvili.... zelo :) na moji je blo precej bolj tiho pri 100 tisoč...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Nekaj me zanima glede prednjega vzmetenja  pri moji Hondi pa, ker je na tem forumu najbrž kar nekaj lastnikov teh mrcin bi prosil za vaše mnenje . Opazil sem ,da se mi pri posedanju prednjih vilic pojavlja kar nek zvok sploh če na mestu stisnem zavoro in potiskam krmilo navzdol. Se prav čuti na krmilu to posedanje. Ampak nikjer ni zaznati nobene zračnosti ko dvignem kolo in ga premikam. Danes sem bil pri mehaniku in je sam preveril to zadevo pa je rekel da vse to dogaja zaradi plavajočih diskov in zavornih čeljusti, ki se premikajo zaradi takega sistema zaviranja. Lep pozdrav in hvala za kakšen odgovor pa seveda srečno na cesti. Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, inštruktor66 pravi:

Pozdravljeni. Nekaj me zanima glede prednjega vzmetenja  pri moji Hondi pa, ker je na tem forumu najbrž kar nekaj lastnikov teh mrcin bi prosil za vaše mnenje . Opazil sem ,da se mi pri posedanju prednjih vilic pojavlja kar nek zvok sploh če na mestu stisnem zavoro in potiskam krmilo navzdol. Se prav čuti na krmilu to posedanje. Ampak nikjer ni zaznati nobene zračnosti ko dvignem kolo in ga premikam. Danes sem bil pri mehaniku in je sam preveril to zadevo pa je rekel da vse to dogaja zaradi plavajočih diskov in zavornih čeljusti, ki se premikajo zaradi takega sistema zaviranja. Lep pozdrav in hvala za kakšen odgovor pa seveda srečno na cesti. Boštjan

če bi tole pisanje postavil v pravo temo, bi dobil prej odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika noga oz. škornj, potrebuje daljšo menjalno ročico ;)  ...Touratech hebl, menjavanje sedaj mnogo lepše in udobneje.

 

 

20180425_183826_resized.jpg

20180425_183843_resized.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, gift pravi:

Velika noga oz. škornj, potrebuje daljšo menjalno ročico ;)  ...Touratech hebl, menjavanje sedaj mnogo lepše in udobneje.

 

 

20180425_183826_resized.jpg

20180425_183843_resized.jpg

Koliko si plačal za tole? Jaz imam tudi malo probleme zaradi moje tace (49 cifra).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 €  v Avstriji. Jaz imam pa 47 škornj, tako da poznam kaj te matra :) . Sedaj je 1A, pa gor se šalta 100% boljše (direkt na akso) dol se pa šalta 300% boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, gift pravi:

30 €  v Avstriji. Jaz imam pa 47 škornj, tako da poznam kaj te matra :) . Sedaj je 1A, pa gor se šalta 100% boljše (direkt na akso) dol se pa šalta 300% boljše.

Na spletni strani je ne najdem! Je narejena za Varadero ali za kak drug motor. Lahko daš link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, gift pravi:

Velika noga oz. škornj, potrebuje daljšo menjalno ročico ;)  ...Touratech hebl, menjavanje sedaj mnogo lepše in udobneje.

 

 

20180425_183826_resized.jpg

20180425_183843_resized.jpg

Tudi tačke imaš neoriginalne kje si pa te kupil? Imajo spodaj tudi vijak za zaščito tačke med drsanjem in ali se ga enostavno dobi, ker meni za originalne tačke pri ASu že kako leto ne morejo dobiti tej je....h vijakov :-@

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, prava stvar. Tudi jaz bi imel.....................prosim za info kje kupiti.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tačke SW Motech - Varadero 1000 kit - vijaki so zraven

 

SW-Motech Footrest Kit Honda Varadero 1000

 

Menjalna ročica - Touratech Original za H. Varadero. Samo je razprodana v Nemčiji in Avstriji.

Da se še kupit tukaj:

 

https://www.1motoshop.com/adventure-motorycle-footpegs-pedals/938-touratech-gear-shift-lever-for-honda-xl1000v-varadero-all-years.html

in

https://www.ebay.co.uk/itm/Touratech-Gear-Shift-Lever-for-Honda-XL1000V-Varadero-all-years-/191526619802

 

 

20161009_192302_resized.jpg

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎26‎.‎4‎.‎2018 ob 10:38, Scottie pravi:

Tudi tačke imaš neoriginalne kje si pa te kupil? Imajo spodaj tudi vijak za zaščito tačke med drsanjem in ali se ga enostavno dobi, ker meni za originalne tačke pri ASu že kako leto ne morejo dobiti tej je....h vijakov :-@

Vijake za drsanje po tleh kupiš zaprte M8 matice in navojni zatič (ali pa navojno palico narežeš) zalepiš z Locktite ali pa tesarol barvo.

preverjeno ker pri meni je bil to potrošni material. 

Jaz sem dajal iz INOX da se ni iskrilo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Če kdo potrebuje rezervoar za gorivo za SD1 & zgodnji SD2 naj mi javi. Plac mi zavzema, stran pa mi ga je škoda vrečt.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, KNNMS pravi:

Pozdravljeni!

Če kdo potrebuje rezervoar za gorivo za SD1 & zgodnji SD2 naj mi javi. Plac mi zavzema, stran pa mi ga je škoda vrečt.

LP

Zdravo. 

Jaz bi ga imel... Ce ni prevec slab, moj je sicer vredu sam je ze ene 10 plasti barve gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Kawl pravi:

Zdravo. 

Jaz bi ga imel... Ce ni prevec slab, moj je sicer vredu sam je ze ene 10 plasti barve gor

Je prva barva (siv), sam ma par bunk. Lahko ti jih jutri poslikam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, KNNMS pravi:

Je prva barva (siv), sam ma par bunk. Lahko ti jih jutri poslikam.

Bunke me ne motijo. Poslikaj ce se ti ljubi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Ob 11. 5. 2018 ob 10:56, Kawl pravi:

A kdo prodaja športne rore za Varaderota ?

+ centralno stojalo , če kdo prodaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

a se komu vala slučajno stranska zaščita izpuha (smer vožnje leva stran)? Kupim.

Hvala za odgovor.

lp,

 

pleh.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Prodam. Za SD01. Odlična zadeva. S tem setom dobiš enkraten motor. Jaz sem svojega prodal...

Gre pa za YSS zadnji amortizer. Odlična kvalteta. In pa Wirth progressive sprednje vzmeti. Vse skupaj rabljeno 3000km. Kot novo

20180626_182026.jpg

20180626_182032.jpg

20180626_182056.jpg

20180626_182108.jpg

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pozdravljeni.

Šok od šokova

Danes postavim varico iz garaže.

 Vžge normalno.

Ko jo pa hočem postavit nazaj pa ne vžge.

Ni tistega značilnega piska, ko daš kontakt in preden zalaufaš.

Kot da bi črpalka za bencin bila fuč.

Pogledam varovalke in vse ok

Motor pa samo vergla.

Hvala za odgovore.

Lep dan še naprej.

Popravljeno . Popravil Jetam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Jetam pravi:

 

Pozdravljeni.

Šok od šokova

Danes postavim varico iz garaže.

 Vžge normalno.

Ko jo pa hočem postavit nazaj pa ne vžge.

Ni tistega značilnega piska, ko daš kontakt in preden zalaufaš.

Kot da bi črpalka za bencin bila fuč.

Pogledam varovalke in vse ok

Motor pa samo vergla.

Hvala za odgovore.

Lep dan še naprej.

po pomoti sitkalo, ki je prekinilo električni tok do pumpe? pri enih motorjih pusti verglat...

ali stikalo na tački, da se je zataknilo in isto ne pusti...

poglej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Jetam pravi:

 

Pozdravljeni.

Šok od šokova

Danes postavim varico iz garaže.

 Vžge normalno.

Ko jo pa hočem postavit nazaj pa ne vžge.

Ni tistega značilnega piska, ko daš kontakt in preden zalaufaš.

Kot da bi črpalka za bencin bila fuč.

Pogledam varovalke in vse ok

Motor pa samo vergla.

Hvala za odgovore.

Lep dan še naprej.

HISS lučka se ugasne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!