Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 urami, Arzen pravi:

Tale tema bi se morala zapret.  :BUA:

Ker vem ,da leti tudi name ti bom prilimal samo to in zaključil , pa ne leti na tebe .........

 

17632232_1893677710908762_2966327680019500463_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

ti se zadaj voziš, a ne?

In?

Aja, če bi vozila motor potem mi je dovoljeno vse, tudi neandertalsko obnasanje:panic:na raznih forumih  .

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni pa se ženska smili.......

Ne vem, katera zaporedna serpentina je, mogoče pa je bila tudi že utrujena in naveličana teh ovinkov, padla ji je koncentracija, v ovinku je odbluzila, ko je zagledala nasproti vozečega motorista je zabremzala in izgubila tla pod desno nogo.

Vsaj tako nekako.........

Tudi glede na njuno opremo, izgledata bolj turista kot motorista......

V komentarjih spodaj je eden napisal, da si motorje izposojajo, potem pa je kar je......

Drugače pa imam na tem forumu najraje Borutta in Kmeta v kombinaciji :panic:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, KARMEN1 pravi:

Meni pa se ženska smili.......

Ne vem, katera zaporedna serpentina je, mogoče pa je bila tudi že utrujena in naveličana teh ovinkov, padla ji je koncentracija, v ovinku je odbluzila, ko je zagledala nasproti vozečega motorista je zabremzala in izgubila tla pod desno nogo.

Vsaj tako nekako.........

Tudi glede na njuno opremo, izgledata bolj turista kot motorista......

V komentarjih spodaj je eden napisal, da si motorje izposojajo, potem pa je kar je......

Drugače pa imam na tem forumu najraje Borutta in Kmeta v kombinaciji :panic:

Trojčka bi ? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Arzen pravi:

Tale tema bi se morala zapret.  :BUA:

pojdi ya moderatorja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Snecer pravi:

napačen trening škodi

Na teh poligonih vodijo,nadzirajo vaje in pokažejo natrenirani ljudje! Ni to avtošola ko un iz avta neki pameten!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu gledam, ta dva sta se že prej očitno nekaj "lovila", motorist brce v avto, ta pa skor v istem hipu hoče body check naredit motoristu in mu ne rata :)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snecer pravi:

tu gledam, ta dva sta se že prej očitno nekaj "lovila", motorist brce v avto, ta pa skor v istem hipu hoče body check naredit motoristu in mu ne rata :)

 

 

Čak Noris na motorju :lol1:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......znanje pridobljeno brez poligonov in inštruktorjev .....

 

18838351_10207965889179067_1346383655_o.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Kmet2 pravi:

.......znanje pridobljeno brez poligonov in inštruktorjev .....

 

18838351_10207965889179067_1346383655_o.jpg

Si tukaj kričal na vse grlo ? Še sedaj se menda sliši odmev :lol1::jezik:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kmet2 pravi:

.......znanje pridobljeno brez poligonov in inštruktorjev .....

 

18838351_10207965889179067_1346383655_o.jpg

Glede linije bi rekel,da imel pasulj prste vmes:sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Snecer pravi:

tu gledam, ta dva sta se že prej očitno nekaj "lovila", motorist brce v avto, ta pa skor v istem hipu hoče body check naredit motoristu in mu ne rata :)

 

 

In pol mene "drkate", ker napišem, da bi nekaterim pobral izpit. Sej se na posnetku lepo vidi, da je najebal en, k ni imel nč zraven tega prepira....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, sesir pravi:

Glede linije bi rekel,da imel pasulj prste vmes:sleep2:

Brez pasulja ni nič klobuk , pa Postonjski mora bit ,ostali ne veljajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Snecer pravi:

ta si jajca hladi al zakaj tako razkrečeno sedi?

Polna jajca sem imel :)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Polna jajca sem imel :)

Men glih zadnjič en policist komentiral,da imam preveč narazen noge...haha...je pa res,da imam veliko boljši občutek na skuterju,če imam noge na fostrasterjih za sopotnika in jih pač imam!Nisem pomislil na polna jajca...bom drugič povedal,če se spet kaj takšnega pripeti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Polna jajca sem imel :)

Zadnjič sva z @Matej207  opazovala enega modela na cestaku, ki je priletel mimo s tako razširjenimi nogami.

Nato sva oba poskusila s to tehniko oziroma načinom sedenja, jajca res lepo hladi, vendar mene kolki še danes bolijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

Zadnjič sva z @Matej207  opazovala enega modela na cestaku, ki je priletel mimo s tako razširjenimi nogami.

Nato sva oba poskusila s to tehniko oziroma načinom sedenja, jajca res lepo hladi, vendar mene kolki še danes bolijo.

to je tehnika, ki jo uporabiš na cestaku za boljše zaviranje :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

Zadnjič sva z @Matej207  opazovala enega modela na cestaku, ki je priletel mimo s tako razširjenimi nogami.

Nato sva oba poskusila s to tehniko oziroma načinom sedenja, jajca res lepo hladi, vendar mene kolki še danes bolijo.

Mogoče,ker si se le afnal?in s tem avtomatsko tiščal narazen,veter še bolj širil?

Ker nasplošno...večina,ki jih ima kao narazen imaš ti bolj občutek,da so narazen...saj če pogledaš kmetovo sliko...pač leva noga se odpre proti notranjosti ovinka... zunanja pa ni na motor naslonjena,nikakor pa ni razstegnjena...

Sam način sedenja in upravljanja z različnimi mopedi pač se razlikuje kako imaš občutek,da bolje kontroliraš mopi...

Navsezadnje zakaj bi morala biti zunanja noga naslonjena na motor saj pa se vidi,da se ovinek lepo pelje in nikakor ni potrebe po vlečenju motorja dol še z zunanjo nogo

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

.......znanje pridobljeno brez poligonov in inštruktorjev .....

 

18838351_10207965889179067_1346383655_o.jpg

mah to ni nič, js sm hodu še u partizansko šolo varne vožnje, poglej kaj dela zelje in klobase :P

12308756_964247346978151_4810314044726339848_n.jpg.35f0b174ef4e52041bd2128b3de61255.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

mah to ni nič, js sm hodu še u partizansko šolo varne vožnje, poglej kaj dela zelje in klobase :P

12308756_964247346978151_4810314044726339848_n.jpg.35f0b174ef4e52041bd2128b3de61255.jpg

In to z među gasom :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Ti pa tudi vsaki stvari verjameš in nasedeš. S takšnimi naslovi novinarji lovijo naivneže. Tebe. 

Zelo dobro se sliši pogovor med osebama, kajne. Poleg tega policist niti približno ni videl, kje je voznik prehiteval. Zato mu sploh ne more z gotovostjo očitati prehitevanje preko polne črte. In na koncu se nam lahko samo dozdeva, da je tekla beseda o polni črti in posnetku, kateri bi pojasnil dvom. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!