Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu maxiscooterja


balanca

Priporočene objave

Težko boš dobil rabljenega, ker je relativno nov motor. Mogoče kdo, ki ni zadovoljen, kar pa dvomim. To je odličen maxi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni, rad bi kupil Burgmana 650 Executive nekje od letnika 2007 pa do 2011, pa ne dobim nikjer nobene "pametne" ponudbe. Večinoma so vsi iz uvoza in se že na daleč vidi, da prevoženi kilometri niso realni. Kaj mogoče kdo ve za koga ki ga prodaja in da je skuter v dobrem stanju?

 

Hvala in lep pozdrav!

 

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, rad bi kupil Burgmana 650 Executive nekje od letnika 2007 pa do 2011, pa ne dobim nikjer nobene "pametne" ponudbe. Večinoma so vsi iz uvoza in se že na daleč vidi, da prevoženi kilometri niso realni. Kaj mogoče kdo ve za koga ki ga prodaja in da je skuter v dobrem stanju?

 

Hvala in lep pozdrav!

 

Marko

Nasvet prikolica pa sam po skuter v it pa uvoz pa si zmago za let 2007 je dajatev z homolgacijo cir 145€ se da kar ugodno kaj najti.

 

Drugače pa poglej za kakšen drug model cene rezervnih delov za burgmana so zlo velike pa še moje mnenje ,ki ga ni treba upoštevat burgman je zelo težek moped in zelo neokreten .  :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na burgmanu 650 mi je kar na enkrat začelo na kratko, vendar pogosto in naglas cvilit. Najprej sem mislil da je jermen, vendar se mi dozdeva kot bi bil kakšen ležaj, ki je tik pred zaribanjem. Ko je zacvililo je tudi malo zabremzalo (pocukalo). To je delalo nekje 10km, potem pa nič več in tudi danes ko sem se zapeljal ne.

Ni v kolesu, ker je zacvili tudi ko je bil na mestu prižgan. Ali je imel kdo podobne težave in bi mi svetoval kaj storiti? Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, maxiskuteraši!

Evo, prvi post čist na novo pečenega bodočega maxiskuteraša. Že nekaj časa berem tale forum in odločitev je padla:

po cca.15+ letih se spet spravljam motor - počasi kupujem Burgmana 650 Executive l.2005 do l.2007,cena med 3-4k€

Po branju vaših postov, sklepam da bolj kot ne poznate večina vse kar se vozi po Slo.

Vnaprej se vam vljudno zahvaljujem za pomoč, informacije in nasvete. Če kdo prodaja, mi prosim javi-včasih mi kaj uide.

Avtonet mi je ponudil par opcij, zato me zanima vaše mnenje. Lahko mi postate tudi direkt na moj mail.

Buba mi ponuja tole:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8257353

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=8277831

Privat pa tole:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7765191

Danes sem bil pri Roku v Rimskih, pa ima l.2002, ki pa mi je vseeno 12 let star,ni pa slab.

Se pa moram zahvalit za Davidu iz Teharij za par dobrih nasvetov in izhodišč.

Pač sem nekoč bil cestaš,čoperist. Skuterji in skuteraši so mi takrat bili hecni,da ne bom zinil kaj slabšega.

No, danes je pa to to. Tako je v lajfu.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,danes šibam v Austrio na ogled burgmana, po priporočilo prijatelja čez mejo.

Nekak odziva s strani obstoječih uporabnikov foruma ni bilo nažalost - pa drugič! ;)

Vseeno se pa zahvaljujem iz vljudnosti in želim obilo sreče vse motoristom na cesti in seveda tudi vsem, ki imamo radi veter v laseh

 

Hvala, ANdrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,danes šibam v Austrio na ogled burgmana, po priporočilo prijatelja čez mejo.

Nekak odziva s strani obstoječih uporabnikov foruma ni bilo nažalost - pa drugič! ;)

Vseeno se pa zahvaljujem iz vljudnosti in želim obilo sreče vse motoristom na cesti in seveda tudi vsem, ki imamo radi veter v laseh

 

Hvala, ANdrej

 

Kolikor vem so se lastniki burgmanov "vozili" okoli. Saj se bo še kdo oglasil če se ne boš odločil za tega v AUT.

Drugače pa se obrni na X raiderja ti bo še kaj svetoval. Pa kolikor vem ima Rok sedaj tudi mlajše. 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za podporo in pomoč pri nakupu motorja kolegom iz Austrije, pa seveda tudi Davidu iz Teharij za nasvete in debate.

Ich danke Ihnen herzlich für Ihre Hilfe, Kollegen aus Österreich in Kaufkraft

Doma je parkiran 07' Burgman exec,servisna knjiga in šraufan na poob.servisih,prvi lastnik...

In tako bo tudi ostalo.

Hvala in srečno vožnjo vsem na cesti.

Pa vesele velikonočne praznike.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem na novo pridružen član in vse lepo pozdravljam.Pred mesecem sem prodal Yamaho Fazer in sem se odločil za nakup maxi skuterja.Izbiram med Yamaho , Piaggom ,Gilero in Aprilio od 300-500 ccm.Cenovno nekje med 2000 in 3000 € z prevoženimi čim manj kilometri in slo.porekla.Vaša mnenja ,napotki in izkušnje so dobrodošla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

300ccm ne kupuj! Bo ti žal, ker so preslabi. Za ta denar pa že dobiš Hondo Silver wing, Yamaha T-Max ali Majesty in Suzuki Burgman. Med temi bi jaz izbiral. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm kupu Peugeota 400 pa ni nic preslab. Sicer pa se mi zdi da je takih s slovenskim poreklom ali malo kilometrov zelo malo. Oboje skupaj pa se manj. Moras pa se zavedat da je prehod iz motorja na maxija malo cuden. Se ne pelje tako kot motor..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm kupu Peugeota 400 pa ni nic preslab.

To pa zato, ker ima Piaggiov motor. :yea2:

Drugače pa pravim samo, da je treba gledat na kW, ker ti pridejo še kako prav, pri 300 kubičnih motorjih pa jih ni zadosti.

Popravljeno . Popravil MP3500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na novo pridružen član in vse lepo pozdravljam.Pred mesecem sem prodal Yamaho Fazer in sem se odločil za nakup maxi skuterja.Izbiram med Yamaho , Piaggom ,Gilero in Aprilio od 300-500 ccm.Cenovno nekje med 2000 in 3000 € z prevoženimi čim manj kilometri in slo.porekla.Vaša mnenja ,napotki in izkušnje so dobrodošla.

Lahk pa prides mojga pogledat. Mogoce je pa na prodaj ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na novo pridružen član in vse lepo pozdravljam.Pred mesecem sem prodal Yamaho Fazer in sem se odločil za nakup maxi skuterja.Izbiram med Yamaho , Piaggom ,Gilero in Aprilio od 300-500 ccm.Cenovno nekje med 2000 in 3000 € z prevoženimi čim manj kilometri in slo.porekla.Vaša mnenja ,napotki in izkušnje so dobrodošla.

 Prodam ODLIČNO ohranjen maxi scooter Yamaha T-Max, posebna serija Tech Max, letnik 2011... Motor je posebna omejena serija in barva mat siva tech max, motor ima zelo veliko dodatne opreme: ogrevane ročke, 2x 12v vtičnica, predpripravo za navigacijo Garmin, nosilec original aluminij + originalni kovček Yamaha, močnejše luči, led lučko pod sedežem in v kovčku..., 3.zavorno luč, led žarnica zadaj, karbonski dodatki..., ter kompletni Akrapovič izpuh. Je edini tak maxiscooter v Sloveniji!! Motor je kot nov, brez kakršnihkoli praskic, redno servisiran, servisna knjiga, garažiran in prvi lastnik. Če koga poznaš, da kupuje bi te lepo prosil, če mi sporočiš... Motor je kot nov... Za vse ostale informacije... 051/41-33-77 maxi Gašper. Pa maxi pozdrav...

 

Tega se splača kupit, poznam lastnika in ga je čuval kot zenico svojega očesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na novo pridružen član in vse lepo pozdravljam.Pred mesecem sem prodal Yamaho Fazer in sem se odločil za nakup maxi skuterja.Izbiram med Yamaho , Piaggom ,Gilero in Aprilio od 300-500 ccm.Cenovno nekje med 2000 in 3000 € z prevoženimi čim manj kilometri in slo.porekla.Vaša mnenja ,napotki in izkušnje so dobrodošla.

Lahko vržeš uč tudi na tegale:

http://www.motosvet.com/kupim/index.php?app=ads&id=201

 

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen

Tale sta za moje pojme oba prešvoh kupi si kot so ti že gori omenili če je razpon denarja med 2000-3000evrov  hondo sw ali t-max za burgmana dobrega bo pa treba kaj dodat.Je pa tudi odvisno za kaki namen si kopuješ al za krajše relacije al tudi za kakšen potep.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore, kaj pa mislite o gileri runner 200?

Bojim se, da ti bo prešvoh, razen če si vozil Fazerko 125... Iz tvojega posta namreč ni razvidno, koliko ccm je imel tvoj motor.

Ne vem, premisli ponovno, ali ti bo 200 ccm zadostovalo.

 

LP, Bojan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Runner 200 je kralj mesta, ker ima dimenzije manjšega skuterja (50 in 125ccm), moč pa od srednje velikega. Je tudi zelo udoben glede na svojo velikost. Redko katero vozilo bo v mestu hitrejše. Vsepovsod drugje pa ti bo premalo.

Jaz bi zraven velikega motorja ali skuterja takoj imel v garaži še enega Runner 200 za mestna opravila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!