Skoči na vsebino

Pomoč pri nakupu maxiscooterja


balanca

Priporočene objave

Seveda, saj senzorji morajo zaznat premikanje pol šele dajo računalniku ukaz delovanja in ta po nekaj metrih ugasne in to le pri prvem zagonu motorja.  Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni !

Tudi jaz bi rad letos nabavil maxija.Razmišljam o hondi SW 600.Velik sem 165 cm pa me zanima če je ta primeren za mene glede višine.Kupil bi od letnika 06 preverjene zgodovine,če ve kdo za takšnega naj prosim javi.Uporabnike teh skuterjev pa prosim za nekaj iskušenj z njimi (udobje,vozne lastnosti,poraba,okvare,cena vzdrževanja,gume,vzdržljivost).Ker še do sedaj nisem imel maxija imam pač nekaj vprašanj mogoče za nekoga tudi čudnih.

 

Hvala za morebitne odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo ga poskusi če ti sploh odgovarja, mislim pa da nimaš kaj falit, tisto o zgodovini, servisnih knižica,... lal la pa pozabi.  Današnji časi so takšni da na to ne moreš več nič dat jaz na lastni koži doživljam kaj vse imajo eni motorji napisano v papirjih ali ponarejeni papirji dejansko mehanično je pa drugače ko ga razdreš.  Motor je važno da boš kupil takšen kot je tebi všeč in da je resnično mehanično (redno skoz) vzdrževan ,kar se takoj vidi na vozilu in da je v odličnem stanju na ostalo pa ne glej tok!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala X-rideru za odgovor.Če bom našel kaj primernega bi te prosil za nasvet.Če pa veš ti za kakšno dobro hondico sw 600 pa mi javi.

 

Hvala in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta model Aprilije je bil najbolši in najmanj zahtevnejši,  če ima realne km in če je bil dokaj dobro narejen servis oz. vsi servisi do sedaj te nima bit kaj strah ,ker ti modeli so pokazali najmanj napak, tega pa žal ne poznam !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar je star okoli 45 let, 4 leta lastnik, servisi delani na pooblaščencu, jutri grem gledat, upam da nisem previsok (185cm) za ta motor.  Do zdaj sem imel Malagutija Madisona 3 250  2009 in motilo me je to, da je za naše ceste pretrd, skakal je kot nor. Po parih dneh vožnje v službo (30km v eno smer) me je hrbtenica bolela za pop..... Upam da ne bo isto z Aprilio.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da res, ker se mi res ne kupuje teskega motorja nazaj ker mi za v sluzbo prav nic ni prakticen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eee ti si saj šel samo v MB na uro gledat, kaj mene ko je nat. lani en Italjan iz Rima prodajal pa se je čist drugi motor kot je bil na sliki, sreča da že toliko poznam Italijo da nisem šel prazen domov, zato pa jaz pravim tisto servisne knižice,v odličnem stanju, bla, bla, bla nekateri sploh ne vedo kakšno je vozilo v odličnem stanju zato sem ti že napisal da vozilo moram sam videt pol pa lahko vem za kaj se gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale aprilia zgleda ok, samo neki pa je na njej. Nima spredaj nalepk Atlantic500. To pomeni, da je bil štriha, je imel karambol ali nekaj podobnega. Sam sem imel srečanje s srno lansko leto in sem celo prednjo masko dal štrihat, nisem padel ampak plastika je bila na kritičnih koncih, kjer se je skup šraufalo polomljena. zatorej le povprašaj kaj je bilo z mopedom narobe.

 

PS z motorjem boš zadovoljn. Če ti je predrd imaš na zadnijh vzmetenjih možnost regulacije. Lansko leto sem si kupil drugega Atlantika Sprint. Nekako mi sede, servis je poceni gume prav tako vožnja pa juhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Preden si šel u Maribor, bi mojega Mejstyja prišel pogledat, ga vzel in bil zadovoljen ;) saj si tisti, s katerim sva bila na vezi ane?

Če koga zanima, ga še prodajam.

 

LP

Tale aprilia zgleda ok, samo neki pa je na njej. Nima spredaj nalepk Atlantic500. To pomeni, da je bil štriha, je imel karambol ali nekaj podobnega. Sam sem imel srečanje s srno lansko leto in sem celo prednjo masko dal štrihat, nisem padel ampak plastika je bila na kritičnih koncih, kjer se je skup šraufalo polomljena. zatorej le povprašaj kaj je bilo z mopedom narobe.

 

PS z motorjem boš zadovoljn. Če ti je predrd imaš na zadnijh vzmetenjih možnost regulacije. Lansko leto sem si kupil drugega Atlantika Sprint. Nekako mi sede, servis je poceni gume prav tako vožnja pa juhu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, ga še prodajam.

 

Kaj vec informacij? Link? Cena? ... 

Popravljeno . Popravil Jest32
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vec informacij? Link? Cena? ... 

 

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7056796 ne vem če dela ta link. Drugače je na avtonetu, tisti s ceno 3000 eur. Je fina stvar. Je že x rider povedal, pa serviser ga tudi pohvali. Toliko malo za promocijo :)Drugače pa sem že nekaj objav napisal glede kvalitete tega skuterja. Sam grem žal na motor. Žal pravim, ker bi imel še maxija, vednar so močnejši precej dragi. Razni gp 800, Bmw, Burgman... Mogoče edino če mi bo kdaj x-rider svojega Burgmana prodal, potem ga pa takoj vzamem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7056796 ne vem če dela ta link. Drugače je na avtonetu, tisti s ceno 3000 eur. Je fina stvar. Je že x rider povedal, pa serviser ga tudi pohvali. Toliko malo za promocijo :)Drugače pa sem že nekaj objav napisal glede kvalitete tega skuterja. Sam grem žal na motor. Žal pravim, ker bi imel še maxija, vednar so močnejši precej dragi. Razni gp 800, Bmw, Burgman... Mogoče edino če mi bo kdaj x-rider svojega Burgmana prodal, potem ga pa takoj vzamem :)

 

Hvala... sem potem, ko sem napisal tzgornje sporocilo tudi sam nasel med tvojimi objavami ... Kot pa berem, se vedno bolj priporocajo 2 valjni (Honda SW600 ali Burgman 650) ... in bom verjetno kar se dalje iskal kaj med temi dvemi... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala... sem potem, ko sem napisal tzgornje sporocilo tudi sam nasel med tvojimi objavami ... Kot pa berem, se vedno bolj priporocajo 2 valjni (Honda SW600 ali Burgman 650) ... in bom verjetno kar se dalje iskal kaj med temi dvemi... 

Za moje pojme je to drug razred maxijev. Medtem ko so enovaljni maxiji ( majesty, burgman 400, atlantic,...) vsestransko uporabni in kar poskočni motorji, ki se dobro znajdejo v mestu in tudi na raznih malo daljših poteh, so Sw in Burgi 650 dejansko potovalniki. To pomeni, da je udobje na najvišjem nivoju, vzdržljivost mašine je dolga- Seveda glede na to kako je servisiran. To so goldwingi v obliki skuterja. 

Predno se odločiš za nakup takega motorja, moraš vedeti kaj bi rad imel od njega. Pri Majestyju sem vedel, da bom z nakupom dobil, kvaliteten izdelek, ki ne bo zatajil, nizko porabo ( meni osebno zelo pomembna stvar), ugodno vzdrževanje ( gume 100 eur, ne predragi servisi...), prostoren prtljažnik, precej udoben... Kaj nisem dobil: dirkalnika, s katerim lahko prehitevaš brez problemov, udobja za zelo dolge poti 500 plus ( čeprav je moj videl Portugalsko), možnost stranskih kovčkov ( mi je grdo). Potem se pa konča. To je moje mnenje, ne sveta resnica:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala... sem potem, ko sem napisal tzgornje sporocilo tudi sam nasel med tvojimi objavami ... Kot pa berem, se vedno bolj priporocajo 2 valjni (Honda SW600 ali Burgman 650) ... in bom verjetno kar se dalje iskal kaj med temi dvemi... 

Ne boš kaj zgrešil pri teh , le dobrega najdi kar se pa tiče @krukove Yamaha pa da kar tu povem da je motor  mehansko dober  kar sem iz njega mehanično razbral na predzadnjem servisu pred odhodom na Portugalsko zunanjost pa tako vsak vidi. @kruko mojega maxije pa mislim da ne boš imel ker ni na prodaj, bo pa v kratkem dvojček ki je že v zaklučni fazi in je že tudi prodan.    Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugledanih imam nekaj iz avto.net ... samo cakam bolj prijazno vreme, da grem se kaksnega pogledat. Zaenkrat bi vzel nekaj nekje okoli 2.000 € ... da vidim, ce mi bo sploh OK :) ... Za tak denar pa je verjetno Honda SW600 boljsa izbira kot Burgman ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kruko taprav sem, kaj čem, če rajši smučaš kot motor prodajaš.

 

No včeraj sem nabavil Atlantica 500 u Celju, 2009, 11600km, servisna, kot nov, ocena 9/10, tud ene pripombe nisem imel. proti mariborskem kot dan in noč, cena pa tam tam. Z motorjem sem se odpeljal kar domov cca. 100km in moram rečt da je udobje proti Malagutiju neprimerljivo, Aprilia požira luknje za malco. Zdaj me čaka pa servis, najbrž ga bom peljal kar k Primcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kruko taprav sem, kaj čem, če rajši smučaš kot motor prodajaš.

 

No včeraj sem nabavil Atlantica 500 u Celju, 2009, 11600km, servisna, kot nov, ocena 9/10, tud ene pripombe nisem imel. proti mariborskem kot dan in noč, cena pa tam tam. Z motorjem sem se odpeljal kar domov cca. 100km in moram rečt da je udobje proti Malagutiju neprimerljivo, Aprilia požira luknje za malco. Zdaj me čaka pa servis, najbrž ga bom peljal kar k Primcu.

Haha. Ja imaš prav. Smučanje je bilo treba izkoristit, zdaj pa je na vrsti prodaja.

 

Želim ti srečno vožnjo in čim manj stroškov. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kruko taprav sem, kaj čem, če rajši smučaš kot motor prodajaš.

 

No včeraj sem nabavil Atlantica 500 u Celju, 2009, 11600km, servisna, kot nov, ocena 9/10, tud ene pripombe nisem imel. proti mariborskem kot dan in noč, cena pa tam tam. Z motorjem sem se odpeljal kar domov cca. 100km in moram rečt da je udobje proti Malagutiju neprimerljivo, Aprilia požira luknje za malco. Zdaj me čaka pa servis, najbrž ga bom peljal kar k Primcu.

 

 

 

Ali sedaj verjameš kaj sem ti že napisal v prejšnih postah (neprecenljivo bolša v vseh premerih) !!!

SREČNO VOŽNJO !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz prodajam suzukija burgmana 650 ccm,"executive"abs,rocna zavora,el. zložljiva ogledala,el vizir... cena 3,700 z kufrom, ponjavo,radio z usb vhodom  za  mp3,klucavnico za diske!

je crne barve 33,000 prvozenih in dobro ohranjeno!

menjano olje,in nove ploscice...

040526338 dani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!