Skoči na vsebino

Triumph Tiger 800


MiNa

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

če bo kdo prodajal 2018 jesen na 2019 pomlad  xrx-low 2015 se priporočam za kontakt. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

če bo kdo prodajal 2018 jesen na 2019 pomlad  xrx-low 2015 se priporočam za kontakt. :)

aha .. ti bi low :jezik:

lep motorček ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda se spalača sedajnjega XRX za 12 k vzet z 2 original alu kufri, doplačaš še zgornjega in maš na mopedu vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splača že ..sam plača ne da za novega.. plan je pozimi ali spomladi 2019 kupit rabljenega .. dodelat po svoje - nekih 500 do 1000e ..pa še z pot 1200e..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
pred 7 minutami, mitjag pravi:

Po skoraj enem letu pavze spet na Tigru...

1523254709181.JPEG.19bb1ebcd914c0f53ece7ba5985dd9a8.JPEG1523254723061.thumb.JPEG.b5e929f5a22b98c80d321855be30b160.JPEG

Zelo čeden motor, tudi barva mu pristaja. Mene moti odsotnost kljuna in platišč z naperami, zato vozim XC. Ampak zadeva je vrhunska, dobra izbira!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, MarkoR pravi:

Zelo čeden motor, tudi barva mu pristaja. Mene moti odsotnost kljuna in platišč z naperami, zato vozim XC. Ampak zadeva je vrhunska, dobra izbira!

Hvala. Tudi sam sem razmišljal v smeri XC ampak po dobrem premisleku in posvetu z M. Jerman odločil za road verzijo...predvsem,ker se vozim vsaj 90% po cesti in XR se bolje obnaša na cesti predvsem zaradi obsega prednje gume, ki je pri XR "le" 19 medtem ko pri XC 21.

Je pa napram 2013 verziji, ki sem si ga prej lastil veliko pridobil...tako po voznih lastnostih kot pri ostalih tehnikalijah...v glavnem happy :):grupni:

 

 

bdw servis Jerman je vreden vseh pohval (motor je bil pri njemu že 14dni....birokracija komplicira z papirji...no in vseeno za vikend mi je zrihtal da sem se lahko peljal...vreme vemo da je bil idealen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živijo...

Zanimam se za xc letnik 2011. Je treba biti na kaj pozoren? Ima kakšne črevesne težave. Verjetno se ga nikjer pri nas ne da dobiti testnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

testnega 2011 boš težko našel :lol1:.  ok- jerman bo imel verjetno kakšno srečanje s testnimi kot lani. lahko ga najdeš na fb in slediš.ponavadi nam pošlje sms .

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot mi je povedala Natalija, bojo letos testno promocijske vožnje nekoliko "kasneje", ker se je tudi sezona zamaknila. Vsekakor bomo obveščeni pravočasno. Grem probat tanovga explorerja, da vidmo, če je kaj bolj živ po dodelavah na mašini.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 in 12 maja ne bo ker mene ni v sloveniji ..:P  mal heca.. ewc dirka je na slovakia ring ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

????? če si ti out off date - kaj se dogaja? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, DAN pravi:

Malo sem out of date...je Jerman ostal edini uradni zastopnik v SLO???

Ne. Je še v Murski Soboti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAN pravi:

Ravno zato sprašujem..Natalija pravi da so samo še oni.....

To pa nebi vedel. Sem bil danes pri Jermanu sam nismo o tem nič govoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejan?? :lol1:misliš trimoto ?  ta trimoto https://www.bizi.si/TRIMOTO-D-O-O/seznam-trr/

z avtoneta so izginili vsi oglasi trimoto d.o.o.   spet se nekaj kuha .

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, raza pravi:

Tili podatki že kažejo na to.

A to je ze v tretje ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!