Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 9 urami, DinDiin pravi:

Pozdravte Kosorjevo! B)

Pa to je zgodovina :winkiss:ne bi rajši Severino :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Pa to je zgodovina :winkiss:ne bi rajši Severino :P

Ma vi kr dejte severino pozdravlat. Js se  bom pa rajš že v Opatiji ustavu in Claudio Beni peljal na kafe, k bom kmetovo letalonosilko čakal. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Paklenic vroce za kratke rokave. Dinko ima se vedno zaprto tako, da sem zavil k njegovemu bratu v Rajno. Pumpo renovirajo zato je treba prej mislt za bencin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Whiskey pravi:

V Paklenic vroce za kratke rokave. Dinko ima se vedno zaprto tako, da sem zavil k njegovemu bratu v Rajno. Pumpo renovirajo zato je treba prej mislt za bencin.

Katero pumpo renovirajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, UnionJack pravi:

dons je do srede popoldneva jadranka samevala.... popoldne pa jo je horda vikendašou napadla s severa. sam qurc k sva ji že midva akrapoviča spucala ud uzad :) 

turiranje je blo, do roba, kar je razvidno iz priloženega :) ampak sm meu preveč ....

.

.... tastar, zdej pa ne vem, al tale tvoja oranźa res tolk hudo trga, al kaj ... ???ampak glede na linije, ki jih je ubiral moj prjatu pred tabo, si ga mogu ful znervirat ... :eek:  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je blo kr na nož. bla pa zlo prazna cesta tko da se je dal kar fairly pobirat če si hotu.

zdej k gledam se mi niti ne zdi.... sam nasledna stopna je bla pa že drsenje z obemi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, mladench pravi:

Usrana jadranka? Bi šel jutri pa neb hmmm

Hmmmm....jaz tudi razmišljam....včerej sm fasu vročino, danes sem dokaj normalen. Če bom jutri OK, šibam za kmetom do Paklenice.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@union jack Zgleda, da smo se mi "mimoišli". Če je uni bolid z enim cilindrom brenčal nazaj grede? Imata srečo, ker bi domov prišla še pozneje kot bi si v najhujših morah lahko predstavljala.

617c8927.jpg

Sicer pa niste ničesar zamudl ... razn brezvertja, nič prometa, krasn asfalt, in dobro papico. Cesta do Karlobaga je itak brez veze. Naprej se začne veselje. Če ne prej pa pr' 5,7km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, sva te vidla. ti si mogu pa ploh zgodi odrint

Popravljeno . Popravil UnionJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam famo, da s temi malimi kw ne gre. Pa sem prbrenču v manj kot 4 ure do dol. Ja, nazaj pa tud. Z vsemi tankanji in lulanji vred.

A ni Serđo neki reku, da bo šu po treh biciklih dol? Vidu in pozdravu sm enga tazga, sam mislm da ni to blo to.

Popravljeno . Popravil Whiskey
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2 - blagor vama. Če ne bi imel danes nujnih opravkov, bi dol ostal s takim veseljem, da je joj. Skratka uživajta še za vse nas ostale.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Whiskey pravi:

@union jack Zgleda, da smo se mi "mimoišli". Če je uni bolid z enim cilindrom brenčal nazaj grede? Imata srečo, ker bi domov prišla še pozneje kot bi si v najhujših morah lahko predstavljala.

617c8927.jpg

Sicer pa niste ničesar zamudl ... razn brezvertja, nič prometa, krasn asfalt, in dobro papico. Cesta do Karlobaga je itak brez veze. Naprej se začne veselje. Če ne prej pa pr' 5,7km.

.

... a to si se sliku u Senju al u Karlobagu ??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede so naši sosedi pogruntali že da so v EU? Mislim ali sprejemajo euro ali še kar naprej oklepajo kun?

Bemti KunaSkalni.jpg

Bi šel na sprehod k sosedom, po možnosti ne plačat kako kazen in na sladoled oz kavo pa nebi rad bil presenečen. Že zaradi teh kun sem se jih izogibal na hitri skok v opatijo in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa novost je tole, ko že omenjaš kazni, policaji v kahlobagu so nabavli še en avto. zdaj ma flota 3 karavane. seprav če kšn manka je nekje u zasedi :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani jim je v sezoni pomagal en civilni, temno plavi golf

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!