Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 5 minutami, BMWflar pravi:

Takole pa izgleda prazna jadranska magistrala kadar so diujaki na hospitalizaciji...

20160411_143519.jpg

20160411_140543.jpg

živ dolgčas, kr neki :ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

živ dolgčas, kr neki :ras:

kako je lepše, ko smo mi tam!  :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

kako je lepše, ko smo mi tam!  :)

Full lepš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kmet2 pravi:

Full lepš :)

 

pred 8 minutami, maus pravi:

lajkam :OK: 

 

pred 42 minutami, solorider pravi:

kako je lepše, ko smo mi tam!  :)

Takrat je bogami že: kičasto :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, solorider pravi:

če nisi na fb-ju pol nisi še pol tega videl  :)

Bukove drve sekam, do fesjbuka pa še nisem pršu. Neznam :blush:. Jadranka me pa zanima, pa vse kar preži na njej.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem našel primerne teme, pa bom vprašal tukaj, zanima me, kaj menite glede poti:

Senj (CRO) - Zadar (CRO)? Eni so zelo proti tej cesti, drugi pa spet popolnoma obratno. Kateri ste jo že "dali skos" me zanima vaši občutki. Gre ze za potovanje do morja po tej poti. Kaj menite?

(..drugače pa pot iz okolice MS do Zadra. Kakšni dobri predlogi?)

Popravljeno . Popravil cb650f
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, cb650f pravi:

Nisem našel primerne teme, pa bom vprašal tukaj, zanima me, kaj menite glede poti:

Senj (CRO) - Zadar (CRO)? Eni so zelo proti tej cesti, drugi pa spet popolnoma obratno. Kateri ste jo že "dali skos" me zanima vaši občutki. Gre ze za potovanje do morja po tej poti. Kaj menite?

(..drugače pa pot iz okolice MS do Zadra. Kakšni dobri predlogi?)

Občutki božanski :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, cb650f said:

Nisem našel primerne teme, pa bom vprašal tukaj, zanima me, kaj menite glede poti:

Senj (CRO) - Zadar (CRO)? Eni so zelo proti tej cesti, drugi pa spet popolnoma obratno. Kateri ste jo že "dali skos" me zanima vaši občutki. Gre ze za potovanje do morja po tej poti. Kaj menite?

(..drugače pa pot iz okolice MS do Zadra. Kakšni dobri predlogi?)

Sicer nisem iz MS, sem pa iz MB in grem ponavadi kr po avtocesto do Celja, tam pa nato na Lasko, Zidani Most, Trebnje, Dvor, Kocevje, MP Petrina, Delnice in pri Jadranovem na Jadransko magistralo...tam pa picis samo ravno oz. po najlepsih ovinkih proti Zadru.

Pri obcutkih se pa pridruzujem Kmetu2...absolutno bozanski. Malo manj bozanski so ce te pa dobi dez. 

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sayo pravi:

Cesta sama posebi ni nobena nevarna.

Nevarni so "uporabniki", ker se ne držijo pravil "uporabe".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, MiNa pravi:

Cesta sama posebi ni nobena nevarna.

Nevarni so "uporabniki", ker se ne držijo pravil "uporabe".

ajkam, sam so mi lajki umrli :(

pred 4 minutami, bikez pravi:

Da se pelajti pošteno, samo če je ne poznaš, te par ovinkov preseneti in maš lahko problem.

to pa ja, ker se nekateri ovinki v sredini še dodatno zalomijo, pa si hitro predolg.

pred 9 urami, cb650f pravi:

Nisem našel primerne teme, pa bom vprašal tukaj, zanima me, kaj menite glede poti:

Senj (CRO) - Zadar (CRO)? Eni so zelo proti tej cesti, drugi pa spet popolnoma obratno. Kateri ste jo že "dali skos" me zanima vaši občutki. Gre ze za potovanje do morja po tej poti. Kaj menite?

(..drugače pa pot iz okolice MS do Zadra. Kakšni dobri predlogi?)

Senj-Zadar

Če govoriš za Jadransko magistralo, je to ena najlepših cest v Evropi. sploh v pred in po sezoni. Vsak ovinek skriva fantastične lepote, pogled na morje, skrite zalive, to je majka cest.

Če pa govoriš kako iz MS do Zadra, pa lahko malce pogledaš kaj gugl pravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako najlazje iz MS do ZD?Pri Lenadavi na Hrvaško autocesto in v Zadru dol, najbol varno in najhitreje brez policajev in diujakov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, BMWflar pravi:

Kako najlazje iz MS do ZD?Pri Lenadavi na Hrvaško autocesto in v Zadru dol, najbol varno in najhitreje brez policajev in diujakov.

in absoluten dolgčas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, DAMI34 pravi:

.....

Če govoriš za Jadransko magistralo, je to ena najlepših cest v Evropi. sploh v pred in po sezoni. Vsak ovinek skriva fantastične lepote, pogled na morje, skrite zalive, to je majka cest.

......

res je ... mamica cest ... ampak mamica te zna mau pošeškat, če nisi priden :jezik:

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, BMWflar pravi:

Kako najlazje iz MS do ZD?Pri Lenadavi na Hrvaško autocesto in v Zadru dol, najbol varno in najhitreje brez policajev in diujakov.

najbolj varno in hitreje z helikopterjem pa še benfna lahko prodaš! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, cb650f pravi:

Senj (CRO) - Zadar (CRO)? Eni so zelo proti tej cesti, drugi pa spet popolnoma obratno. Kateri ste jo že "dali skos" me zanima vaši občutki. Gre ze za potovanje do morja po tej poti. Kaj menite?

(..drugače pa pot iz okolice MS do Zadra. Kakšni dobri predlogi?)

Poglej mi2 včasih narediva tudi sledeči krogec: Lj. - Novo mesto - Metlika - Karlovac - Slunj - Plitvička jezera - Gračac - Obrovac - Benkovac - Biograd (http://www.maimare.hr/HR/maimare001.html),  naslednji dan pa na  izi ob obali (Zadar, Maslenica, Karlobag, Senj, Rijeka) domov.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno,nekaterim se pač mudi dol,jaz osebno sem veliko na njej ker mi prešpara čas kadar moram hitro dol.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut tok rat na njej....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

js sm tut tok rat na njej....:P

pa tudi mudi se nam!  :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!