Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 3 minutami, solorider pravi:

pa tudi mudi se nam!  :lol1:

men pa ne, čist na izi liz, liz, fuck off, fuck on :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

men pa ne, čist na izi liz, liz, fuck off, fuck on :D

.

... objestno ... :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 9/23/2015 at 8:16 PM, Nearrain said:

Preverjeno najboljsa pot med Vinico in Senjem:

Vinica-Bosiljevo-Generalski Stol- Jospidol-Modrus-Senj

Samo med Bosiljevom in Generalskim Stolom imas cca 8km malo slabse ceste...ostalo je milina.

Screenshot 2015-09-23 20.11.40.png

Ali je zdaj kaj posebnega na tej cesti? Del in opozoril na hrvaški strani za ceste ni videti, mogoče kak ovinek ali kaj nevarnega na kar je treba biti pozoren?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, motolover pravi:

Ali je zdaj kaj posebnega na tej cesti? Del in opozoril na hrvaški strani za ceste ni videti, mogoče kak ovinek ali kaj nevarnega na kar je treba biti pozoren?

Drži se svoje strani pa ne bo nič nevarnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, motolover pravi:

Ali je zdaj kaj posebnega na tej cesti? Del in opozoril na hrvaški strani za ceste ni videti, mogoče kak ovinek ali kaj nevarnega na kar je treba biti pozoren?

Prevozila v ponedeljek vse je BP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, MiNa said:

Prevozila v ponedeljek vse je BP.

Bil danes, zaokrožil še čez Pag in s trajektom nazaj do Prizne. Med Stolom in Josipdolom so na veliko flikali cesto. 

5 hours ago, Lipstick said:

Pumpa v Sarigradu zopet obratuje ( poročajo Hr motoristi ), bom šu pogledat.

Pumpa res dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎12‎.‎4‎.‎2016 at 16:38, pik1 pravi:

.

... objestno ... :hmm:

zdaj jo bo še posiljeval! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 4. 2016 at 23:15, cb650f pravi:

Nisem našel primerne teme, pa bom vprašal tukaj, zanima me, kaj menite glede poti:

Senj (CRO) - Zadar (CRO)? Eni so zelo proti tej cesti, drugi pa spet popolnoma obratno. Kateri ste jo že "dali skos" me zanima vaši občutki. Gre ze za potovanje do morja po tej poti. Kaj menite?

(..drugače pa pot iz okolice MS do Zadra. Kakšni dobri predlogi?)

Sem iz MS. Lahko me kontaktiraš na privat sporočilo, se dobiva in zmeniva ob pivu.. ker magistralo prevozim 3-4x letno in poznam odlične poti do nje iz našega konca.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, MiNa pravi:

Kunolovci pa na standardnem mestu a so ostali praznih rok.

A lahko na kratko obnovis, kje stojijo obicajno kunolovci? Ce sem prav zasledil, v enem izmed odgovorov s prejsnjih strani, jih najdes med drugim, v Baric dragi? V soboto smo dve ekipi srecali v Kraljevici, v razmaku 3km, potem pa je bil do Starigrada mir. V nedeljo za nazaj, nismo srecali nikogar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, compaq pravi:

A lahko na kratko obnovis, kje stojijo obicajno kunolovci? Ce sem prav zasledil, v enem izmed odgovorov s prejsnjih strani, jih najdes med drugim, v Baric dragi? V soboto smo dve ekipi srecali v Kraljevici, v razmaku 3km, potem pa je bil do Starigrada mir. V nedeljo za nazaj, nismo srecali nikogar. 

Povsod, kjer je znak za 50 ali 70km/h. Do Senja (iz Rieke) pa tudi na dolgih ravnicah, kjer je kak parkirni prostor, pa lepo pomerijo, pa te bodisi opozorijo, al pa kasirajo. Po teoriji, so pa res najrajši v vseh "dragah" . 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, solorider pravi:

Najvecja prasicka je Baricka! 

Kurvo jedina :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kakšno prenočišče za eno noč? kakšne izkušnje, konkretni predlogi? nekje pri Paklenici recimo, ni treba, da je pogled na morje in all-inclusiv .. samo da se prespi in zjutraj nazaj .. ali vsi prakticirate dol in nazaj v enem dnevu ...

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Texo pravi:

kaj pa kakšno prenočišče za eno noč? kakšne izkušnje, konkretni predlogi? nekje pri Paklenici recimo, ni treba, da je pogled na morje in all-inclusiv .. samo da se prespi in zjutraj nazaj .. ali vsi prakticirati dol in nazaj v enem dnevu ...

http://www.tourist-croatia.com/hr_zup/usluge.php?id=261&cat=1252 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!