Skoči na vsebino

Jadranska magistrala


jemcek
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

KORISTNE POVEZAVE (klikni me):

*vremenska napovedMeteo Hrvaška , Ilmeteo EU , ventusky-padavine, veter interaktivna mapa

*razmere na cesti: HAK  *gibanje padavindež in oblaki , Yr *veterWindy,  *livecam: kamere hrvaška , kamere live HR  radarji: https://m.hak.hr/map.asp?t=880&g=0 

datoteke za radarje by Snečer

BEST OF JADRANKA (jagodni izbor iz teme jadranska magistrala, ter povezave na potopise okrog jadranke, otokov itd..)

Priporočene objave

pred 4 minutami, Danilo D pravi:

daj še meni pokaži :)

izvoli mislim, da je to to , naprej pa po želji al na Senj al na Josipdol,...če greš na Senj greš spet čez kucl in temu primerni ovivnki

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Danilo D - Google Earth odpri ... pa po klancu gor na Velebit z miško plezi, pa boš našel.

@Wakasaki - Ja, to je to.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Whiskey pravi:

@Danilo D - mislm, da je to iz Karlobaga za Bačke oštarije - prelaz Kubus.

Baške Oštarije sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 9. 2015 at 21:22, skalaprava pravi:

Danes je kazalo na jadranki krepkih 35°C...smo se probali ohladiti, ampak se je vseeno vse topilo :D

Skratka fajne je bilo danes v odlični družbi.....no, sicer je en član še malo napolnil hrvaški proračun, ampak tudi tistih 250 kun ni pokvarilo razpoloženja :P

Še vtisi:

mitasvaljki2.jpg

 

mitasvaljki.jpg

Slike današnjega sonca, jedače, morja, ceste naj pa drugi prispevajo....

Lp.

cingum.hahah

 

Ob 4. 4. 2016 at 21:01, Keiko pravi:

No - pa je končno ratalo tudi meni :OK:

V četrtek je šel moj akumulator na pomladansko oživljanje, v petek po službi je sledil prevzem in "montaža" nazaj kamor spada, domov še spakirat, potem pa gasa na morsko večerjo do mojih - je blo treba pripravit ambient za naslednji dan ;)

Zjutraj spet komentarji od tata kako bom zmrznila ker je samo 8C (sej je mel prav, ma mu nisem povedala :P ). Na meji (sem šla spet čez Starod) smo stali ene 15 min, tako da sem bla prav vesela ko sem se končno lahko premaknila čez mejo... Na Reki je bilo že celih 15C - luksuz :) In klasika - ven za Bakarac in uživancija vse do Karlobaga - skoraj prazna cesta, še največ nas je blo motoristov :D V Karlobagu na desni strani pred bencinsko policaj (zgledal malo nesrečen - smo bli zgleda vsi pridni uni dan ... ;) ). Na becinsko tankat, potem pa lepo naprej na jug do Paklenice...

Tam, kjer sem se najprej hotla ustavit ni blo mira, zato sem nardila samo eno fotko ...20160402_125047.jpg

 

in se odločla da grem še naprej na jug ...

20160402_130518.jpg

20160402_130750.jpg

20160402_130823.jpg20160402_130856.jpg

20160402_131030.jpg

 

Ko sem poslikala z vseh možnih zornih kotov sem se obrnila nazaj - je bil tudi počasi že čas za malico :) Našla en lušen plac ob morju ...

20160402_133107.jpg

20160402_133145.jpg

20160402_133228.jpg

 

Pojedla, potem pa šibala dalje ker kakšne silne toplote ni bilo mi niti ni pasalo več sedet tam ... Nazaj čez Paklenico in Karlobag, pa do moje plaže na krajšo pavzo. Ker tudi tam ni blo sončka sem se dokaj hitro spet pospravla nazaj na motor in se odpeljala nazaj do mojih. Za prvo bolj resno furco je blo kar dovolj, predvsem pa je pasalo po dolgem času spet uživat na Kwakiju :D So me pa naslednji dan pošteno bolele roke (čisto brez moto kondicije ;) ).

Do naslednjega sončnega vikenda ... :)

drugic se mene vzami zraven.sam kaj ki pocasi vozim.hahah.lepe slike.

Ob 18. 3. 2016 at 1:11, Kmet2 pravi:

Whiskey točno to je blo to ,vidu še Builderja ,UnionJacka  .....Pips pa Nemo sta me pa itak skoz čakala .....:D

1933211_1669398849986316_726662517003021

12513883_1669398903319644_72784693610740

lep mopi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pol ti pa sam omenim Jadranka pa me skurcaš da ti pa že ne greš tja :P delam na polno ,sam nogo moram pokrčit pa bo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, BMWflar pravi:

Nikjer nobenga bikerja dons...kje ste Jadrančkarji...sonce je!

Alo!

Do Senja nobenda sreču???

Dej Kmet, pozdrav se že, da boš vsaj ti tle.

20160410_115846.jpg

A mene pa ne boš omenu? Skregan. :twak:

Jadrančku bi seeeeeee ....

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Sej pol ti pa sam omenim Jadranka pa me skurcaš da ti pa že ne greš tja :P delam na polno ,sam nogo moram pokrčit pa bo :yea2:

Men še skrčit ni treba ne roke ne noge, sam blagoslov rabim od kirurga da je kostka dovolj močna, pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, MiNa pravi:

Smo se srečal v Crikvenici?

Še  ena najina

IMG_20160410_180627.jpg

Ma ja.Mi je prepozno potegnilo,da sta vidva.A sta dol ostala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

b lahko nehali s to jadranko? bom vse lajke pokuru :(

p.s. srečno...upam da se kmalu pridružim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, bikez pravi:

@solorider, nič ne vidimo :D

če nisi na fb-ju pol nisi še pol tega videl  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, motolover pravi:

Sprašujem, ker še nisem bil in izgleda lepo.

Prid pogledat moje rodno mesto, je res lepo.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, BMWflar pravi:

Prid pogledat moje rodno mesto, je res lepo.

 

Dej nehaj vabit k te nikoli ni ,če pa si se pa skriješ in boh ne daj poklicat :P.....sej te razumem ,velik pojem in popijem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!