Skoči na vsebino
Ni3ous

TET - TRANS EURO TRAIL

Priporočene objave

lightning    42
lightning

Kot so ugotovili že predhodniki, vsa čast za potovanja, izjemno lepe slike in bistroumne potopise:OK:. Smo na dopustu, pa vsakdan prečekiram, če je že nadaljevanje:bounce:Ko pa začnem čitat, pa tko not padem, da žene sploh ne slišim, pa mi 1 m stran kej razlaga:D:D.

Čim več zanimivih in varnih dogodivščin ti želim še naprej!

LP, Lightning

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
franc    755
franc

Na ADV-ju, se pritožujejo da so imeli "probleme" (morali obrniti, ali pa kazen) s čuvajem parka, ker gre trasa TET (Severni Velebit) skozi rezervat za živali.

Miklavc, glede na vreme super fotke :grupni:

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
Kawl    496
Kawl
pred eno uro, celjan89 pravi:

Mah ko tole berem. Vaše podvige sem in tja te samo rajca.. Bi kar hops in na motor pa gasa... Carsko veliko užitkov in srečno na poti še naprej...

Lahko enkrat skupaj užgeva to traso...?

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
gsxf750    3018
gsxf750

:OK: za trip v razmerah, ki ste jih bili deležni. Hvala za poročilo.

:BUA: Jeba je to, ko ti drugi (delodajalci, ...) odrejajo čas tripa in ne narava (vreme).

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
franc    755
franc
pred 20 urami, igc1 pravi:

Franc, zna bit, de je blo to tlele, to je vhod v park in na šodr S Velebita, pr tejle bajti smo ravno mal vedril. Vstopnica je 45 kuna. Jest sem se odloču, da bom plačov, Hajoktejn je mal provocirov, da ne bo :-). Mene je blo mal strah, da nas, če ne bomo plačal, ne bo kakšen Velebit ranger :fredyjecar:  kje s kakšno šrotarco počakal...

V glavnem, na konc smo plačal, so nam pa za ta dnar res dost ponudil, dež, mraz, meglo, veter, kar ni vedno vključeno v ceni :-)image.thumb.png.266a8ade786e0502b0f9b4bc0de0bbc3.png

Evo tole: http://advrider.com/index.php?threads/trans-euro-trail-tet-thread.1241225/page-5

objava 98

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh
lightning    42
lightning

''Ravno odprem pir, lepo zašumi...''   Jaz sem bil pa zihr da bo kača:D:D:P Matr si nas pustu na elastiki!! Kot vedno do sedaj samo:worship:in:OK:

LP; Lightning

Deli to objavo

Povezava na objavo
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se