Jump to content

TET - TRANS EURO TRAIL

Ni3ous

Recommended Posts

sam ti bi se res lahko zmenil s kako revijo, da objavijo tvoje potopise oz. cel projekt...če že knjige ne napišeš...alpa dej v nek blog...ziher boš mel veliko sledilcev..čestitam...fajn...

Do zime naj se vozi in potem piše!  :D Motor sem tako že kupu zarad njegovih potopisov. 

Kot so ugotovili že predhodniki, vsa čast za potovanja, izjemno lepe slike in bistroumne potopise:OK:. Smo na dopustu, pa vsakdan prečekiram, če je že nadaljevanje:bounce:Ko pa začnem čitat, pa tko not padem, da žene sploh ne slišim, pa mi 1 m stran kej razlaga:D:D.

Čim več zanimivih in varnih dogodivščin ti želim še naprej!

LP, Lightning

• Like 2

Pomoje jo je posodil. Motorja stoliko spomini in avanturami se ne znebis cez noc..

Na ADV-ju, se pritožujejo da so imeli "probleme" (morali obrniti, ali pa kazen) s čuvajem parka, ker gre trasa TET (Severni Velebit) skozi rezervat za živali.

Miklavc, glede na vreme super fotke :grupni:

Mah ko tole berem. Vaše podvige sem in tja te samo rajca.. Bi kar hops in na motor pa gasa... Carsko veliko užitkov in srečno na poti še naprej...

pred eno uro, celjan89 pravi:

Mah ko tole berem. Vaše podvige sem in tja te samo rajca.. Bi kar hops in na motor pa gasa... Carsko veliko užitkov in srečno na poti še naprej...

Lahko enkrat skupaj užgeva to traso...?

:OK: za trip v razmerah, ki ste jih bili deležni. Hvala za poročilo.

:BUA: Jeba je to, ko ti drugi (delodajalci, ...) odrejajo čas tripa in ne narava (vreme).

• Like 3

pred 20 urami, igc1 pravi:

Franc, zna bit, de je blo to tlele, to je vhod v park in na šodr S Velebita, pr tejle bajti smo ravno mal vedril. Vstopnica je 45 kuna. Jest sem se odloču, da bom plačov, Hajoktejn je mal provocirov, da ne bo :-). Mene je blo mal strah, da nas, če ne bomo plačal, ne bo kakšen Velebit ranger :fredyjecar:  kje s kakšno šrotarco počakal...

V glavnem, na konc smo plačal, so nam pa za ta dnar res dost ponudil, dež, mraz, meglo, veter, kar ni vedno vključeno v ceni :-)image.thumb.png.266a8ade786e0502b0f9b4bc0de0bbc3.png

Evo tole: http://advrider.com/index.php?threads/trans-euro-trail-tet-thread.1241225/page-5

objava 98

Kot španska telenovela....zgodba se prekine ravno, ko je najbolj napeto :) Drugač pa super trip in potopis. Nekaj podobnega je tudi na mojem "bucket list-u"!

Edited by aders

''Ravno odprem pir, lepo zašumi...''   Jaz sem bil pa zihr da bo kača:D:D:P Matr si nas pustu na elastiki!! Kot vedno do sedaj samo:worship:in:OK:

LP; Lightning