Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

Vprašanje neukega glede Aprilij in Tuneecu: ali je torej na Aprilii potrebno fizično menjat čip?

Ker na Triumphu se preprosto s Tuneecu preko OBD kabla zamenja mapa na original ECU. Rešeno v 15 minutah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TuneECU deluje na drugi generaciji teh motorjev - faceliftan tuono oz. faceliftana Mille, pa Caponord, Futura itd. Ti imajo Siemensov ECU, ki ima flashrom - ga lahko programiras kar preko serijske komunikacije, podobno kot lahko vecino avtomobilov preko OBD porta. Na sliki sem imel zraven levega laptopa s programom WinOLS (in Falcovim ECU dumpom) se en laptop s programom TuneECU in odprtim dumpom Aprilie Future zato, da sem po obliki 3d grafa (ja, excel omogoca tudi to) prepoznal cemu sluzi katera mapa v ECU dumpu mojega Falcota - vrednosti so si zelo podobne. Nikjer v programu namrec ne pise katera mapa sluzi cemu, in od zacetka je identifikacija dalec najtezji del celotnega postopka, pri cemer brez tovrstne pomoci (ali pa iznajdljivosti) enostavno ne gre. Pri bencincih sem se cisto zelen (se dobro, da imam taksno sluzbo, da vem o ECUjih malenkost vec kot povprecen mehanik), do sedaj sem se ukvarjal s chipsanjem skoraj izkljucno turbodizlov.

Prva generacija 1000cc aprilij (do 2005) ima Nippondenso oz. Bombardier/Rotax ecu, kateri ima EPROM tipa 27C256 (EPROM = erasable programmable read only memory, 27C256 pomeni, da gre za pomnilnik druzine 27, CMOS "jetra", kapacitete 256 kBit, torej 32 kilobajtov). Spomin mu brises z UV osvetljevanjem v posebni brisalni napravi (zato je na vsakem EPROMu nalepka - da se prekrije okence, in s tem prepreci brisanje, saj se da vsebino izbrisati tudi ce je nekaj tednov na dnevni svetlobi - morda bi slo tudi z lucko za nohte, nisem pa nikoli poskusil). Programira se ga z EPROM programatorjem. EPROM se da nadomestiti tudi s kaksnim pin-kompatibilnim EEPROM-om ( = electrically erasable programmable read only memory), tega brises kar s programatorjem. Vseeno pa ta ECU ni bil nikoli namenjen on-line programiranju, torej nima ICSP prikljucka (in-circuit serial programming port), zato je v vsakem primeru za programiranje potrebno odpreti ECU in fizicno odstraniti in nazaj namestiti EPROM cip.

@marincspeedshop z veseljem - a poznas koga, ki bi potem po menjavi cipa znal sinhronizirati sesalni grli in nastaviti prosti tek? :P

Hehe, malo bolj resno - najprej moram doseci taprave rezultate na mojem Falcu - sele potem lahko grem resno delati na kaksen tuj moped.

Pogovarjal sem se tudi s kolegom - pri Akrapovicu dela. Pravi, da so tisti EPROMi, ki si jih dobil zraven izpuha za Mille, delo Apriliinih ljudi, in da Akrapovic nima z njimi nic. Tako se tudi do vsebine ne morem dokopati.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo narejeno. Zdaj pa še ecu popravit-Gabrota ali pa bo že Zok naštudiral varianto :) Tako mam js. Kje so delane meritve? Čigava je ta Tuonka?

Popravljeno . Popravil hy650
napaka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrhunsko!! :OK:

Moram se tudi jaz zmeniti za kak kolicinski popust za meritve na dynotu - moj ass-o-dyno ni najbolj natancen, pa v slabem vremenu ne deluje najbolje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno doma!

img20180210153716.jpg

 

 

a je to malo zapozneli božiček?...:D

Popravljeno . Popravil hy650
napaka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, perry pravi:

Najboljsi motor na Motosvetu.

Sem prvo sptegledu in pomislu H2r kva pol tuono v4

@Spasky srečno vožnjo ti želim...dobr mopi naj ti služi...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, perry pravi:

Najboljsi motor na Motosvetu.

No najboljšega ni, mogoče je le nama najboljši :).

 

 

pred 17 urami, hy650 pravi:

Končno doma!

img20180210153716.jpg

 

 

a je to malo zapozneli božiček?...:D

huh ja, so se kar vlekli dnevi, zdej bo pa še težje čakat na pomlad. No bo vsaj čas za nekaj modifikacij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, sesir pravi:

Sem prvo sptegledu in pomislu H2r kva pol tuono v4

@Spasky srečno vožnjo ti želim...dobr mopi naj ti služi...

 

hehe, kurc pa h2r k mu ne moreš tablco gor dat pa se do lokalne gostilne zapeljat, ne da bi moral vmes menjat gume...

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Spasky pravi:

No najboljšega ni, mogoče je le nama najboljši :).

 

 

huh ja, so se kar vlekli dnevi, zdej bo pa še težje čakat na pomlad. No bo vsaj čas za nekaj modifikacij.

Lepa, lepa :OK:...Kaj boš počel na njej? Razen izpuha pa nosilec tablice...:).  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, tako nekako kot je Lipstick napisu. :) Špegle, tank grip, nosilec tablice,ECU + izpuh,...

Jezi me k nobenga homologiranga izpuha ne najdem. Akra (zlatar) mi ni cenovno niti vizualno všeč. Razen v primeru k ga nekateri sami krajšajo, ta ga je mogoče malo preveč:

ak.jpg

pa še ta ni road legal...drugače bi že imel SC-ja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Lipstick pravi:

Race ECU, ......................................, nova kolesa, m7RR, RCS 19, karbon deli, .................. žmigavci, ......

and let the fun begin .....:grupni:

 

 

Kakšen izpuh si dal ti gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Spasky said:

ja, tako nekako kot je Lipstick napisu. :) Špegle, tank grip, nosilec tablice,ECU + izpuh,...

Jezi me k nobenga homologiranga izpuha ne najdem. Akra (zlatar) mi ni cenovno niti vizualno všeč. Razen v primeru k ga nekateri sami krajšajo, ta ga je mogoče malo preveč:

ak.jpg

pa še ta ni road legal...drugače bi že imel SC-ja.

Boš moral naročit pri Apriliji legaln športni izpuh, je Akrapovičev ( ne ta ki si ga nalepu, ta je open za EURO 3 ), zraven dobiš še kodo za odpiranje ECU-ja ( da ti bo lahko diler naložil ustrezno mapo ). Če boš tlaču kak drug raufnk gor, boš moral kupit še RACE ECU ( +800-900 €), če sešteješ dimnik + ecu,  hitro ugotoviš, da zlatar niti ni tako drag. Edino ta kombinacija ohranja garancijo motorja.

P.S.: Baje Gabro lahko skreka in naloži novo mapo v stnd. ECU, kar te bo stalo cca 400 € in garancijo motorja.

1 hour ago, Spasky said:

Kakšen izpuh si dal ti gor?

Na srečo imam tak privilegij, da si sam zgradim dimnik.

P.S.: preveri:

https://www.asphaltandrubber.com/recall/brembo-brake-recall/

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joooj, fantje. Imate vrhunske rakete pod ritjo, ki že iz tovarne z zvokom budijo mrtve in tudi njim trgajo gate. Pa zakaaaaj bi se vendar zajebaval z garancijo itd...

No, sej odgovor poznam tudi sam, ampak ker sam na žalost te rakete nimam, skušam biti glas razuma... :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Lipstick pravi:

Boš moral naročit pri Apriliji legaln športni izpuh, je Akrapovičev ( ne ta ki si ga nalepu, ta je open za EURO 3 ), zraven dobiš še kodo za odpiranje ECU-ja ( da ti bo lahko diler naložil ustrezno mapo ). Če boš tlaču kak drug raufnk gor, boš moral kupit še RACE ECU ( +800-900 €), če sešteješ dimnik + ecu,  hitro ugotoviš, da zlatar niti ni tako drag. Edino ta kombinacija ohranja garancijo motorja.

P.S.: Baje Gabro lahko skreka in naloži novo mapo v stnd. ECU, kar te bo stalo cca 400 € in garancijo motorja.

Na srečo imam tak privilegij, da si sam zgradim dimnik.

P.S.: preveri:

https://www.asphaltandrubber.com/recall/brembo-brake-recall/

Sam zgradiš? Si pri Akra al kako drugače, do tell more please! :smoke:

za Brembo recall vem, moj je 2018.

Za Akro si verjetno mislil:

ak.jpg

Naj bo še tolk kvalitentno narejen, ne morš dat +2k ta tale dimnik, pol raj stock vozim.

dlicen, se strinjam, sam sej veš kako gre "it's not about need, it's about want" :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke za vrhunski motor :cool: Avspuh bi jst menju zarad izgleda bolj,k zarad kej druzga :) Tko,da sam avspuh drug, pa nosilc tablce, pa je top šit :) 

Kje pa si ga kupu? V ljubljani, kranju al kje drugje? Kok časa si pa čaku nanjo? Sem bil pa PVG na Kajuhovi, sem vidu da majo eno RSV4 RR, pa zgleda da mene čaka :) Me zanima, če je kaj cenejš ker je 2017 letnik? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil v sredini decembra, prevzel pa prejšnji teden. V bistvu sem iskal 2017 letnik z boljšim popustom ampak se ga ni dalo več dobiti, tko da sem naročil 2018. 

Decembra sem klical vsepovsod za kakšno informacijo, pa so bli vsi bolj kot ne "dol mi visi", razen MotoTim-a MB, zato sem ga naročil tam.

za 2017 RSV4 bi moral dobiti kar let popust...go for it :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!