Skoči na vsebino

Brezplačna tehnična pomoč


Priporočene objave

dolenc :SS

Dolpotegn memtest86+ naredi boot disketko pa pusti čez noč. Če bo javil kakšno napako, dej rame na enak FSB kot proc, pa timinge na 3-4-4-8 pa voltažo na 2.7V

dolpotegn prime95 pa stestiri proc

dolpotegn speedfan pa čekirej temperature

poglej voltaže v biosu, sposodi si kje drug napajalnik pa probej

nejblziher pa.... format pa na novo zmeč gor windoze.

LP

Popravljeno . Popravil strom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej po men bruhaš če si napisov isto k jst.

Napajalc ni vzrok, ker če je prešvoh se cev sistem sesuje ne sam blue screen, rame ma prov naštimane, za hlajenje pravi da je poskrbel, windowse sem pa tud jst že predlagov reinstall.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej po men bruhaš če si napisov isto k jst.

Napajalc ni vzrok, ker če je prešvoh se cev sistem sesuje ne sam blue screen, rame ma prov naštimane, za hlajenje pravi da je poskrbel, windowse sem pa tud jst že predlagov reinstall.

Ti si napisu rame na CAS 2.... WTF? CAS 2 mogoče laufa pr kšni hujši corsair CMX varianti od ramov ipd.... ostali so pa 2.5 oz. ponavadi CAS3.

Napajalniki lahko delajo vse sorte štale, ni važno koliko W piše da ima. Tudi igrice/3dmark se je sesuval, ni se dalo inst. windowsov ipd... ne moreš da verjameš kakšno štalo lahko nardi napajalnik predno pogruntaš kaj je narobe z mašino.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On ma 166 rame, te vsi lavfajo na 2-2-2-5, pa če so še tko noname :), zato sm mu to napisu.

Probleme z napajalnikom sem pa že mel, tko da sm kr naštuderov tole, pa napajalo ponavad ne vrže blue screena, al te resetira, al ti pa nariše navpične črte, pa zmrzne, sicer pa brez veze da se tle neki kregava, k ni prava tema za to, da ne govorim da s tem nobenmu ne pomagava (je pa zanimiva debata) :)

Se pa strinjam da ma velko vlogo napajalo, zato pa mam 420W (Withname) napajalc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se ne bosta stepla keri ma prav :rolleyes:

...sicer pa sumim da je za vse kriv antivirusnik, namreč odkar sem ga pred par dnevi zamenjal stvar laufa brez problema tako da... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomagajte!

Pred kratkim sem zamenjeval v nadzornem centru motosveta emaile. In zdaj dobivam dnevno 10 elektronskih sporočil na svoj email. V angleščini!

Kako, da teh elektronskih sporočil več ne bo!!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma probaj kaj pogledat v nastavitvah al pa nekaj... nekje mislim da bi moglo bit nekaj za obkljukat... :glare: malo se spravi brskat po nastavitvah ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kake maile to dobivaš, sam lahko pišeš nazaj in jih prosiš če ti nehajo pošiljat, seveda v angleščini :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam pa eno težavo!

Ne gre mi inštalirati Windows XP Service Pack 2 :( Spodaj na sliki se vidi, kaj mi javi.

A mi zna kdo pomagat?

post-1665-1118168906_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piratski cd key maš. Probej dobit service pack posebej(ne iz strani updejtat), pa tisto inštalerej, če bo šlo. Če ne pa ob nasledni namestitvi windowsa vtipkaj drug cd key, ki ti zraven omogoči še live update.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preko e-mule sem si dol potegno en program, ki je arhiviran z winrarom, zdaj pa ko ga hočem odpakirat, me prosi naj vnesem geslo, ki ga na žalost nimam :( ...obstaja kak programčič ali kaka druga fora da se ugotovi ali zaobide geslo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja obstaja že, sam so več al man neuporabni, ker dekoderanje traja lahko tud do par let :D. Ponavadi je tako da je geslo v samem imenu datoteke, al pa del imena, al je pa kaki readme file zraven, al pa pod propretis piše. Al pa vtipkaj točno ime v google, ker je sigurno že nekdo spraševal za to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skopiraj mi ime tega rar arhiva, pa ti om mogoče znau povedat geslo....

torej: film_ta_pa_ta(blablalba).rar .... nekaj takega, al kaj pač je

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam pa eno težavo!

Ne gre mi inštalirati Windows XP Service Pack 2  :( Spodaj na sliki se vidi, kaj mi javi.

A mi zna kdo pomagat?

Pač imaš "črno" verzijo Windowsev in ta ključ, ki ga uporabljaš je na črni listi :)

Kupi original Windows ;) ali pa uporabi kakšen drug ključ (cd key)...

P.S. Imaš programček da direktno spremeniš cd key in ni potrebna reinstalacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce lahko nekaj povem o tem sp2 ...

upam sicer da tega she nihce ni povedal...

ok. pravijo da se notri nahaja microsoftov spyware.. ampak to so bedarije...

naprej, ko sm ga jest dau gor mi je MOCNO upocasnil kishto.

ko ga je dal gor sosolc mu je poleg tega kishta zastekala tko da je blo potrebno formatiranje.

fotru u sluzbi po instalaciji niso vec delali nekateri programi, kljub vsem posodobitvam

in se kaj bi se naslo..

lahko da mate drugacne iskusnje ampak pri meni je XP SP2 odpisan za vedno, prav tako winsi -> linux rulz (malo reklame :)

samo ne mi prosim govort da pac clovek nima pojma od racunalnikov, ker grem na racunalniski fax, prav tako sosolec :hmm:

upam da ni zvenelo nesramno, ker to ni bil moj namen :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Računalnik je deloval počasnej, ker sp2 zavzamejo precej več rama kot sp1, zakaj ne vem. glede formatiranja pa hm, to se mi še ni zgodel :)

Res da majo winsi en kp napak in zmer bojo ble tm, sam linuxi siguren ne presekajo winse po uporabnosti. Men se zdi da so 2leti nazaj šele dobil funkcijo copy - paste :)

Če bi blo z njimi kej lažje delat, pa mal(ok dost) izbolšana podpora, bi jih pa tud jst raj mel ko komercijalne winse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam pa eno težavo!

Ne gre mi inštalirati Windows XP Service Pack 2  :( Spodaj na sliki se vidi, kaj mi javi.

A mi zna kdo pomagat?

http://www.tweaktown.com/document.php?dTyp...dId=350&dPage=2

( http://www.msfn.org/comments.php?shownews=9214

http://computertimes.asia1.com.sg/news/sto...04,2292,00.html )

Popravljeno . Popravil BC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fdolenc, se popolnoma strinjam da je linux cisto neuporaben ce ga pa ne znas uporabljat. ker je cdela stvar le malo bolj zahtevna za naucit se kot windowsi, kjer ti je vsaka stvar dobesedno k riti prinesena.

ampak da ne bomo pacali teme. ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotru se že kaki tedn nazaj začelo na ekranu pojavlat neke rdeče črte... včasih so še okoli miške.. al pa po kakšnem celem odprtem okencu... ponavadi padajoče... in če je potem minimiral je blo spet fse vredi.. edino na miski je ostalo za dalj casa...

pol sem te malo postudiral pa ugotovil da bi lhko bil ekran (star 2 ali 3 leta tu neki, vglavnem star je ze) ali pa grafična... sm v grafično sem sprva dvomil.. ampak kasneje sem se pa spomnil da sem nekje prebral da bi naj te grafične ko jo ma stari not (ATI Radeon 9800 256mb) mele neke napake.. al nekaj podobnega.. vglavnem da bi naj ble nekatere serije iz tovarne z napako... zdaj pa nevem.. ja moznost se je tud kaki črv al pa virus.. sm je dal poskenat z kr dosti programi pa nic...

ce bi se se komu sanjalo kaj bi lahko blo?... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam zonealarm firewall in se mi je naenkrat začel vector monitor izklaplat in posledično jasno tudi firewall. uporabljam ZA antivirus, ki je v sklopu firewalla zato mi seveda vse močno smrdi po nekem virusu :hmm:

scan seveda nič ne najde :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotru se že kaki tedn nazaj začelo na ekranu pojavlat neke rdeče črte... včasih so še okoli miške.. al pa po kakšnem celem odprtem okencu... ponavadi padajoče... in če je potem minimiral je blo spet fse vredi.. edino na miski je ostalo za dalj casa...

pol sem te malo postudiral pa ugotovil da bi lhko bil ekran (star 2 ali 3 leta tu neki, vglavnem star je ze) ali pa grafična... sm v grafično sem sprva dvomil.. ampak kasneje sem se pa spomnil da sem nekje prebral da bi naj te grafične ko jo ma stari not (ATI Radeon 9800 256mb) mele neke napake.. al nekaj podobnega.. vglavnem da bi naj ble nekatere serije iz tovarne z napako... zdaj pa nevem.. ja moznost se je tud kaki črv al pa virus.. sm je dal poskenat z kr dosti programi pa nic...

ce bi se se komu sanjalo kaj bi lahko blo?...  :hmm:

Po vsej verjetnosti je grafična kartica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam zonealarm firewall in se mi je naenkrat začel vector monitor izklaplat in posledično jasno tudi firewall. uporabljam ZA antivirus, ki je v sklopu firewalla zato mi seveda vse močno smrdi po nekem virusu  :hmm:

scan seveda nič ne najde  :angry2:

menjaj antivirusne... priporočam NOD32 pa firewall norton al pa sygate... drugače pa še dol potegni kaki adaware pa spyware programe pa poskenaj.. ce nic nebo te itaq ni nevarnosti, ce pa bo pa ga probaj izbrisat.. ce ga nebos mogel pa ti bo racunalnik zajebaval ga kr raje formatiraj.. antivirusnega pa firewall pa le menjaj!...

Virku, tudi sam namigujem na grafično... nevem bom probal 1x ko bom mel kaj časa jo dat v moj comp... al pa fotrovo kišto na moj ekran priklopit... bom vido kaj bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!