Skoči na vsebino

Formula 1 2005


Jure007

Priporočene objave

verjami pa,da bo letos prej zmagala Toyota (pa nisem njihov fan,da ne bo pomote), kot pa Ferrari!!!!

Uf, tole bi pa rad vidu :D

Ampak če se to le zgodi, bom vesel za Toyoto ker Toyota ma letos zgleda dober dirkalnik ter dobra voznika (pa nisem njihov fan,da ne bo pomote) :D

Samo za zmago.... pa mal dvomim no :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, tole bi pa rad vidu  :D

Ampak če se to le zgodi, bom vesel za Toyoto ker Toyota ma letos zgleda dober dirkalnik ter dobra voznika (pa nisem njihov fan,da ne bo pomote) :D

Samo za zmago.... pa mal dvomim no  :doze:

Se kar strinjam z Juretom in tut jest mal dvomim v zmago Toyote. Je pa v F1 vse možno. Mal sreče, mal taktike, dežja in menjave gum v pravem trenutku pa imajo zmago. Zdej bi jo imel, če bi Alonso naredu napako al pa če bi R25 (bognedaj) imel probleme.

V glavnem lohk se zgodi, ni pa verejtno.

Popravljeno . Popravil tomos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je že prepir kdo dlje spremlja f1. Kere bedarije! :BUA:

Sicer je pa logično, da imajo tisti, ki niso za Ferrari velik za povedat, ker so bli zadnjih pet let bolj opazovalci. :) ..mal šale.

Sm pa neki slišu, da so zanč Maherja obsodl za nesrečo?

Kaj pa Fiziko zdej, tud je šlo za "dirkaško nesrečo"? Nism vidu pa vprašam?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pa neki slišu, da so zanč Maherja obsodl za nesrečo?

Kaj pa Fiziko zdej, tud je šlo za "dirkaško nesrečo"? Nism vidu pa vprašam?!

Ja, vsi dirkači so se pogovarjali o nesreči, na koncu pa glasovali o krivdi. Rezultat 19:1, da je krivda v celoti na Šumijevi strani, ker naj bi imeli dirkači dogovor, da se na zaviranju ne sme tako grdo zapirat notranje strani. Šumi je potem vstal in se javno opravičil..... :P

Fiziko je pa tudi IMHO 100% kriv za nesrečo. Ko ga je Weber že prehitel po zunanji strani mu je Fiziko hotel vrnit po notranji pa je prepozno zaviral, blokiral zadnja kolesa in lepo odslajdal v Webra..... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, padate na nizek nivo, da se bockate, kdo piše z veliko in kdo z Malo, pa kdo piše steška, pa kdo nebi, pa podobne slovnične napake... raje se bockajte z imeni moštev... :grim

Je to vseeno bolj zanimivo brati... ker če boste šli na žaljenje, vas bom vse poradiral... ali pa nabil odstotke... :lol1: (malo šale, da ne boste vsega preveč resno vzeli)

Pa še nekaj o temi:

odkar pomnim avte, je zame en in edini pravi - in to je Ferrari. Je**š slaba ali dobra leta, vedno je Ferrari Ferrari... :grim Priznam, kar precej let sem stiskal pesti, da bi prišli spet višje, kot so bili 2 desetletji... in so prišli... vendar potem je postalo spet enolično in nezanimivo... tako da letos upam, da bo precej bolj zanimiva sezona, pa čeprav Ferrari ne zmaga. Glavno, da bo trd boj na pisti... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, padate na nizek nivo, da se bockate, kdo piše z veliko in kdo z Malo, pa kdo piše steška, pa kdo nebi, pa podobne slovnične napake... raje se bockajte z imeni moštev...  :grim

Je to vseeno bolj zanimivo brati... ker če boste šli na žaljenje, vas bom vse poradiral... ali pa nabil odstotke...  :lol1: (malo šale, da ne boste vsega preveč resno vzeli)

Pa še nekaj o temi:

odkar pomnim avte, je zame en in edini pravi - in to je Ferrari. Je**š slaba ali dobra leta, vedno je Ferrari Ferrari...  :grim Priznam, kar precej let sem stiskal pesti, da bi prišli spet višje, kot so bili 2 desetletji... in so prišli... vendar potem je postalo spet enolično in nezanimivo... tako da letos upam, da bo precej bolj zanimiva sezona, pa čeprav Ferrari ne zmaga. Glavno, da bo trd boj na pisti...  :yea2:

ampak na tvojo žalost trdega boja iz Ferrarijeve strani žal ni videt!?!?! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, mogoče bom letos še začela gledat spet formulo, čeprav sem si obljubila, da je ne bom gledala, dokler Šumi vozi. Ampak če bo šlo tako naprej bom pa zagotovo z užitkom gledala in se smejala vsem Ferrari-ljubcem :grim

:oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj o temi:

odkar pomnim avte, je zame en in edini pravi - in to je Ferrari. Je**š slaba ali dobra leta, vedno je Ferrari Ferrari...  :grim Priznam, kar precej let sem stiskal pesti, da bi prišli spet višje, kot so bili 2 desetletji... in so prišli... vendar potem je postalo spet enolično in nezanimivo... tako da letos upam, da bo precej bolj zanimiva sezona, pa čeprav Ferrari ne zmaga. Glavno, da bo trd boj na pisti...  :yea2:

No Gregs, tud ti kdaj kej pametnega napišeš :OK: :lol1: ...Exactly my point...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiirrulz kjer si stari moj? Ha,ha,ha, pa res je dober FIAT oz. Ferrari (no, kako naj vem kaj so, ko oboje piše na nosu)  :kva2:  :lol1:

Ja, letos so pa zakon. Jim obisk papeža očitno ni prav veliko pomagal...... :lol1:

No, malo heca.......drugače, si zamenjal motor?? Jaz sem menjal, pa ti eno pivo častim...... :D

evo me, stari. bil malo v prestolnici zdaj dva dni...

khm pa saj ne morem rečt da vam ne privoščim teh dveh dirk, da vam malo dobro voljo nabije..ampak sezona je pa še dooooolga, dooooooooooolga... :grim

aja pa zdaj naenkrat vsi za Reanulta navijate, ne... :grrr :slap: ...aja pardon, vsi ste že od nekdaj za Renaulta navijali, a ne? :lol1:

Ja mašina je pa že v garaži, tako da lahko jaz tebi pol nazaj pivo častim. :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, mogoče bom letos še začela gledat spet formulo, čeprav sem si obljubila, da je ne bom gledala, dokler Šumi vozi. Ampak če bo šlo tako naprej bom pa zagotovo z užitkom gledala in se smejala vsem Ferrari-ljubcem  :grim

:oops:

ih, ih, kako smo veseli, a? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je najpametnejsi petelin na dvoriscu tisti ki najvec kikirika in ki se najboj dera in nedvoumno trdi, da je njegova resnica edina in prava ???!!!

:BUA: :BUA: :BUA:

Skoda, da se ne da argumerntirano soocit mnenja...

Lastne kvalifikacije in se bolj diskavlifikacije sodijo v kaksno drugo rubriko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, mogoče bom letos še začela gledat spet formulo, čeprav sem si obljubila, da je ne bom gledala, dokler Šumi vozi. Ampak če bo šlo tako naprej bom pa zagotovo z užitkom gledala in se smejala vsem Ferrari-ljubcem  :grim

:oops:

thats my girl... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me, stari. bil malo v prestolnici zdaj dva dni...

khm pa saj ne morem rečt da vam ne privoščim teh dveh dirk, da vam malo dobro voljo nabije..ampak sezona je pa še dooooolga, dooooooooooolga... :grim

aja pa zdaj naenkrat vsi za Reanulta navijate, ne... :grrr  :slap: ...aja pardon, vsi ste že od nekdaj za Renaulta navijali, a ne?  :lol1:

Ja mašina je pa že v garaži, tako da lahko jaz tebi pol nazaj pivo častim. :lol:

jaz osebno navijam za Williams odkar pomnim, da gledam F1... :worship:

imam pa veliko rajši, da zmagujejo vsi drugi kot pa Ferrari, pa če je to Minardi ali Renault, ker pač ne maram Ferrarijeve arogance in vzvišenosti!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz osebno navijam za Williams odkar pomnim, da gledam F1... :worship:

ja stari, ti čisto verjamem..ampak ne boš verjel, kolko je naenkrat Renaultovih navijačev...me zanima samo, kje so bli vsa ta leta :hmm: :BUA:

ti kar navijaj za Williams, jaz bom pa za Ferrari, pa če bodo vse dirke zadnji končali. :yea2: :yea2:

pa še nekaj: navijanje v smislu "saj ni važno, kod zmaga, samo da ne ta-in-ta", je meni osebno totalno by. Pozitivno navijanje: navijaš za svoje moštvo, da bi prehiteli vse ostale, ne pa za ostale, da bi postali toliko slabši ali da bi zajebali, da bi tvoji lahko bili potem prvi. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stari, ti čisto verjamem..ampak ne boš verjel, kolko je naenkrat Renaultovih navijačev...me zanima samo, kje so bli vsa ta leta  :hmm:  :BUA:

ti kar navijaj za Williams, jaz bom pa za Ferrari, pa če bodo vse dirke zadnji končali.  :yea2:  :yea2:

pa še nekaj: navijanje v smislu "saj ni važno, kod zmaga, samo da ne ta-in-ta", je meni osebno totalno by. Pozitivno navijanje: navijaš za svoje moštvo, da bi prehiteli vse ostale, ne pa za ostale, da bi postali toliko slabši ali da bi zajebali, da bi tvoji lahko bili potem prvi.  :grim

očitno si me narobe razumel!!

zaradi Ferrarijeve arogance in vzvišenosti :devil: , ko se lepo vidi, da mislijo, da se cela karavana vrti samo okoli njih, jim enostavno ne privoščim zmag, zato sem veliko bolj vesel, da zmagujejo tisti, ki se hkrati tudi normalno obnašajo...

lahko si pogledaš že dve stvari letos, na katere moštvo Ferrari ne more biti ponosno in sicer v prvi dirki prepoved dirkanja Minardiju (pri tem so bili edini) in na drugi dirki nespoštovanje "gentlmenskega" dogovora o netestiranju (spet so tukaj edini)!

pa brez zamere, kapo dol nad uspehi M.Schumacherja... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo me, stari. bil malo v prestolnici zdaj dva dni...

khm pa saj ne morem rečt da vam ne privoščim teh dveh dirk, da vam malo dobro voljo nabije..ampak sezona je pa še dooooolga, dooooooooooolga... :grim

aja pa zdaj naenkrat vsi za Reanulta navijate, ne... :grrr  :slap: ...aja pardon, vsi ste že od nekdaj za Renaulta navijali, a ne?  :lol1:

Ja mašina je pa že v garaži, tako da lahko jaz tebi pol nazaj pivo častim. :lol:

O-pozdravljen!

Glede motorja čestitam! Mogoče že ta vikend se kaj srečamo v kolikor bo vreme OK!

Glede formule na sem in bom za BAR- Hondo in McLaren! To sem že povedal.......samo fino se mi zdi, da vam eni Francozi malo periti porežejo in ritke pokažejo....... :lol1: :lol1:

No, no, saj bo, bo že GM kaj svetoval........ :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Vedno sem bil in vedno bom pristaš Schumacherja :yea2:

...bo še kar nekaj časa preteklo, da ga bo kdo dohitel! :OK: Vprašanje kdaj bo kdo osvojil 7 naslovov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Schumacher:“I have often been in situations where I have no chance in a race and then win the one after. We are a well-balanced team and we know that the season has to be considered as a whole. The championship is longer than ever and so lots of things can happen. Now we have to try our new car and then see how things work out.”

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...bo še kar nekaj časa preteklo, da ga bo kdo dohitel! :OK:  Vprašanje kdaj bo kdo osvojil 7 naslovov.

prej si tudi nobeden ni mislil, da bo prišel kdo, ki bo podrl rekord J.M.Fangia, pa ga je in tako tudi rekord M.Schumacherja ni nesmrten...

rekordi so zato, da se podirajo!! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No letos bomo vidl ce bo schumi osvoju se en naslov! Glede na prve 2 dirke ne kaze dobr ampak ferrari je znou zmer zobe pokazat. Mogoce bojo sele z novim dirkalnikom prisli do izraza.

Valda tut jst sm za Ferrari :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Vedno sem bil in vedno bom pristaš Schumacherja :yea2:

No če mu odštejem dva naslova, ki si jih je priboril na čudn način, je zdej že cajt, da pride čas kakšnega alonsota in ni vrag, da mu kej podobnega neb uspelo...mogoče :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Gregs, tud ti kdaj kej pametnega napišeš  :OK:  :lol1: ...Exactly my point...

Jaz VEDNo pišem samo pametne stvari... samo ti jih ne razumeš... ehehehehehe.... :naughty: :lol1: :naughty: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!