Skoči na vsebino

Sanjska ženska


master 007

Priporočene objave

Edini še pri pameti je un ta blond dolenjc Cime al kaj je že. Njemu so še vedno glavne borovničke, na napredovanje v naslednji krog upa sam zarad dobre družbe pa zarad fešte. Sanjska ženska mu je bolj postranska zadeva.

Hehe Cime oz. doma poznan kot Cimro je car! :OK: Pa naj te popravim, on ni dolenjc, ampak je čistokrvni notranjc! Doma je iz Žerovnice, ta je cca 5km oddaljena iz cerknice. Tudi dialekt ni dolenjski, ampak je čista cerkniščina. No tistim, ki niste iz teh krajev se mogoče dolenjsko pa cerkniško zdi podobno, vendar ti kot cerkničan, ki ima skoraj vso žlahto na dolenjskem povem, da se narečji razlikujeta kot noč in dan, je pa res, da oboji zavijamo :D :D .

Drugače pa, go Cimro!!!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS  :SS  :SS , si raj kupm 1 metr strika kokr pa da sm s to babo :lol1:

ah, zakaj? Kresneš jo z mehkim, pol pa vprašaš, če je fejst bolelo ....

zakaj se ne bi malo zabavali? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po nekih podatkih baje miša že dolgo ni samska in njen tip je eden od 'izbrancev' v tisti hiši... tako, da ga bo itak na koncu izbrala... razlog zakaj se je spustila v to, pa je dobra investicija.. 2 mil tolarjev, kolikor jih dobi za sodelovanje.... :whistle:

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miša me je mal razočarala  :BUA:

Tist je pa res grdo nardila, kar je nardila Ediju  :SS  Lahko bi to na drugačen način speljala.

Mislm, da se že mal vzvišeno obnaša  :hmm:

KAJ PA JE BLO?????!?!?!?!? :eek: :blink: nisem gledal (no še nikoli ampak pustmo to :P )!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miša ga je prav carsko zabila.... Bravo Miša! :OK:

Poleg tega ONA izbira med 10 tipi in ne Edi med 10 ženskami - torej je vprašanje, kaj bi mu ONA lahko ponudila, tukej čisto odveč. Oni se borijo zanjo in oni bojo pač marsikaj požrli (sej zato so se pa prijavli, ne?) in to od tistih "takosmatih" do takih bučkov, kot je bil Edi... (ki se mi sicer ni zdel čisto nič drugega, kot pocukran, narejen, vsiljiv sluzavec)... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chris, ni pomembno kako se je obnašal Edi. Njeno obnašanje je bilo nesprejemljivo, vsaj zame. Še vesel je lahko, da ne bo med finalisti ali pa celo izbran, ker take "ženske ", ki začne s takimi vprašanji nočeš doma. :SS ... Razen, da jo ponucaš in potem vržeš, če sploh je dejansko kaj za ponucat :BUA:

Popravljeno . Popravil LordSmith
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če bi bila res tako inteligentna v vseh pogledih, če premore kanček empatije.... se ne bi tako netaktično in res pod nivojem obnašala...iz tega dogodka oz. zmenka se je res marsikaj prebralo o njenem karakterju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@LordSmith: Seveda JE pomembno, kako se je Edi obnašal. Saj naj bi vendar on naredil vtis nanjo in ne ona nanj... Ona je njega peljala na zmenek, da presodi, kakšen je in ali bi lahko bil ON sanjski moški. Saj pravim; oni se borijo zanjo.

To, da je pa spraševala taka vprašanja in potem postala nejevoljna, jo pa čisto razumem; Ediju se je videlo, da je zelo nerazgledan na določenih področjih, ko pa ga je vprašala (in to ne 1x), s čim bi jo on lahko prepričal, je bil pa tiho ko rit.. Torej; nerazgledan, vsiljiv, slinast. Normalno, da je punca tako reagirala.

Sicer pa nihče ni rekel, da je ona popolna. Samo ko izbiraš partnerja, gledaš na to, da si bosta imela kaj povedati, da bosta imela skupne interese. On ji je pa nazaj vrgel, da lahko preživi sebe in še njo zraven. Butelj!! :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ampak če človek vidi, da ne bo šlo...oz. njemu ta oseba ni primerna oz. karkoli že...lahko to izpelje na lepši način...ne? ...temu se reče bit čustveno zrel, ne pa da kar znoriš...in greš...sej jih ima na voljo še par prelestnih komadov...

sicer pa, nima veze...vsak ma svoj način...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhhh, me prav zanima, koliko ljudi je tako "čustveno zrelih", da jim kdaj, ob kakih priložnostih, slabih dnevih, slabi prebavi, sluzastih moških/ženskah, neizobraženih ljudeh, s katerimi samo zabijajo čas, ..., ne odnese piskra...

Se tebi nikoli ne strga film? Čestitke :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhhh, me prav zanima, koliko ljudi je tako "čustveno zrelih", da jim kdaj, ob kakih priložnostih, slabih dnevih, slabi prebavi, sluzastih moških/ženskah, neizobraženih ljudeh, s katerimi samo zabijajo čas, ..., ne odnese piskra...

Se tebi nikoli ne strga film? Čestitke  :worship:

nope B)

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če mene kdo vpraša glede sanjske ženske , bi rekel takole :BUA:

Tole je vse en navaden kič. Nobene realnosti :SS

A se tkole ženske išče :?

Za moje pojme mora nekaj preskočit , kakšna iskrica , ali pa se mora takoj užgat .

Ste že kdaj imel občutek , da ste vidl neko osebo in vam je blo takoj jasno , da je to , to ? Tukaj se gre pa bolj za nateg folka pred TV ekrani :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A obstajajo tudi optimisti, ki pričakujejo realnost v taki "oddaji"

:hmm: Mogoče pa tam notri , v tisti realnosti kdo vidi sebe :?

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če mene kdo vpraša glede sanjske ženske , bi rekel takole :BUA:

Tole je vse en navaden kič. Nobene realnosti  :SS

A se tkole ženske išče  :?

Za moje pojme mora nekaj preskočit , kakšna iskrica , ali pa se mora  takoj užgat .

Ste že kdaj imel občutek , da ste vidl neko osebo in vam je blo takoj jasno , da je to , to ?  Tukaj se gre pa bolj za nateg folka pred TV ekrani :slap:

narobe vprasanje. kolikor sem zasledil naj bi zenska iskala moskega in ne obratno. moski primerki so v tem primeru "samo meso v izlozbi". :)

tvoje vprasanje bi (je) bilo relevantno baje pri predhodnem nizu, ko so bile vloge zamenjane. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

narobe vprasanje. kolikor sem zasledil naj bi zenska iskala moskega in ne obratno. moski primerki so v tem primeru "samo meso v izlozbi". :)

tvoje vprasanje bi (je) bilo relevantno baje pri predhodnem nizu, ko so bile vloge zamenjane. .)

Ja maš prav :slap: Moral bi napisat : "a se tkole išče ženske , ali moške" :?

Čeprav se pa eni tolk slinjo , da ma človek občutek :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ediju se je videlo, da je zelo nerazgledan na določenih področjih, ko pa ga je vprašala (in to ne 1x), s čim bi jo on lahko prepričal, je bil pa tiho ko rit.. Torej; nerazgledan, vsiljiv, slinast. Normalno, da je punca tako reagirala.

Sicer pa nihče ni rekel, da je ona popolna. Samo ko izbiraš partnerja, gledaš na to, da si bosta imela kaj povedati, da bosta imela skupne interese. On ji je pa nazaj vrgel, da lahko preživi sebe in še njo zraven. Butelj!!  :SS  :SS

Se popolnoma strinjam, da je Edi malo pobluzil z odgovori in tudi s tem, da je takoj zgledal nebogljen, še v avtu, ko je prosil, da naj ga reši. Enim "mogoče - treba še srečat tako" to sede s tem, da njej pač ni.

Je pa to, kar je naredila popolnoma narobe, ker če bi bila ona bolj zrela, bi lahko lepo z njim pojedla večerjo in dokončala večer. Ali ti misliš, da je to normalno ravnanje med ljudmi, ki si iščejo partnerja? Tle je moj point.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa to, kar je naredila popolnoma narobe, ker če bi bila ona bolj zrela, bi lahko lepo z njim pojedla večerjo in dokončala večer. Ali ti misliš, da je to normalno ravnanje med ljudmi, ki si iščejo partnerja? Tle je moj point.

odvisno, kak karakter je nekdo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno, kak karakter je nekdo ...

Glede na to, da je le manjši del predstavljen na TV, vse ostalo se pa dogaja brez kamer težko sodim, zakaj je ženska tako ravnala. Vprašanje v kake konflikte sta že prej padla oz. kake je prej metal ven in je njej počasi dopizdevalo. In dejansko tako kot on gleda in se obnaša.... jah ne vem no........ bi meni tudi verjetno kmalu kapo dol vrgla.

In ravno to jo dela še bolj "sanjsko" saj je najbolj sanjski človek čisto normalen z vsemi svojimi forami, slabostmi in dobrimi lastnostmi............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa ne vem no...a vi to res gledate :?

shit ane :wacko:

...jebi ga zajla...jz gledam to,da se pol lahko s sošolkam vsaj kej pogovarjam na kofetu :P ....ker od motorjev in recimo MotoGP-ja nobene nč ne zanima :D :D :D

... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa odvisn kasne frendice mas,zto k mene bi bl zanimal motorji od sanse zenske :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!