Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

vbistvu bi se lahko tak reklo ja......nazdravlali smo zdaj 18 ur stari necakinji :D

uu lepo :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!!! fantje pa delkelat jst ma menim tko da ni čisto vseeno katero olje daješ v svoj motor!! ni pa tudi zapovedano kero olje morš dat!! men še ni nobena 125 zaribala!! mam pa 3 prijatelje ko so jim zaribale 2 aprilije RS, in husqvarna sm125s!!! in veste zakaj to je zato kr nikoli niso spostili mašino pod 6 tisoč!! in seveda tanakli dvotaktola!!! potem pa ribne tko d fantje raj mal draži olje kupt pa ne šponat če to ni potrebno!!! :OK: :OK: bi mi pa prav pršel če lahko gdo TT-sa zrihta (za solidno ceno seveda) :lol1:

Sklepam da si iz Trbovelj, pa me zanima tisti tvoj prjatu ki mu je zaribala sm125s, a je bila mogoče črne barve, sive nalepke pa kratka strehca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si ti str??

ce ne znas delit pa mnozit...pol bols da prodas motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si vi kaj računate % za mešanco

jst mam nekak tak da dam 2.5dl ola na 10l a je to prv če hočem nardit 2.5% mešanco

Ja, to je prow :) Risko, ne se jezit, niso vsi tko pametni k ti :D

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok si ti str??

ce ne znas delit pa mnozit...pol bols da prodas motor .)

no ja to zej ni važn kok sm str

važn je d eni to ful čudn računajo k sm govoru z njimi pa ne zastopm pol sm pa tuki prašu pa zgleda da nobeden ne ve pa raje spamate forum

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti spamas...ves da je 2 dcl od 10l 2 %...pol si pa sam zracuni ce ti ni pretezko da je 3dcl od 10l 3% in se ena operacija...da je 2.5dcl od 10l 2.5%... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti spamas...ves da je 2 dcl od 10l 2 %...pol si pa sam zracuni ce ti ni pretezko da je 3dcl od 10l 3% in se ena operacija...da je 2.5dcl od 10l 2.5%... :slap:

Genij :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ti se kr norca deli...lih v tem je fora da ce mulo ne zna kej na pamet zracunat pol nej pa na kalkulator...ce pa se tko ne zna pol pa bolz da gre za knjige pa pusti motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej ti se kr norca deli...lih v tem je fora da ce mulo ne zna kej na pamet zracunat pol nej pa na kalkulator...ce pa se tko ne zna pol pa bolz da gre za knjige pa pusti motor .)

pizda neki pa še bo iz tebe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo fantje

sj je Motul 710 prejsnji 600 ane?

pa sj je ta za avtomatkse pumpice ne ?

ker mislm mal zamenjat iz Agip (7 pof00kanih jurjev) bi sel na motul (samo 3 jurje na skutrkitu :>)

ta tema bo bolj primetna :>>

pa se neki me zanima..

edn mi ponuja ful pocen en Husqwarna olje, pa vem da je biu ta olje v motorju ko sm jest motor kupu in je baje neki special pto..

a kdo pozna?

je ql ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo fantje

sj je Motul 710 prejsnji 600 ane?

pa sj je ta za avtomatkse pumpice ne ?

ker mislm mal zamenjat iz Agip (7 pof00kanih jurjev) bi sel na motul (samo 3 jurje na skutrkitu :>)

ta tema bo bolj primetna :>>

pa se neki me zanima..

edn mi ponuja ful pocen en Husqwarna olje, pa vem da je biu ta olje v motorju ko sm jest motor kupu in je baje neki special pto..

a kdo pozna?

je ql ?

Special za Husqvarne naj bi bil Motorex. Verjetno je to. Olje kot olje, kaj naj rečem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mene še zmer neki matra. Do zdj sm kuril tts-a(10 k km) pa že skoz vem da je motul bolš sam.. a mi bo fjst zapacal auspuh, a se je kdo s tts-am prevozu že zlo velik, nj rajš vzamem motul 710?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja rska je imela 21k km prevoženih ko sme prodal pa je vse skozi na tts letela. in ni blo nobenh problemov. problemi nastanejo ko vlivajo to olje v mopede in podobno ko nedosežejo obratov se pravi nelaufajo vsaj na vsake tolko na 12k rpm in tam olje nikoli nena dokočno izgori zato pa se nafila izpuh. saj pomojem bi se isto zgodilo če bi motula tankal.

PS če rabi kdo kaj tts olja več info na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo enkrat imal TTS notri pa sem se odločil,da kr na Motul ostanem.Zakaj?

-TTS veliko bolj kadi ko užgeš motor-npr.Golf I TDI z chepp nafto :P (ko mašina še ni ogreta se full pačas navije,ko en moped)

-ko sem uporabljal TTS sem mev konec avspuha vedno masten,odkar mam Motul teh problemu ni

-pa motul ma lepšo embalažo,pa še DT-jka je gor narisana :kva2: :P

Popravljeno . Popravil The_AiC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok! Bom še premislu če bom ostal na TTS al pa bom šu kr na motul. K lih pišem bi še prašow če kdo ve iz je dobr, če menjaš olje npr. iz TTSA na moptul oz. zelo priporočljivo da olje, ki je v kestelnu pozavgaš ven?(do cevke de ne pride zrak not-pustiš kakšen 0,2 dcl?

lp

Popravljeno . Popravil agodno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih tok občutlivo pa spet ni.Men ga je noter ostal še za kake 100km pa sm motul kr čes preliv pa ni blo nč narobe.Če mam prav s spominu se celo mešu ni :hmm: ,tko da je blo odspodi rdeče olje navrhu pa zaleno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma glejte tu sploh ni fore v tem...lahk daš pol kesla TTS-a pol kesla pa motula pa nebo čist nič nikol narobe...ker konec koncev je obojno olje edino kar se v določenih stvareh razlikujeta ostalo pa je ista pizda...in lahk mešaš kolk češ pa nič neo sam da je olje za 2T mašine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo fantje

sj je Motul 710 prejsnji 600 ane?

pa sj je ta za avtomatkse pumpice ne ?

ker mislm mal zamenjat iz Agip (7 pof00kanih jurjev) bi sel na motul (samo 3 jurje na skutrkitu :>)

ta tema bo bolj primetna :>>

pa se neki me zanima..

edn mi ponuja ful pocen en Husqwarna olje, pa vem da je biu ta olje v motorju ko sm jest motor kupu in je baje neki special pto..

a kdo pozna?

je ql ?

ker agip pa je 7k?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!