Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

Kje na Štajerskem imajo Motula 710 po pametni ceni (seveda poceni). Lahk trgovina al pa kak "šeftar".

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdle preverjam enga iz cela sicer uvaža tts sam je reku da bi se dal dobit motula bom vidu če bo kej iz tega drgač pa pošta ni druge na bolhi je en tak oglas scooterkit mnde ko ga prodaja po 2900 sit to je najbolš do zej kar se tiče cela če rabiš pa tts pa ak ni panike ga ma tip za 2500 se dobi cenej sam če greš sam po njega prideš cenej ko pa s poštnino :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da eni delate znanost iz teh olj. Jaz ko sem še imel 125 sem vanjo tankal od dvotaktola pa do TTSa pa je šlo isto in ni bilo nobene razlike, razen ta da je precej ceneje. Tako da nevem zakaj je nujno potrebno tankat najdražja olja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da eni delate znanost iz teh olj. Jaz ko sem še imel 125 sem vanjo tankal od dvotaktola pa do TTSa pa je šlo isto in ni bilo nobene razlike, razen ta da je precej ceneje. Tako da nevem zakaj je nujno potrebno tankat najdražja olja.

:yes:

ribne lih tko z Motulom al pa TTS-om :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unikat a nis glih ti men nek mototor, ki ti je ene 3krat ribnu?

Še odgovor, tankam "tabol" olje ker mi je všeč občutek varnosti, da če motor zariba bo to po moji krivdi, ne pa kar sam od sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še odgovor, tankam "tabol" olje ker mi je všeč občutek varnosti, da če motor zariba bo to po moji krivdi, ne pa kar sam od sebe.

se podpisem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unikat a nis glih ti men nek mototor, ki ti je ene 3krat ribnu?

Še odgovor, tankam "tabol" olje ker mi je všeč občutek varnosti, da če motor zariba bo to po moji krivdi, ne pa kar sam od sebe.

Prvo kot prvo, motor kar tako sam od sebe ne zariba. Ja, imel sem motor ki mi je 3x zaribal, najprej s TTS oljem potem z Motorexom in z dvotaktolom. Problem so bile dize. Drugače pa kot pravijo, krose naj bi bile zelo občutljive na olje. Lastnik od katerega sem motor kupil je rekel bohnedej da bi kej druzga dajau kot samo TTS! Not dajem en cheap francoski olje in lih tako laufa. Nevem kakšne izkušnje imate vi, vendar po mojem mnenju je važno da maže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, kaj so pa dajal v kroske 30 let nazaj ko še ni bilo tega TTSa, Motula in ostalih dragih olj? Eni ste prov naivni. Zgleda da dražje kot je olje, bolše je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm prvo rundo ulil noter super tt neko jajco od olja sej je delal sam ko se je mašina zagrela je začel trokirat tak da ni šlo nad 5k obratov v 3 prestavi olje je tud važn če nebi blo ol bi usi tankal dvotaktola pa bi se ostali spufal kr majo dražji olje sej usak maže sam ni usak nared za vse mašine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah čak, k si zrihtu motor al ne?

predn si šeu na morje si reku da ga boš pršeu iskat, kaj je zdej s tem :?

če ga ne moreš prit iskat ga lahk pošlem takoj

PS: nehal sem s tem sranjem, ni več pri meni motula pa pika :angry2:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz dajem noter zdele že celo sezono en olje od elf-a ker ga dobim dost ceneje (3000SIT), nej bi bil kao za race in se mi še kar obnese.

Čeprav bom pa sedaj enkrat probal motula, ker me firbec matra kako se bo motul obnesel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah čak, k si zrihtu motor al ne?

predn si šeu na morje si reku da ga boš pršeu iskat, kaj je zdej s tem :?

če ga ne moreš prit iskat ga lahk pošlem takoj

PS: nehal sem s tem sranjem, ni več pri meni motula pa pika :angry2:

maš med vikendom čas? pa ga pridem iskat za uro povej pa ki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš med vikendom čas? pa ga pridem iskat za uro povej pa ki :)

ja lahk v soboto popoldne recimo ob treh pri vhodu v notranje bazene v čatežkih toplicah, če seveda ne bo dež padal

Ja preprodaja je nevaren posu :D (pa magar z oljem)

ni nevarno sam se mi ne da k mi sam živce to požera :closedeyes:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahk v soboto popoldne recimo ob treh pri vhodu v notranje bazene v čatežkih toplicah, če seveda ne bo dež padal

ni nevarno sam se mi ne da k mi sam živce to požera :closedeyes:

v soboto mam tekmo...v nedeljo mam tekmo sam še nevem ob kolkih...a v nedeljo dopoldan bi šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v logatcu v avtostilu majo motul 710 za 3500...ce pa uzames 10L ga dobis za 3000...tko da je to kr kul :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!!! fantje pa delkelat jst ma menim tko da ni čisto vseeno katero olje daješ v svoj motor!! ni pa tudi zapovedano kero olje morš dat!! men še ni nobena 125 zaribala!! mam pa 3 prijatelje ko so jim zaribale 2 aprilije RS, in husqvarna sm125s!!! in veste zakaj to je zato kr nikoli niso spostili mašino pod 6 tisoč!! in seveda tanakli dvotaktola!!! potem pa ribne tko d fantje raj mal draži olje kupt pa ne šponat če to ni potrebno!!! :OK: :OK: bi mi pa prav pršel če lahko gdo TT-sa zrihta (za solidno ceno seveda) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej ni treba komentirat sam tko je :OK: :OK: saj jst mam take izkušne :grim

torej zakaj si kupiš 125ko če je nea teraš?? mislim eh brez komentarja :D

pol pa itq da ti nea more ribnt če motor nea gre nikol prek 6-8k obratov :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to ne rečem d ga jst ne prtism tam pa tam :OK: kr jst en morm furat z polno!! ni teren tak kamenje gozden poti korenine od dreves veje in podobno zato gre večino časa pod niskem obratem seveda pa nucam tudi moč da me ne zmatra v hrib!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem ce je to res...men je zaribu pr 3k rpm...k sm se vozu 30...k mi je pa najprej crknu mi je pa tud ker sm ga meu na prenizkih obratih...tko da mors se vozt mal na nizkih mal pa na visokih obratih...

tist k pa tanka dvotaktola je pa itq kreten

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce koga zanima bom jaz zdaj v kratkem narocil vecjo kolicino TTSa ce ga kdo kaj rabi naj mi sporoci na PM da vem priblizno koliko narocit.....ceno pa tud tam povem....odvisno kolk kdo vzame!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!