Skoči na vsebino

Kakšno olje za 2T motorje


Stric Burek

Priporočene objave

mogoče kdo ve kje v LJUbljani se da najcenejš dobit motul 710 oz. 600 :?

pr k0ci-ju :P

dej fantje .... zej za konc sole je treba organizirat eno zurko :D al pa saj miting al pa neki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kje v LJUbljani se da najcenejš dobit motul 710 oz. 600 :?

Lej jst ti z veseljem prodam (pa s tem jst nč ne zaslužm, k sm sm zato uzeu 10L, ker je še večji popust) 710ko po ene 3k :OK: ! Pa še usak dan sm u ljubljani tko, da ti lahko prnesem! Pošl PM al p kr kle napiš pa ti dam cifro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je MOTUL 800 boljši od 600ke (v čem je razlika), pa a je dobr za RS125? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neboe verjeli včeraj sem bil an tankšteli in sem videl tts po 5200 sit jaz sem skoraj okrog padel

:slap: :slap: Jst sm tud mislu jt na bencinsko TTSa kupt (k je bla nedela, pa servis ni biu odprt), pa sm pogledu, je biu pa mal mn kt 5k :eek: :slap: :slap: pa sm raj počaku en dan, pa ga šov na servis kupt za 3.700 sit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je MOTUL 800 boljši od 600ke (v čem je razlika), pa a je dobr za RS125? :hmm:

motul 800,je namenjen bol za krose pa take stvari .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

600 se daje v poseben rezervoarček za olje, z 800 se dela pa mešanico v tanku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kkpn ve zakva men ole skoz čez auspuh meče,je use usran z mano vred,etx 125,not je pa 600 al pa tts,isti šit ker :? pa kva nardit da nebi tega delal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kkpn ve zakva men ole skoz čez auspuh meče,je use usran z mano vred,etx 125,not je pa 600 al pa tts,isti šit ker :? pa kva nardit da nebi tega delal

pri lukni vzadi al ti ki na sredini auspuha ko je netano al pa kaj??če ti pri lukni...pol je mešanca premočna al pa olje menjaj...drgač če pa ti ki ko je netano kaj skup al pa kaj pa maš lukno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ti dela skoz al samo ko je motor hladen? Kak dolgo pa ti drži 1L olja... km?

lp, NSR_FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je sigurn mešanca premočna

edino lahk bi mu ga zmetal ven ,če ga je v mašino preveč vliv .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hellow!

Ker sem opazil da v Mariborski regiji noben ne trži poceni olja, sem ja jaz odločo malo poskrbet za to. Dobijo se vsa motulova olja, Trenutno najbolj zanimiv pa je motul 600 /710, ki ga dobite za 3.2k. Ceneje zaenkrat žal ne gre je pa še vedno ceneje kot 3750-4000 v trgovniah. Tut maziva za ketne ipd se dobijo.

Če kdo kaj nuca MSN al pa PM.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow!

Ker sem opazil da v Mariborski regiji noben ne trži poceni olja, sem ja jaz odločo malo poskrbet za to. Dobijo se vsa motulova olja, Trenutno najbolj zanimiv pa je motul 600 /710, ki ga dobite za 3.2k. Ceneje zaenkrat žal ne gre je pa še vedno ceneje kot 3750-4000 v trgovniah. Tut maziva za ketne ipd se dobijo.

Če kdo kaj nuca MSN al pa PM.

lp, FReAK.

se oma zmenla pol za olje :) js ga bom vzel par litrov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci dej zame rezerveri še ene 5litrčkov...pa kr naroč jih da se ne bo preveč čakal...drugač pa hvala za tole pošiljko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma da nebo kdo mislo, ne gre se za konkurenco. Gre se zato da je enostavno predrago olje. Nekdo pa je mogo za štajerko regijo malo poskrbet. Ljudje vse preveč zmečemo za olje. pri 10L olja je to že kar ene 5k sitov kar pa ni malo. Drugače pa se bom potrudo da najdem kakega uvoznika pa da bomo prišli na isto ceno, kot ima k0ci, ki je 3k sitov. Je pa prišla danes informacija, da bo morda na voljo tudi TTS za podobne $$$.

No fantje, prijetne furce vam želim na te lepe sončne dni.

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

aja...eni ko ste včasih govorili da se naj nebi olje v pumpi mešalo skup (olja različnih proizvajalcev) ker bi naj blo to nezdravo...če zmešate nevem motul 600 pa TTS nebo nič ker je na končni osnovi še zmeraj olje edino kaj je je to da spremeni malo barvo pa mogoče so mal molekule drugačne...lahk pa se zmešajo vsa olja skup za 2T motorje pa neo nič narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma da nebo kdo mislo, ne gre se za konkurenco. Gre se zato da je enostavno predrago olje. Nekdo pa je mogo za štajerko regijo malo poskrbet. Ljudje vse preveč zmečemo za olje. pri 10L olja je to že kar ene 5k sitov kar pa ni malo. Drugače pa se bom potrudo da najdem kakega uvoznika pa da bomo prišli na isto ceno, kot ima k0ci, ki je 3k sitov. Je pa prišla danes informacija, da bo morda na voljo tudi TTS za podobne $$$.

No fantje, prijetne furce vam želim na te lepe sončne dni.

lp, FReAK.

Na stajerski regiji imama s sosolcem olje ze kr nekaj casa po 2800 oz vec kot 10 litrov 2500,pa ni interisentov,ocitno vsi raje kupujemo po 4600 sit :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na stajerski regiji imama s sosolcem olje ze kr nekaj casa po 2800 oz vec kot 10 litrov 2500,pa ni interisentov,ocitno vsi raje kupujemo po 4600 sit :?

kero olje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm zdej zvedu da cilinder dobim drug tedn, tak da olje bo tut drug tedn, pol se lah pa zmenmo npr. da se dobimo v brežicah al pa v čateških če se bo dalo komu (_honda_ :? ) pa ga prideš iskat da ne boš še za poštnino daju

aja justaboy ma TTS-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm zdej zvedu da cilinder dobim drug tedn, tak da olje bo tut drug tedn, pol se lah pa zmenmo npr. da se dobimo v brežicah al pa v čateških če se bo dalo komu (_honda_ :? ) pa ga prideš iskat da ne boš še za poštnino daju

aja justaboy ma TTS-a

do čateških bi se dalo ja :) za brežice pa bi mogo pogledat na zemlevid pa bi se še te zgubo vrjetno :) al pa se mi sam zdaj zdi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na stajerski regiji imama s sosolcem olje ze kr nekaj casa po 2800 oz vec kot 10 litrov 2500,pa ni interisentov,ocitno vsi raje kupujemo po 4600 sit :?

niti ne... nekateri smo dobili 1 liter TTS-a za 2300 sit, če pa smo vzeli 10 ali več litrov pa 2000 sit / liter :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!